905333244884 Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image

Kaş

Özel Havuzlu Merkeze Yakın Villa Arıkan
Villa Arıkan
Villa Arıkan
Kaş / Andifli
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Arıkan, Türkiye'nin en bilinen bölgeleri arasında bulunan Kaş bölgesinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Villa Arıkan, sizlere güzel bir tatil geçirmenize olanak sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar Jakuzili Villa Villa Mare
Villa Mare
Villa Mare
Kaş / Gökseki
HAFTALIK FİYAT 7.000 TL € 357 £ 307 $ 376

Türkiye'nin tatil cennetler arasında yer alan Kaş'ın Gökseki bölgesinde konumlanmakta olup Villa Mare, 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasındadır. Özel yüzme havuzu korunaklı olan villamızın havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Oldukça modern dizayn edilmiş villamızı balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça uygun villa seçeneklerindendir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar Jakuzili Villa Villa Maren
Villa Maren
Villa Maren
Kaş / Gökseki
HAFTALIK FİYAT 10.500 TL € 536 £ 461 $ 564

Villa Maren, Kaş Gökseki mevkisinde konumlanmış olan 3 yatak odasına sahip 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizayna sahiptir. Havuz terası korunaklı olan villamızı balayı ve muhafazakar çiftlerimiz gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Denize Yakın Jakuzili Villa Villa Baby
Villa Baby
Villa Baby
Kaş / Gökseki
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Baby, Kaş, Gökseki bölgesinde yer alan tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve şirin dizayn edilmiştir. Balayı çiftlerinin konaklama yapabileceği villamızda sizlerde güzel bir tatil deneyimini yaşayabilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Muhafazakar Jakuzili Villa Villa Angel
Villa Angel
Villa Angel
Kaş / Gökseki
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Türkiye'nin en bilinen tatil bölgeleri arasında yer alan Kaş'ın Gökseki mevkisinde konumlanmış Villa Angel, 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olduğundan dolayı balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin tercih edebileceği seçeneklerimizdendir. Villa Angel, modern ve ferah dizayn edilmiş olup ideal kiralık villalar arasındadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili Villa Geniş Bahçeli Villa Villa Rose
Villa Rose
Villa Rose
Kaş / Gökseki
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Rose, Kaş'ın Gökseki mevkisinde yer alan 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Geniş bahçesi bulunan villamızda aileniz ve arkadaşlarınız ile barbekü keyfi yapabilir ve tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar Villa Çınarlı
Villa Çınarlı
Villa Çınarlı
Kaş / Ağullu
HAFTALIK FİYAT 9.100 TL € 464 £ 399 $ 489

Villa Çınarlı, 4 kişilik konaklama kapasitesine ve 2 yatak odasına sahiptir. Antalya, Kaş, Ağullu mevkisinde konumlanan Villa Çınarlı muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 yatak odasının da suit olması ile birlikte çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
3 Banyo
7 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri