905333244884 Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image

Muhafazakar Villalar

Muhafazakar Deniz Manzaralı Villa Butterfly
Villa Butterfly
Villa Butterfly
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Butterfly, Fethiye'nin Faralya bölgesinde bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız deniz manzaralı olup havuz terasında bulunan jakuzide güzel vakit geçirebilirsiniz. Oldukça modern dizayna sahip Villa Butterfly, tatil için tercih edilebilecek kaliteli villa seçeneklerimiz arasında yerini almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz Manzaralı Muhafazakar Villa Rhodes
Villa Rhodes
Villa Rhodes
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Rhodes, Türkiye'nin cennet köşelerinden biri olan Fethiye, Faralya bölgesinde yer almaktadır. Villamız 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Deniz manzarasına sahip villamız oldukça modern ve şık dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz Manzaralı Muhafazakar Villa Third
Villa Third
Villa Third
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT 9.950 TL € 508 £ 437 $ 535

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Oldukça modern dizaynı ile yılın tüm aylarında aktif olan havuz ısıtma özelliği ile balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça idealdir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda deniz manzarası ve jakuzi mevcut olup güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar Jakuzili Villa Alyans
Villa Alyans
Villa Alyans
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT 7.950 TL € 406 £ 349 $ 427

Villa Alyans, 1 yatak odasıyla 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Dış mimarisi ve havuz terası ile dikkatleri üzerine çeken Villa Alyans, balayı çiftlerimize özel tasarımı ve konforu ile yazlık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Yatak odasının suit oda olması ile birlikte balkon terasına çıkışı vardır. Jakuzi eşliğinde eşsiz bir günbatımı yaşamak isteyenler için Villa Alyans doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Muhafazakar Balayı Villası Villa Sisters
Villa Sisters
Villa Sisters
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT 13.950 TL € 712 £ 612 $ 750

Kalkan'ın İslamlar Köyü mevkisinde yer alan Villa Sisters, tek yatak odalı, 2 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve şık dizayn edilmiştir. Balayı çiftlerinin ve muhafazakar aileler için oldukça uygun seçenekler arasında yer alan villamız sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Muhafazakar Jakuzili Villa Live
Villa Live
Villa Live
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT 7.000 TL € 357 £ 307 $ 376

Villa Live, Kalkan'ın Üzümlü bölgesinde konumlanmakta olan villamız 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında yerini almaktadır. Villa Live oldukça modern ve ferah dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar Jakuzili Villa Riverside Patara
Villa Riverside Patara
Villa Riverside Patara
Seydikemer / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT 8.400 TL € 429 £ 369 $ 451

Muğla, Seydikemer bölgesinde konumlanmış olan Villa Riverside Patara, 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villalarımızdandır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villa Riverside Patara oldukça ferah dizaynı ile dikkat çekmekte olup muhafazakar aileler ve çekirdek aileler için oldukça uygun seçeneklerimiz arasında bulunur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili Muhafazakar Villa Como 7
Villa Como 7
Villa Como 7
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT 11.900 TL € 607 £ 522 $ 639

Villa Como 7, Dünyaca ünlü bilenen Fethiye, Ölüdeniz mevkisinde konumlanmasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Muhafazakar ve jakuzili villa olması ile birlikte balayı çiftlerimiz ve çekirdek aileler için birebirdir. Tatlı şirin görünümü ile tatil boyunca tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğiz olanaklar sizler için sağlanmıştır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar Çocuk Havuzlu Villa Lofty
Villa Lofty
Villa Lofty
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Lofty, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan 3 yatak odalı, 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimizdendir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiş olup havuz terası korunaklı kiralık villalar arasında bulunur. İçerisinde yer alan jakuzi ve sauna özelliği ile birlikte havuz terasında masa tenisi, langırt ve minik çocuk oyun alanı ile tatilinizin tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Muhafazakar Çocuk Havuzlu Villa Loren
Villa Loren
Villa Loren
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT 6.650 TL € 339 £ 292 $ 357

Villa Loren, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı, 5 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Oldukça modern dizayn edilmiş villamızda çocuk havuzu bulunmakta olup çocuklu aileler için uygun villa seçeneklerindendir.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar Balayı Villası Villa Second
Villa Second
Villa Second
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT 7.450 TL € 380 £ 327 $ 400

Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik villalarımızdandır. Kalkan'ın eşsiz doğa manzarasına sahip olan villamızda jakuzi mevcut olmakla beraber havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için özenle dizayn edilmiş villamızda unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Muhafazakar Jakuzili Villa Gala 2
Villa Gala 2
Villa Gala 2
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT 4.256 TL € 217 £ 187 $ 229

Villa Gala 2, 2 kişilik konaklama kapasitesi ile 1 adet suit yatak odasına sahiptir. Yatak odasının havuz terasına çıkışı bulunması ile birlikte jakuzi özelliği de mevcuttur. Balayı çiftlerimiz için özenle dizayn edilmiş Villa Gala 2, Kalkan, İslamlar Köyü mevkisinde konumlanmıştır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
136 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri