905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Deniz ManzaralıHamam ve SaunaVilla Süpernova, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Süpernova
Villa Süpernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT156.848 TL€ 4.673£ 4.000$ 5.059

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
MuhafazakarHamam ve SaunaVilla Tilya, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Tilya
Villa Tilya
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT17.850 TL€ 532£ 455$ 576

Villa Tilya, Kalka'ın Kördere bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern ve lüks dizayna sahiptir. Villamızda hamam ve sauna mevcut olup aynı zamanda kapalı havuz ile oldukça donanımlı villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villa Tilya, balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalar arasında bulunmakta olup sizlerde güzel bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Çift JakuzuliÇocuk HavuzluVilla Diamond, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde 11 Kişilik Kiralık Villa
Villa Diamond
Villa Diamond
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 678£ 580$ 734

Villa Diamond, Seydikemer, Çaltıözü mahallesinde yer alan 11 kişilik konaklama kapasitesine ve 5 adet yatak odasına sahip villalarımızdandır. Geniş ailelere uygun olması ve taş yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Villa Diamond, çift jakuzili, hamam ve sauna bulunan villalarımız arasında da yer almaktadır. Bununla birlikte 2 yatak odasında jakuzi ve geniş, ferah havuz terasındada jakuzi bulunmaktadır. Oldukça şık dizaynı ve tasarımı ile bir numaralı tercihler arasında yer alan Villa Diamond, siz misafirlerimizin konforu için tüm olanaklar sağlanmıştır.

11 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Hamam ve SaunaHavuz IsıtmalıVilla Nisa, Fethiye, Karaçulha Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Nisa
Villa Nisa
Fethiye / Karaçulha
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Nisa, Fethiye'nin Karaçulha mevkisinde konumlanmaktadır. Tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında yerini almaktadır. Villa Nisa, kapalı havuzu, hamam ve saunası mevcut olup modern dizayn ile oldukça dikkat çekmektedir. Balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarIsıtmalı Havuzlu VillaLa Mer Comfort, Kalkan, Kördere Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
La Mer Comfort
La Mer Comfort
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT24.150 TL€ 720£ 616$ 779

La Mer Comfort, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneklerimizdendir. Evin içerisinde ısıtmalı havuz, bina dışında ise deniz manzaralı bir kış bahçesi yer almaktadır. Villamızın ortak alanında ise çocuk oyun alanı bulunmaktadır. La Mer Comfort hem çekirdek ailelerimiz için hemde balayı çiftlerimiz için kış ve yaz aylarında uygun olup siz misafirlerimize özenle tasarlanıp hazır hale gelmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Hamam ve SaunaDeniz ManzaralıSuite La Mer Deluxe, Kalkan, Kördere Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Suite La Mer Deluxe
Suite La Mer Deluxe
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT26.600 TL€ 793£ 678$ 858

Suite La Mer Deluxe, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanmaktadır. Oldukça modern dizaynı ile 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Kapalı havuzu ve jakuzisi bulunan Suite La Mer Deluxe aynı zamanda hamam ve sauna özelliği ile öne çıkmaktadır. Kalkan'ın büyüleyici deniz manzarası ile sizlerde güzel bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Ali Bey, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ali Bey
Villa Ali Bey
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT9.500 TL€ 283£ 242$ 306

Villa Ali Bey, Kalkan, Patara bölgesinde yer alır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklıdır. Villa Ali Bey, modern ve ferah dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villamızda jakuzi, sauna ve hamam mevcut olup balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçenekleri arasında yerini almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Kardelen, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kardelen
Villa Kardelen
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT18.000 TL€ 536£ 459$ 581

Villa Kardelen, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamızda hamam ve langırt mevcut olup oldukça donanımlı kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil olanağı sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Lalezar, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Lalezar
Villa Lalezar
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT14.910 TL€ 444£ 380$ 481

Villa Lalezar, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde yer almaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda sauna, hamam ve langırt mevcut olup oldukça donanımlı villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villamız sizlere güzel ve huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
BalayıIsıtmalı Havuzlu VillaVilla Cerenimo, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Cerenimo
Villa Cerenimo
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT17.000 TL€ 507£ 434$ 548

Villa Cerenimo, Kalkan, İslamlar Köyü mevkisinde konumlanan balayı villamızdır. 1 yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızın yatak odasında jakuzi ve kapalı ısıtmalı yüzme havuzu mevcuttur. Bununla birlikte kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, damla salıncak, langırt yer almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
SaunaHamamVilla Dorelli, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Dorelli
Villa Dorelli
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT17.000 TL€ 507£ 434$ 548

Villa Dorelli, 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizdir. Muhafazakar yani havuz terası dışarıdan görünmeyen villamız çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için uygun seçenekler arasında yer almaktadır. İçerisinde yer alan sauna ve hamam ile dikkatleri üzerine çeken Villa Dorelli, her iki yatak odasında da jakuzi özelliği mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Kızıl Güneş, Kalkan, Patara Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kızıl Güneş
Villa Kızıl Güneş
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT32.000 TL€ 953£ 816$ 1.032

Villa Kızıl Güneş, Kalkan, Patara mevkisinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odalı 6 kişi konakalama kapasitelidir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villalar arasındadır. Villa Kızıl Güneş, aynı zamanda deniz manzaralı olup tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz bir tatil fırsatı sunmaktadır.​

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
31 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Hamamlı Villalar

Deniz veya doğa manzaralı, özel havuzlu ve hamamlı lüks kiralık villalarda aileniz yada arkadaşlarınızla tatil İmkanı.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış