905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Deniz ManzaralıHamam ve SaunaVilla Supernova, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Supernova
Villa Supernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT180.000 TL€ 5.186£ 4.466$ 5.543

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Ali Paşa, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ali Paşa
Villa Ali Paşa
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.008£ 868$ 1.078

Villa Ali Paşa, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanan 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip villalarımızdandır. Oldukça lüks tasarıma ve dizayna sahip Villa Ali Paşa, eşsiz deniz manzarasına sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi bulunan villamızın havuz terasında masa tenisi, langırt ve çocuk oyun alanı yer almaktadır. Geniş aile ve çekirdek aileler için doğru bir tercih olan villamız Kalkan Halk Plajına yaklaşık 2,5 kilometre ve şehir merkezine oldukça yakın mesafededir.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Fatma, Kalkan, Kördere Mevkisinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Fatma
Villa Fatma
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.008£ 868$ 1.078

Villa Fatma, 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 adet suit yatak odasına sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi mevcuttur. Eşsiz deniz manzarası eşliğinde havuz terasında yer alan masa tenisi ve langırt ile tatilinizin keyfini hoş sohbet eşliğinde dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Geniş aileler için özenle tasarlanmış olan Villa Fatma, tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar sizler için düşünülmüştür.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaDeniz Manzaralı VillaVilla Waratah, Kalkan, Kızıltaş Mevkisinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Waratah
Villa Waratah
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT117.000 TL€ 3.371£ 2.903$ 3.603

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde konumlanan Villa Waratah, 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere unutamayacağınız bir tatil fırsatını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Buse, Kalkan, Ortaalan Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Buse
Villa Buse
Kalkan / Ortaalan
HAFTALIK FİYAT157.500 TL€ 4.538£ 3.907$ 4.850

Villa Buse, Kalkan'ın Ortaalan mevkisinde yer alan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız eşsin deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil geçirmenize imkan sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz ManzaralıJakuziliVilla First, Kalkan, Kördere Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa First
Villa First
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT6.950 TL€ 200£ 172$ 214

Villa First, Kalkan'ın Kördere mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup muhafazakar aileler için oldukça uygun seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Villa First, oldukça modern dizayn edilmiştir. Deniz manzarası bulunan villamızda jakuzide yer almakta olup balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimizdendir.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Third, Kalkan, Kördere Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Third
Villa Third
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT21.950 TL€ 632£ 545$ 676

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Oldukça modern dizaynı ile yılın tüm aylarında aktif olan havuz ısıtma özelliği ile balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça idealdir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda deniz manzarası ve jakuzi mevcut olup güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Shavilla, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Shavilla
Villa Shavilla
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 403£ 347$ 431

Villa Shavilla, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın kapalı havuzu mevcut olup yılın tüm aylarında konaklama yapabilirsiniz. Muhteşem deniz manzarasına sahip olan villamızda unutulmaz bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Shavilla Han, Kalkan, Patara Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Shavilla Han
Villa Shavilla Han
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 403£ 347$ 431

Villa Shavilla Han, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Deniz manzaralı villamız, Villa Shavilla Han ile muazzam bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz Manzaralı VillaJakuzili VillaVilla Kayra, Kalkan, Kalamar Bölgesinde 12 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kayra
Villa Kayra
Kalkan / Kalamar
HAFTALIK FİYAT175.500 TL€ 5.056£ 4.354$ 5.404

Villa Kayra, 12 kişilik konaklama kapasitesi ile 6 adet suit yatak odasına sahiptir. Oldukça merkezi konumda yer alan Villa Kayra, Kalkan, Kalamar bölgesinde konumlanmıştır. Modern tasarımı ve dizaynı ile eşsiz deniz manzarasına sahip olan Villa Kayra geniş aile ve kalabalık arkadaş grupları için uygun villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

12 Kişi
6 Yatak
6 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Paris, Kalkan, Akbel Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Paris
Villa Paris
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT25.275 TL€ 728£ 627$ 778

Kalkan'ın Akbel bölgesinde yer alan Villa Paris, 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve lüks dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmeyen villamız muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villa Paris, Kalkan'ın eşsiz deniz manzarası ile size mavi ve yeşilin muhteşem uyumunu sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Çocuk Havuzlu VillaDeniz Manzaralı VillaVilla Filinta 3, Fethiye, Faralya Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Filinta 3
Villa Filinta 3
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 605£ 521$ 647

Villa Filinta 3, Faralya, Kirme mevkisinde yer alan 4 kişilik konaklama kapasitesi ile çekirdek ailelere ve balayı çiftlerine uygun villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 adet suit yatak odası ile birlikte havuz terasında eşsiz deniz manzarası özelliği mevcuttur. Ayrıca Villa Filinta 3, doğayla içi içe konumu ve dizaynı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
168 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Deniz Manzaralı Villalar

Deniz Manzaralı Villalar

Tatil yapmak istiyorsanız ya da aklınızda böyle fikirler varsa siz de birçok çeşit arasında zorlanıyor olabilirsiniz. Farklı dekorlarda sayısız villa arasında rüya gibi bir tatil geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber her anın tadına ayrı bir şekilde varabilirsiniz.  2 kişilik deniz manzaralı villa ile sevdiğinizle beraber hiç unutmayacağınız bir tatil planlaması yapabilirsiniz. Her zaman kendinize zaman ayırmayı bilmelisiniz. Bu yöntemlerden ilki de bir tatilde çıkmak olabilir. Yanınıza sevdiğiniz bir kişiyi de alarak kafanızı dinleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Denize karşı bir manzarada tatil yapmak herkese nasip olmayabilir. Ancak siz de kendinize değer veriyorsanız böyle bir fırsatı asla kaçırmamalısınız. İş hayatının yorgunluğunu nefis bir tatil ile atabilirsiniz.

Villa kiralamak için sayısız villa bulunmaktadır. Denize yakın olan villalar özellikle hemen tercih edilmekte ve tutulmaktadır. Bu nedenle kafanızda böyle bir tatil planı varsa gecikmeden siz de yer ayırtın. İstediğiniz gün kadar kiralama olanağı bulabilirsiniz. Sıkıcı klasik otellerdense kendinize lüks bir tatil planı yapmak her açıdan sizi motive edecek ve mutlu hissettirecektir. Ne yazık ki otel ve villanın konforu tam anlamıyla birbirinden farklıdır. Kendinize villada daha özgür ve daha rahat hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Buna ek olarak yeni evliyseniz deniz manzaralı balayı villaları da tutabilirsiniz. Balayınızı çok daha güzel hale getirmek tamamen sizin elinizde.

Villa Çeşitleri Nelerdir?

Gideceğiniz yere göre villa fiyatları da modelleri de değişim göstermektedir. Ancak internet üzerinden sayısız villaya ulaşabilirsiniz. Deniz manzaralı kiralık villalar özellikle yazlık alanlarda oldukça tercih edilmektedir. Tek kişilikten çok kişiliğe kadar birçok opsiyona sahip villalar bulabilirsiniz. Tercihinize göre muhafazakâr, balayı ve lüks olan birçok çeşitte villa bulabilirsiniz. Sizin isteğinize uygun olanı seçerek tatilinizin keyfini yaşamaya bakmalısınız. Üstelik villaların denize bakıyor olması sizi daha da cezbedecek etkenlerden biridir. Bütün bir yılın yorgunluğunu deniz manzaralı villada tatil yaparak atma fırsatını kaçırmayın. Her zevke hitap edecek sayısız villa bulabilirsiniz. Bu tatil sizi hem ruhsal hem de bedensel açıdan dinlendirecek ve mutlu olacaksınız.

Tatil Villaları Neden Çok Tercih Edilmektedir?

Tercih edilen villalar, tatil planlayan kişinin zevkine ve isteğine bağlı olarak değişim göstermektedir. Villaların tasarımları ve modellerine göre müşteri seçim yapmaktadır. Aynı zamanda otel ve pansiyona göre oldukça konforlu olan villalar tatilde en çok tercih edilen tatil planlarının baş kahramanıdır. Arkadaşlarınızla, ailenizle ya da eşinizle çok şık bir tatile çıkabilirsiniz. Oldukça geniş bir alana sahip olan villalarda yemeği de kendiniz yapıyorsunuz. Özellikle başka yerden yemek yiyemeyen insanlar için bu tercih edilme nedenlerinden birdir. İstediğiniz saatte ve istediğiniz zamanda yemek yapabilirsiniz. Evin her yeri kiraladığınız süre boyunca yalnızca siz ait olacağı için özgürce tatilin keyfini çıkarma fırsatı yakalayabilirsiniz.  Deniz manzaralı villa Antalya gibi yerlerde yazları sevilerek tercih edilmektedir.

Deniz Manzaralı Villa ile Tatilin Tadına Varın

Denizin sonsuz maviliği ile manzaradan asla kopamayacağınız villalarda tatil planlaması yapabilirsiniz. Huzuru ve güzelliği bu villalar ile tadacaksınız.  Bu deniz manzaralı villalar sizlere bağımlılık yapacak ve tatiliniz asla bitmesin isteyeceksiniz. İstediğiniz zaman villadan çıkarak kısa sürede sahilde yürüyüş yapma fırsatının bulunması denize yakın villaların sevilerek tercih edilme nedenlerinden biridir. Kendinize ait bir alanda özgürce tatil yapma fırsatınız asla kaçırmayın. Deniz manzaralı villa Fethiye’de de oldukça tercih edilmekte ve tatile giden insanlar tarafından sevilmektedir.

Deniz Manzaralı Villa Fiyatlandırmaları

Bu villaların fiyatları sezonluk olarak değişim göstermektedir. Bu değişimin yanı sıra villanın oda sayısı ve ne kadar lüks olduğuna bağlı olarak da fiyatlarda değişimler meydana gelmektedir. Balayı, lüks gibi opsiyonlara göre de fiyatlarda artış olabilmektedir. Siz de en iyi ve en kaliteli tatil yerini arıyorsanız Villada Keyif sitesinden sayısız seçeneklere ulaşabilirsiniz.  Aynı zamanda en uygun fiyatlara da bu siteden ulaşma imkanını kaçırmayın. Her tür ve çeşitte villalar sitenin içerisinde kiralanmak için beklemektedir. Kafanızdaki plana uygun olarak istediğiniz her şehirden birçok villa bulabilirsiniz. Deniz manzaralı villa fiyatları için en uygunu Villada Keyif sitesinde yakalayacağınızı unutmayın. En iyi ve en unutulmaz tatil için kendinize deniz manzaralı bir villa tutabilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış