905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Deniz ManzaralıHamam ve SaunaVilla Süpernova, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Süpernova
Villa Süpernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT156.848 TL€ 4.673£ 4.000$ 5.059

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Ali Paşa, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ali Paşa
Villa Ali Paşa
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.043£ 893$ 1.129

Villa Ali Paşa, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanan 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip villalarımızdandır. Oldukça lüks tasarıma ve dizayna sahip Villa Ali Paşa, eşsiz deniz manzarasına sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi bulunan villamızın havuz terasında masa tenisi, langırt ve çocuk oyun alanı yer almaktadır. Geniş aile ve çekirdek aileler için doğru bir tercih olan villamız Kalkan Halk Plajına yaklaşık 2,5 kilometre ve şehir merkezine oldukça yakın mesafededir.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Fatma, Kalkan, Kördere Mevkisinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Fatma
Villa Fatma
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.043£ 893$ 1.129

Villa Fatma, 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 adet suit yatak odasına sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi mevcuttur. Eşsiz deniz manzarası eşliğinde havuz terasında yer alan masa tenisi ve langırt ile tatilinizin keyfini hoş sohbet eşliğinde dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Geniş aileler için özenle tasarlanmış olan Villa Fatma, tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar sizler için düşünülmüştür.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz Manzaralı VillaJakuzili VillaVilla Kayra, Kalkan, Kalamar Bölgesinde 12 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kayra
Villa Kayra
Kalkan / Kalamar
HAFTALIK FİYAT133.320 TL€ 3.972£ 3.400$ 4.300

Villa Kayra, 12 kişilik konaklama kapasitesi ile 6 adet suit yatak odasına sahiptir. Oldukça merkezi konumda yer alan Villa Kayra, Kalkan, Kalamar bölgesinde konumlanmıştır. Modern tasarımı ve dizaynı ile eşsiz deniz manzarasına sahip olan Villa Kayra geniş aile ve kalabalık arkadaş grupları için uygun villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

12 Kişi
6 Yatak
6 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Alyans, Kalkan, İslamlar Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Alyans
Villa Alyans
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT19.500 TL€ 581£ 497$ 629

Villa Alyans, 1 yatak odasıyla 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Dış mimarisi ve havuz terası ile dikkatleri üzerine çeken Villa Alyans, balayı çiftlerimize özel tasarımı ve konforu ile yazlık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Yatak odasının suit oda olması ile birlikte balkon terasına çıkışı vardır. Jakuzi eşliğinde eşsiz bir günbatımı yaşamak isteyenler için Villa Alyans doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Buse, Kalkan, Ortaalan Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Buse
Villa Buse
Kalkan / Ortaalan
HAFTALIK FİYAT113.715 TL€ 3.388£ 2.900$ 3.668

Villa Buse, Kalkan'ın Ortaalan mevkisinde yer alan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız eşsin deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil geçirmenize imkan sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Sisters, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sisters
Villa Sisters
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT19.950 TL€ 594£ 509$ 643

Kalkan'ın İslamlar Köyü mevkisinde yer alan Villa Sisters, tek yatak odalı, 2 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve şık dizayn edilmiştir. Balayı çiftlerinin ve muhafazakar aileler için oldukça uygun seçenekler arasında yer alan villamız sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıJakuziliVilla First, Kalkan, Kördere Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa First
Villa First
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT6.950 TL€ 207£ 177$ 224

Villa First, Kalkan'ın Kördere mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup muhafazakar aileler için oldukça uygun seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Villa First, oldukça modern dizayn edilmiştir. Deniz manzarası bulunan villamızda jakuzide yer almakta olup balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimizdendir.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Third, Kalkan, Kördere Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Third
Villa Third
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT21.950 TL€ 654£ 560$ 708

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Oldukça modern dizaynı ile yılın tüm aylarında aktif olan havuz ısıtma özelliği ile balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça idealdir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda deniz manzarası ve jakuzi mevcut olup güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Second, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Second
Villa Second
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT16.100 TL€ 480£ 411$ 519

Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik villalarımızdandır. Kalkan'ın eşsiz doğa manzarasına sahip olan villamızda jakuzi mevcut olmakla beraber havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için özenle dizayn edilmiş villamızda unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Shavilla, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Shavilla
Villa Shavilla
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 417£ 357$ 452

Villa Shavilla, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın kapalı havuzu mevcut olup yılın tüm aylarında konaklama yapabilirsiniz. Muhteşem deniz manzarasına sahip olan villamızda unutulmaz bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Shavilla Han, Kalkan, Patara Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Shavilla Han
Villa Shavilla Han
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 417£ 357$ 452

Villa Shavilla Han, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Deniz manzaralı villamız, Villa Shavilla Han ile muazzam bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo

Antalya

Antalya’da Görülmesi Gereken Harika Yerler

Antalya gezilip görülecek yerler arasında bulunan şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle doğanın ve kültürel mirasın bir arada bulunduğu Antalya özellikle görülmesi gereken birçok doğal yapıya da ev sahipliği yapıyor. İçerisinde bulunan şelaleler, müzeler ve daha birçok farklı alanların bulunduğu Antalya özellikle dikkat çeken şehirlerimizden olmaktadır. Doğal ortamları gezmeyi seven ve hem tatil yapıp hem de kültürel anlamda bilinçlenmeyi isteyen kişiler için tercih edilmesi gereken alanlardan biri olmaktadır. Antalya’nın özellikle yapılan araştırmalar sonucunda çeşitli tarihsel mekanlarla süslendiği bilindiği için de keşfedilmesi gereken bölgelerarasında yer almaktadır.

Özellikle turistlerin sıklıkla tercih ettikleri bölgeler arasında yer alan Antalya, doğal güzellikler ve tarihle birlikte daha etkili bir biçimde gezmek isteyenlerin listeleri arasında bulunuyor. Yapısal olarak da ilgi çeken bu bölge özellikle değişik yerleri keşfetmeyi sevenlerin ilgilendikleri bölgeler arasında yer almaktadır. Antalya’da gezilecek yerler arasında, Düden şelalesi, Antalya Arkeoloji müzesi, Kurşunlu şelalesi, Köprülü kanyon,  Antik oyuncak müzesi gibi alanlar yer alıyor.

Düden Şelalesi

Şelaleler özellikle ülkemizde sıklıkla bulunan ve gezilip görülecek yerlerin arasında bulunmaktadır. Düden şelalesi de Antalya ilimizde bulunan şelaleler arasındadır. Özellikle içerisinde doğal bir yarasa yaşam alanı da bulunduğu bu şelale doğal yapısı ve sürekli akan suyu ile gezilmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Düden şelalesi özellikleri çok fazla bulunması nedeniyle de sıklıkla tercih edilen bir bölge olmaktadır. Bu bölgede yüzeyden hiç su çıkmadığı günlerde bile duraksız bir şekilde su çıkmaktadır. Bu nedenle tercih bölgeleri arasında yer alan Düden şelalesi beğenilmektedir. Özellikle tertemiz bir su yapısına sahip olan yapısı ve sıklıkla tercih edilmesi nedeniyle turistlerin uğrak noktaları arasında yer almaktadır.

Bu şekilde özellikle ayakkabısını çıkarıp gezilmesi gereken bölgelerden biri olan bu şelale doğal bir yaşam noktası olmaktadır. Tatil yapmak isteyen kişiler için yorgunluklarını atabilecekleri bir bölge olan Düden şelalesi özellikle etrafında da çeşitli konaklama merkezleri bulunması sebebiyle de gidildiğinde hem keyifli vakit geçirilebilecek hem de rahatlama imkanı veren bir bölgedir.

Antalya Arkeoloji Müzesi

İçerisinde çeşitli sergi salonları bulunan bu müze özellikle müzeleri incelemeyi seven kişiler için tercih edilebilen alanlardan bir tanesi olmaktadır. 1900’lü yıllarda kurulan bu müze Fikri Erten tarafından kurulmuş ve çeşitli sanatsal eserlerin sergilenmesi için kurulmuştur. Özellikle içerisinde fosillerin bulunduğu arkeolojik alanlar nedeniyle de sergilerin incelenmesi gereken alanlar arasında bulunmaktadır. Ayrıca burada bulunan, resim sergileri, seramik sergileri nedeniyle de gezilen bölgeler arasında bulunmaktadır. Seramik atölyeleri özellikle Osmanlı mimarisinden kalma seramik eserler bulunması sebebiyle de görülmesi  gereken yerlerden biri olan Antalya Arkeoloji müzesi güzel eserlerin bir arada bulunduğu bir alandır. Bu nedenle de gezilecek yerler arasına eklenmesi önemsenmektedir.

Köprülü Kanyon            

Antalya’da bulunan buKöprülü kanyonözellikle içerisinde Köprüçay Nehri de bulunması sebebiyle de görülmesi gereken alanlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle de genellikle turistler arasında da görülmek için listelere eklenmektedir. Özellikle bu alanda yaz kış yeşilliğini kaybetmeyen bir bölgedir.

Köprülü kanyon konaklama açısından da ünlü bir bölge olması nedeniyle de tercih edilen alanlar arasında yer almaktadır. Doğal harikaların bir arada bulunduğu Köprülü kanyon özellikle herkesin ilgisini çekmektedir. Günümüzde milli park haline getirilmiş olan bu bölge çeşitli gezilerde kullanılan ve gezilmesi tavsiye edilen bölgeler arasında birinci sırada yer alan bir bölge olmaktadır. Bu nedenle de tercih edilmesi gereken bölgelerdendir.

Antik Oyuncak Müzesi

Çeşitli bölgelerden toplanan çeşitli oyuncakların bulunduğu antik oyuncak müzesi özellikle herkesin ilgisini çekmektedir. Oyuncak arabalar ve bebeklerin bulunduğu bu müze herkesin tercih ettiği bir bölge olmaktadır. Özellikle çocukların ilgisini çeken bu bölge eski zamanlardan kalan oyuncakları içerisinde barındırdığı için de sıklıkla gezilmesi tavsiye edilen yerler arasında bulunmaktadır. Bu nedenle de turistler için önerilen bölgeler arasındadır. Yapılacak gezilerde bu müzenin tercih edilmesi de önerilmektedir.

Antalya çeşitli alanların öncelikli bulunduğu alanlardan birisi olması sebebiyle de sıklıkla tercih edilen tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Özellikle güzel  bir denizin bulunduğu Antalya turistlerin uğrak noktaları arasında da olmaktadır. Burada bulunan çeşitlilikleri ve konaklayacak otelleri incelemek için sitemizden yararlanabilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış