905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
Ali Pehlivan Konağı, Marmaris, Selimiye Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Ali Pehlivan Konağı
Ali Pehlivan Konağı
Marmaris / Selimiye
HAFTALIK FİYAT43.750 TL€ 1.253£ 1.076$ 1.359

Tatil cennetlerinden biri olan Marmaris'in Selimiye bölgesinde yer alan Ali Pehlivan Konağı, 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Villamızda özel yüzme havuzu mevcut olup geniş havuz terasında aileniz ve arkadaşlarınız ile unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz. Modern ve ferah dizaynı ile dikkat çeken Ali Pehlivan Konağı, sizlere güzel bir tatil fırsatını sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
4 Banyo
Geniş Aileye UygunJakuzili VillaVilla Şehzade, Marmaris, Hisarönü Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Şehzade
Villa Şehzade
Marmaris / Hisarönü
HAFTALIK FİYAT70.000 TL€ 2.004£ 1.721$ 2.174

Villa Şehzade, Marmaris, Hisarönü mevkisinde yer alan geniş ailelere uygun jakuzili villa seçeneğimizdir. 4 adet yatak odası ile birlikte 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Şehzade, konumu gereği dikkatleri üzerine çekmiştir. Kalabalık aile ve arkadaş gruplarının tercih edebileceği bu villamız en yakın plaja 10 kilometre, Dalaman Havalimanına 100 kilometre mesafede yer almaktadır.​

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Seray, Marmaris, Söğüt Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Seray
Villa Seray
Marmaris / Söğüt
HAFTALIK FİYAT19.705 TL€ 564£ 484$ 612

Villa Seray, Marmaris'in güzide bölgeleri arasında yer alan Söğüt mevkisinde yer almaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın yatak odasında jakuzi mevcuttur. Villa Seray, deniz manzaralı villa seçeneklerimizden olup havuz trası korunaklıdır. Muhafazakar ailelerin ve balayı çifterinin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villamız sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Bedir 2, Marmaris, Söğüt Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Bedir 2
Villa Bedir 2
Marmaris / Söğüt
HAFTALIK FİYAT33.000 TL€ 945£ 811$ 1.025

Villa Bedir 2, turizm cenneti olarak bilinen Marmaris bölgesinin Söğüt mevkisinde yer alan muhafazakar villa seçeneğimizdir. Eşsiz deniz manzarasına sahip Villa Bedir 2, balayı çiftleri ve çekirdek aileler için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız Söğüt merkeze ve plaja 2 kilometre mesafede konumlanmıştır.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Bedir 1, Marmaris, Söğüt Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Bedir 1
Villa Bedir 1
Marmaris / Söğüt
HAFTALIK FİYAT33.000 TL€ 945£ 811$ 1.025

Villa Bedir 1, 4 kişilik konaklama kapasitesi ile 2 adet suit yatak odasına sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir. Balayı çiftlerimizin ve çekirdek ailelerimizin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu bulunması ile birlikte eşsiz deniz manzarasına sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunMüstakil HavuzluVilla Eylül, Marmaris, Selimiye Bölgesinde 9 Kişilik Kiralık Villa
Villa Eylül
Villa Eylül
Marmaris / Selimiye
HAFTALIK FİYAT59.500 TL€ 1.704£ 1.463$ 1.848

Güzide tatil bölgeleri arasında yer alan Marmaris'in Selimiye bölgesinde yer alan Villa Eylül, 4 yatak odalı olup 9 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Geniş ailelerin ve arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız doğa ile iç içe tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için oldukça uygundur. Özel yüzme havuzu ve geniş bahçesi bulunan villamızın havuz suyunda klor kullanılmamaktadır. Villa Eylül ile sizlerde unutulmaz bir tatil yaşama şansını yakalayabilirsiniz.

9 Kişi
4 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunJakuzili VillaVilla Hanedan Marmaris, Hisarönü Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hanedan Marmaris
Villa Hanedan Marmaris
Marmaris / Hisarönü
HAFTALIK FİYAT70.000 TL€ 2.004£ 1.721$ 2.174

Villa Hanedan Marmaris, Marmaris, Hisarönü mevkisinde konumlanan 4 yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasiteli villa seçeneklerimizdendir. Geniş aile ve arkadaş grupları için uygun olan Villa Hanedan Marmaris, Kızkumu Plajına 1 kilometre mesafede konumlanmaktadır. Marmaris bölgesinde yer alması ile dikkatleri üzerine çeken villamız siz misafirlerimiz için tüm olanaklar sağlanmıştır.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Masal, Marmaris, Söğüt Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Masal
Villa Masal
Marmaris / Söğüt
HAFTALIK FİYAT21.875 TL€ 626£ 538$ 679

Türkiye'nin Cennet bölgeleri arasında yer alan Muğla'nın göz bebeği Marmaris'in Söğüt bölgesinde konumlanmakta olan Villa Masal, 2 yatak odası ile 5 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça modern ve ferah dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Masal, sizlere güzel bir tatil geçirme fırsatını sunmaktadır.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Salkım, Marmaris Söğüt Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Salkım
Villa Salkım
Marmaris / Söğüt
HAFTALIK FİYAT21.875 TL€ 626£ 538$ 679

Villa Salkım, Marmaris'in Söğüt bölgesinde konumlanmış olup 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın jakuzisi mevcuttur. Büyüleyici deniz manzarası ile ön plana çıkan villamız oldukça modern ve şık dizaynı ile dikkat çekmektedir. Sizde güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız Villa Salkım, tam size uygun kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
9 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

  Marmaris

  Marmaris Gezilecek Yerler

  Muğla'ya bağlı küçük bir kasaba olan Marmaris özellikle gezilmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır . Gezilip görüldüğünde ve fotoğraflar çekildiğinde oldukça güzel görüntüler oluşturan bu bölge herkes tarafından beğenilmektedir. Yapılacak olan gezilerde herkesin beğenebileceği yapıların bulunduğu bu bölge yılın her zamanında tatil yapılmasının mümkün olduğu bir bölgedir. Bu nedenle de herkesin beğeniyle geldikleri bir bölge olmaktadır. Gezi rehberlerinde de görülen bu bölge turistlerin uğrak bölgelerinden olmaktadır. Sıklıkla gezilmesi bu bölgelerin özellikle farklı yapılara sahip olması nedeniyle de tercih edebileceği yerler arasında olmaktadır. Özellikle içerisinde bulunan mimariler ve doğal güzellikler olması sebebiyle de tercih edilmektedir.

  Doğal yapıların sıklıkla görüldüğü Marmaris herkesin tatil için planları arasında bulunmaktadır. Mimari yapıların sıklıkla bulunduğu bir yer de olmaktadır. Özellikle eski dönemlerden kalma eserlerin arkeolojik çalışmalarla yeniden ön plana çıkarıldığı ve sergilendiği bölgelerden biri olmaktadır. Bu nedenle de özellikle tarihi bölgeleri ziyaret etmeyi seven kişiler için tercih alanlarından olması da beklenmektedir. Bu bölgede özellikle ziyaret edilmesi gereken bölgeler arasında Eski çarşı, Marmaris Kalesi, Günnücek, Turgut Şelalesi gibi yapılar bulunması nedeniyle de sıklıkla tercih edilen bölgeler arasında olmaktadır.

  Eski Çarşı

  Mimari açıdan da güzel bir yerler görmek isteyen kişiler için de ziyaret edilmesi gereken bölgeler arasında bulunan Eski çarşı özellikle hem kendinize hem de sevdiklerinize hediyeler alabileceğiniz bir yer almaktadır. Özellikle yöresel ürünlerin tadılabileceği bir alan olması nedeniyle de tercih edilen yerler arasında olmaktadır. Bu doğrultuda tercih edildiğinde hem hediyelerin alınabilmesi hem de güzel bir mimarinin incelenebilmesi nedeniyle de tercih edilen alanlardan birisi olan Eski çarşı özellikle yeni taşları beğenen kişiler için önemli olmaktadır. Turistlerin gezmekten hoşlandıkları bir alan olması sebebiyle de sıklıkla görülen bir yerdir. Dolayısıyla hem gezip hem de eğlenilebilecek bölgeler arasında ön sıralarda olmaktadır. Özel ürünlerin de bulunduğu bu çarşıda esnafın da cana yakın olması gidilebilecek yerler arasında olması nedeniyle de tercih sebebidir.

  Marmaris Kalesi

  Eski dönemlerden parçalar içeren Marmaris Kalesi özellikle 1.Dünya savaşı sonrasında yenilendiği belirtilen bir bölge olan Marmaris Kalesi tercih edilebilen bölgeler arasında bulunmaktadır. Önemli eserlerin bulunması nedeniyle de bu kale önemli olmaktadır. İçerisinde bulundurduğu arkeoloji müzeleri sebebiyle de sıklıkla ziyaret edilen bölgeler arasında bulunmaktadır. Dolayısıyla popülerliğini koruyan bu bölge eski dönemlerden kalma parçaların bulunması nedeniyle de gezilecekler listesinde başlarda yet almaktadır. Özellikle çömlekler, cam yapılar, sikke ve süs eşyaların bulunması nedeniyle de tercih edilmesi önemli olmaktadır. Bu bölgeler özellikle tarih meraklıları için görülmesi önemli olan yerler arasında bulunmaktadır. Bu nedenle de gezilip görüldüğünde meydana çıkardığı kaliteli bir görünüm de meydana getirmektedir.

  Günnücek( Marmaris Milli Parkı)

  Milli parklar arasında bulunan Marmaris Milli parkı diğer ismiyle Günnücek halka açık bir yer olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Burası herkesin ziyaret edebileceği ve keyifli vakitlerin geçirilebileceği  yerler olmasının yanı sıra fotoğraf çekerek anılar bırakılabilecek bölgeler arasında da olmaktadır. Yapılacak olan gezilerde doğrultusunda ortaya güzel görünümlerin de meydana gelmesine yardım edecektir. Özenli bir şekilde geziler düzenlendiğinde herhangi bir sorun meydana gelmeden günlük olarak ziyaret edilebilecek yerler arasında olmaktadır. Bu nedenle de turistlerin gözdesi olan bölgelerden biri olan Günnücek, sevdiklerinizle vakit geçirip mutlu olacağınız alanlardan biri olmaktadır.

  Bu alanların çok olması nedeniyle de Marmaris gezilip görülmesi tavsiye edilen bölgeler arasında bulunmaktadır. Bu nedenle de önemli görülen tatil beldelerinden olmaktadır.

  Turgut Şelalesi

  Doğal ortamları beğenen insanlar için gezip görülmesinde beğenilen bir bölge olan Turgut şelalesi, görünüm açısından da hoş olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Özellikle şelalenin serinliğinde yazın dahi bu esintiyle serin olması da beğenilen bölgelerden olmaktadır. Bu nedenle de ziyaretçilerin uğrak yeri haline gelen şelale herkesin her mevsim tercih edebilecekleri bölgeler arasında yer almaktadır.

  Marmaris’te bu tarz alanların sık bulunması nedeniyle tercih edilebilecek yerlerin de fazla olması buranın tatil için tercih edilmesi gerekmektedir. Özellikle yeni yerler keşfetmeyi sevenler için uygun olan bu bölge kaliteli vakitlerin geçirilmesinde yardımcı olmaktadır. Burada, konaklamak için tercih edeceğiniz otel gibi yapılar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz .

  WhatsApp Destek
  WhatsApp Destek!
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış