905333244884 Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image

Deniz Manzaralı Villalar

Deniz Manzaralı Hamam ve Sauna Villa Süpernova
Villa Süpernova
Villa Süpernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT 91.168 TL € 4.651 £ 4.000 $ 4.899

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Jakuzili Villa Deniz Manzaralı Villa Villa Waratah
Villa Waratah
Villa Waratah
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT 56.980 TL € 2.907 £ 2.500 $ 3.062

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde konumlanan Villa Waratah, 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere unutamayacağınız bir tatil fırsatını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz Manzaralı Jakuzili Villa Villa Buse
Villa Buse
Villa Buse
Kalkan / Ortaalan
HAFTALIK FİYAT 66.097 TL € 3.372 £ 2.900 $ 3.552

Villa Buse, Kalkan'ın Ortaalan mevkisinde yer alan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız eşsin deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil geçirmenize imkan sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz Manzaralı Villa Jakuzili Villa Villa Kayra
Villa Kayra
Villa Kayra
Kalkan / Kalamar
HAFTALIK FİYAT 77.493 TL € 3.954 £ 3.400 $ 4.164

Villa Kayra, 12 kişilik konaklama kapasitesi ile 6 adet suit yatak odasına sahiptir. Oldukça merkezi konumda yer alan Villa Kayra, Kalkan, Kalamar bölgesinde konumlanmıştır. Modern tasarımı ve dizaynı ile eşsiz deniz manzarasına sahip olan Villa Kayra geniş aile ve kalabalık arkadaş grupları için uygun villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

12 Kişi
12 Yatak
6 Banyo
Muhafazakar Deniz Manzaralı Villa Butterfly
Villa Butterfly
Villa Butterfly
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Butterfly, Fethiye'nin Faralya bölgesinde bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız deniz manzaralı olup havuz terasında bulunan jakuzide güzel vakit geçirebilirsiniz. Oldukça modern dizayna sahip Villa Butterfly, tatil için tercih edilebilecek kaliteli villa seçeneklerimiz arasında yerini almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz Manzaralı Muhafazakar Villa Rhodes
Villa Rhodes
Villa Rhodes
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Rhodes, Türkiye'nin cennet köşelerinden biri olan Fethiye, Faralya bölgesinde yer almaktadır. Villamız 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Deniz manzarasına sahip villamız oldukça modern ve şık dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz Manzaralı Muhafazakar Villa Third
Villa Third
Villa Third
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT 9.950 TL € 508 £ 437 $ 535

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Oldukça modern dizaynı ile yılın tüm aylarında aktif olan havuz ısıtma özelliği ile balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça idealdir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda deniz manzarası ve jakuzi mevcut olup güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Çift Jakuzuli Isıtmalı Havuzlu Villa Villa Beyaz
Villa Beyaz
Villa Beyaz
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT 39.886 TL € 2.035 £ 1.750 $ 2.143

Villa Beyaz, Kalkan, Kızıltaş mevkisinde konumlanan 5 yatak odasıyla 10 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Kalabalık aile ve geniş arkadaş grupları için dizayn edilmiş Villa Beyaz, 1. yatak odasında jakuzili, ısıtmalı kapalı havuz bulunmaktadır. Tüm odalarını suit olması ile birlikte eşsiz deniz manzarasına sahiptir. Ayrıca amerikan mutfak ve salonun havuz terasına çıkışı bulunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz Manzaralı Jakuzili Villa First
Villa First
Villa First
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT 6.450 TL € 329 £ 283 $ 347

Villa First, Kalkan'ın Kördere mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup muhafazakar aileler için oldukça uygun seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Villa First, oldukça modern dizayn edilmiştir. Deniz manzarası bulunan villamızda jakuzide yer almakta olup balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimizdendir.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Muhafazakar Deniz Manzaralı Villa Nila
Villa Nila
Villa Nila
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT 8.400 TL € 429 £ 369 $ 451

Villa Nila, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Deniz manzaralı villamızda muazzam bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz Manzaralı Hamam Villa Jilda
Villa Jilda
Villa Jilda
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanmış olan Villa Jilda, 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda çocuk havuzu da yer almaktadır. Kalkan'ın muhteşem deniz manzarasına ev sahipliği yapan villamız otantik dizaynı ile dikkat çekmektedir. Geniş ailelerin ve arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil geçirme olanağı sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Çocuk Havuzlu Villa Deniz Manzaralı Villa Villa Filinta 1
Villa Filinta 1
Villa Filinta 1
Fethiye / Faralya / Kirme
HAFTALIK FİYAT 12.500 TL € 638 £ 548 $ 672

Villa Filinta 1, eşsiz deniz manzarasına sahip 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Faralya, Kirme mevkisinde konumlanan Villa Filinta 1, siz misafirlerimiz için oldukça şık dizayn edilmiştir

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
27 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri