905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Sea Garden, Kaş, Gökseki Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sea Garden
Villa Sea Garden
Kaş / Gökseki
HAFTALIK FİYAT73.500 TL€ 2.118£ 1.823$ 2.263

Villa Sea Garden, Kaş, Gökseki mevkisinde konumlanan lüks villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Meis Adası ve eşsiz deniz manzarası ile dikkatleri üzerine çeken Villa Sea Garden, 3 adet suit yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Geniş, çekirdek ailelerin ve balayı çiftlerimizin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği villamızın havuz terasında damla salıncak, özel yüzme havuzu ve deniz manzara eşliğinde jakuzi yer almaktadır. Unutulmaz kaliteli bir tatil yaşamak isteyen misafirlerimiz için villamızda tüm olanaklar düşünülüp tasarlanmıştır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunJakuzili VillaVilla Marine Luxury, Kaş, Gökseki Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Marine Luxury
Villa Marine Luxury
Kaş / Gökseki
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.008£ 868$ 1.078

Villa Marine Luxury, Kaş'ın Gökseki mevkisinde yer almaktadır. Villamız 3 yatak odasıyla 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern ve ferah dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Marine Luxury sizlere havuz terasında aileniz ve arkadaşlarınız ile mangal keyfi yapabileceğiniz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

6 Kişi
1 Yatak
3 Banyo
Villa Çınarlı 2, Kaş, Ağullu Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Çınarlı 2
Villa Çınarlı 2
Kaş / Ağullu
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 303£ 261$ 323

Villa Çınarlı 2, Kaş'ın Ağullu bölgesinde yer almakta olup 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça modern dizaynı edilmiştir. Villa Çınarlı 2, doğa manzarası ile aileniz ve arkadaşlarınız ile güzel bir tatil fırsatı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Uğur Kaş, Bayındır Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Uğur Kaş
Villa Uğur Kaş
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 807£ 695$ 862

Villa Uğur Kaş, 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan villamızın 1. yatak odasında jakuzi yer almaktadır. Geniş aile ve çekirdek ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villamızın havuz terasında damla salıncak, özel yüzme havuzu ve bahçe oturma grubu ile birlikte, barbekü yer almaktadır. Yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen misafirlerimiz için doğa manzarasına sahip Villa Uğur Kaş, doğru bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz Manzaralı VillaVilla Manolya, Kaş, Gökseki Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Manolya
Villa Manolya
Kaş / Gökseki
HAFTALIK FİYAT63.000 TL€ 1.815£ 1.563$ 1.940

Villa Manolya, Kaş, Gökseki mevkisinde yer alan deniz manzaralı villa seçeneğimizdir. 3 adet yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Manolya, denize ve merkeze yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, barbekü alanı ve deniz manzarasına sebep olan villamızın jakuzi özelliği de mevcuttur. Balkon terasında sevdikleriniz ile birlikte eşsiz manzarada keyifli bir tatil geçirmek isterseniz Villa Manolya doğru bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
0 Banyo
Çift JakuziliLüks VillaVilla Red Palm, Kaş, Gökseki Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Red Palm
Villa Red Palm
Kaş / Gökseki
HAFTALIK FİYAT37.800 TL€ 1.089£ 938$ 1.164

Villa Red Palm, Kaş, Gökseki mevkisinde konumlanan lüks villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 3 adet suit yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Red Palm, çift jakuzili villalarımızdandır. Oldukça lüks dizaynı ile dikkatleri üzerine çeken villamızın kendine ait havuz terasında jakuzi, masa tenisi ve özel yüzme havuzu yer almaktadır. Bununla birlikte çatı terasında sinema ortamı, spor aletleri, bilardo masası, damla salıncak ve jakuzi mevcuttur. Keyifli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için bu villamız doğru bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakarVilla Hayıt, Kaş, Bayındır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hayıt
Villa Hayıt
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT25.000 TL€ 720£ 620$ 770

Villa Hayıt, Kaş'ın Bayındır bölgesinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villa Hayıt, balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalarımız arasında bulunur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar VillaJakuzili VillaVilla View, Kaş, Bayındır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa View
Villa View
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.008£ 868$ 1.078

Villa View, Antalya, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa View, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. 1. yatak odasında yer alan jakuzi ile dikkatleri üzerine çeken villamızın havuz terasında özel yüzme havuzu, barbekü alanı, bahçe salıncak, şezlong ve güneş şemsiyesi mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaGeniş Aileye UygunVilla D&G Exclusive, Kaş, Bayındır Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa D&G Exclusive
Villa D&G Exclusive
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.008£ 868$ 1.078

Villa D&G Exclusive, Antalya, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 3 adet yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa D&G Exclusive, geniş aileler, çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için uygun olarak dizayn edilmiştir. Büyükçakıl plajına 5 kilometere mesafede yer alan villamızın havuz ve bahçe terasında özel yüzme havuzu, barbekü alanı, çocuk oyun alanı ve şezlong yer almaktadır. Bununla birlikte 2 adet yatak odası suit oda özelliğinde olup, 1. yatak odasında jakuzi bulunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Ağa 3, Kaş, Bayındır Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ağa 3
Villa Ağa 3
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT15.400 TL€ 444£ 382$ 474

Villa Ağa 3, Antalya, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 5 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızın; 1. yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak, jakuzi ve ebeveyn banyosu, 2. yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak ve 1 adet tek kişilik yatak mevcuttur.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Ağa 4, Kaş, Bayındır Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ağa 4
Villa Ağa 4
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT15.400 TL€ 444£ 382$ 474

Villa Ağa 4, çekirdek aile, geniş aile ve balayı çiftlerimiz için uygun villa seçeneklerimiz arasında yer alan muhafazakar villamızdır. Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan Villa Ağa 4, yatak odasında bulunan jakuzi ve taş mimari yapısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Doğa ile iç içe huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için bu villamız doğru bir tercih olacaktır.​

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Mira Kaş, Kaş Bayındır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Mira Kaş
Villa Mira Kaş
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 908£ 781$ 970

Villa Mira Kaş, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan muhafazakar özel yüzme havuzu bulunan villa seçeneğimizdir. Havuz terasında çocuk oyun alanı, oturma alanı ve bahçe salıncağı mevcuttur. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. En yakın plaja 5 kilometre mesafede yer almaktadır.

4 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
58 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Kaş

Kaş’ta Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

Yolu Kaş’a düşen bireylerin araştırma konularından birisi Kaş’ta mutlaka gezilmesi gereken yerler olmaktadır. Aslında Kaş, beş belde ile çok sayıda köyün birleşiminden meydana gelen bir ilçe olarak karşımıza çıkmaktadır. Antalya iline bağlı olan bu güzel ilçe, özellikle yaz dönemlerinde birçok bireyin uğrak noktasını oluşturmaktadır.

Buna göre sizlerin de yolu Antalya Kaş ilçesine düşmüşse ve orada nerelerin gezilmesi gerektiği hakkında birtakım araştırmalar gerçekleştiriyorsanız, işte bu yazımız içerisinde Kaş’ta gezilmeden dönülmemesi gereken yerleri bulabilir, gezinize bir rehber oluşturabilirsiniz.

Akçagerme Plajı

Söz konusu Akçegerme Plajı Kaş ilçesinin en ünlü plajlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kaş merkezine tam olarak üç kilometre kadar bir mesafede olan bu plajın sahip olduğu deniz ve kumu hem yerli hem de yabancı turistler tarafından oldukça beğenilmektedir.

Genel itibari ile bakıldığında 200 metrelik bir uzunluğu sahip olduğu bilinen bu plajın, yaz dönemlerinde bazı zamanlarda kalabalık olabildiği belirtilmektedir. Bunun yanı sıra girişlerinde herhangi bir ücretin alınmadığı bilinen Akçagerme Plajı’nda şezlong ya da şemsiye gibi plaj ürünlerinin kiralama şeklinde kullanılabildiği görülmektedir.

Sizler de yaz döneminde Kaş ilçesi içerisinde plaj arayışındaysanız, Akçagerme Plajı’nı tercih edebilir ve temiz, masmavi sularında denize girme şansını elde edebilirsiniz. Hem denize girme açısından güzel bir mekan olduğu belirtilen bu plajın, plaj voleybolu gibi farklı aktivitelerin de yapılabildiği bir alan olduğu da belirtilmektedir.

Hidayet Koyu

Yine aynı şekilde Kaş ilçesine yakın olan mekanlar arasında yer alan Hidayet Koyu’nun Kaş ilçe merkezine tam olarak üç kilometre uzaklıkta olduğu görülmektedir. Zeytin ağaçlarının yeşilliği ile sahip olduğu masmavi suların uyumu içerisinde oldukça huzurlu bir ortama sahip olduğu bilinen bu koyun, yaz dönemlerinde en sık tercih edilen yerlerden birisi olduğu söylenmektedir.

Akçagerme Plajı gibi girişlerinde herhangi bir ücretin alınmadığı ve Kaş ilçesinin en güzel koyu olarak bilinen Hidayet Koyu’nda şezlong ve şemsiye gibi plaj araç gereçleri için kiralama yapmanız gerektiği karşımıza çıkmaktadır.

Halk Plajı

Her denize yakın olan ilçede olduğu gibi Kaş ilçesinin de bir halk plajının olduğu karşımıza çıkmaktadır. Diğer tüm halk plajları gibi girişinin ücretsiz olduğu bilinen Kaş halk plajının saat sabah 08.00 ile akşam 20.00 şeklinde 12 saat çalışmaktadır. Bunun yanı sıra tatilci bireylerin şemsiye ve şezlong kullanımı için bir kiralama yöntemine başvurması gerektirdiği belirtilmektedir.

Oldukça ince kuma sahip olduğu bilinen bu plajda sizler de keyifli vakitler geçirebilir, yaz anılarınıza anılar katabilir ve masmavi suyun tadını çıkartabilirsiniz. Oldukça güneşli günlerde yanınıza güneş kremi ve güneş gözlüğü götürmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış