905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Forestside 1, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde, 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Forestside 1
Villa Forestside 1
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 605£ 521$ 647

Villa Forestside 1, Fethiye'nin Seydikemer bölgesinde yer alan Çobanlar mevkisinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern mimarisi ve bohem esintileriyle dikkat çekmektedir. Kuş cıvıltısı eşliğinde ve tertemiz havası ile huzurlu bir tatil yapabileceğiniz villamızda çocuk havuzu mevcut olup havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız doğa içerisinde muhteşem bir tatil imkanını sizlere sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Forestside 2, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde 4 kişilik Kiralık Villa
Villa Forestside 2
Villa Forestside 2
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 605£ 521$ 647

Villa Forestside 2, Fethiye'nin Seydikemer bölgesinde yer alan Çobanlar mevkisinde konumlanmıştır. Villamızda 2 yatak odası bulunmakta olup 4 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda aynı zamanda çocuk havuzu yer alır. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamız modern mimarisi ve bohem havasıyla dikkat çekmekte olup sizler için özel olarak dizayn edilmiştir. Villa Forestside 2, çam ağaçları ve kuş seslerinin birleşmesi ile sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Özde, Fethiye, Yakacık Köyü Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Özde
Villa Özde
Fethiye / Yakacık Köyü
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 605£ 521$ 647

Villa Özde, Fethiye'nin Yakacık Köyü mevkisinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız ahşap mimarisi ile dikkat çekmektedir. Doğa içerisinde huzurlu bir tatil yapabileceğiniz Villa Özde, aileniz ve arkadaşlarınız ile mangal keyfi yapabileceğiniz unutulmaz bir tatil imkanını sizlere sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Villa Sare Sarıcan, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sare Sarıcan
Villa Sare Sarıcan
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT13.650 TL€ 393£ 339$ 420

Villa Sare Sarıcan, Fethiye, Çamköy mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Sare Sarıcan, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için uygun seçeneklerimiz arasında yer edinmektedir. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, bahçe salıncak ve barbekü alanı mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
Villa Zeynep Sultan, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Zeynep Sultan
Villa Zeynep Sultan
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT13.650 TL€ 393£ 339$ 420

Villa Zeynep Sultan, 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villa seçeneğimizdir. Fethiye, Çamköy mevkisinde konumlanan Villa Zeynep Sultan, balayı çiftlerimize ve çekirdek ailelerimize uygun seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Doğa ile iç içe olan villamızın havuz terasında özel yüzme havuzu, damla salıncak, barbekü ve şezlong mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarVilla Asil 1 Kalkan'ın Sarıbelen Bölgesinde Kiralık 4 Kişilik Muhafazakar Villa
Villa Asil 1
Villa Asil 1
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT16.500 TL€ 475£ 409$ 508

Villa Asil 1, Kalkan'ın Sarıbelen bölgesinde bulunmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Ahşap mimarisi ile dikkat çeken bungalov villamızda özel yüzme havuzu mevcuttur. Havuz terası dışarıdan görünmeyen villamız balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalarımız arasında bulunur.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarVilla Asil 2 Kalkan'ın Sarıbelen Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Asil 2
Villa Asil 2
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT16.500 TL€ 475£ 409$ 508

Kalkan'ın Sarıbelen bölgesinde bulunan Villa Asil 2, ahşap mimariye sahip bungalov villalarımız arasındadır. Villamızda 2 yatak odası mevcut olup 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız güzel bir tatil için sizleri beklemektedir.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
Balayı VillasıJakuziliVilla Oasis 1, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Oasis 1
Villa Oasis 1
Fethiye / Fethiye
HAFTALIK FİYAT14.700 TL€ 424£ 365$ 453

Villa Oasis 1, Fethiye, Çamköy mevkisinde konumlanan muhafazakar yapısı ile balayı çiftleri için özenle dizayn edilmiş villa seçeneklerimiz arasında yer alır. Geniş ve ferah havuz terasında keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Villa Oasis 1, oldukça şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Balayı VillasıJakuziliVilla Oasis 2, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Oasis 2
Villa Oasis 2
Fethiye / Fethiye
HAFTALIK FİYAT14.700 TL€ 424£ 365$ 453

Villa Oasis 2, 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip; Fethiye, Çamköy mevkisinde konumlanan muhafazakar villalarımız arasında yer almaktadır. Bahçesinde bulunan jakuzi ve özel oturma alanı ile dikkatleri üzerine çeken Villa Oasis 2, balayı çiftleri ve çekirdek aileler için iyi bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz Manzaralı VillaVilla Silviam, Kalkan, Patara Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Silviam
Villa Silviam
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.008£ 868$ 1.078

Villa Silviam, Kalkan, Patara mevkisinde konumlanan 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip deniz manzaralı villalar arasında yer almaktadır. Balayı çiftleri ve çekirdek aileler için tasarlanan Villa Silviam, şehrin yoğunluğundan kaçmak isteyen, sessiz sakin bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için doğru tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
JakuziliMuhafazakarVilla Fırnaz 1, Kalkan, Yeşilköy Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Fırnaz 1
Villa Fırnaz 1
Kalkan / Yeşilköy
HAFTALIK FİYAT15.900 TL€ 458£ 394$ 490

Villa Fırnaz 1, Kalkan'ın Yeşilköy bölgesinde yer alan tek yatak odası bulunan 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız sizlere keyifli bir tatil geçirmenize olanak sağlamaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
JakuziliMuhafazakarVilla Fırnaz 2, Kalkan, Yeşilköy Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Fırnaz 2
Villa Fırnaz 2
Kalkan / Yeşilköy
HAFTALIK FİYAT15.900 TL€ 458£ 394$ 490

Kalkan'ın Yeşilköy bölgesinde konumlanmakta olan Villa Fırnaz 2, tek yatak odalı olup 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça şirin dizayna sahiptir. Havuz terası korunaklı olan villamızı balayı çiftlerimiz ve muhafazakar ailelerimiz gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
61 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Bungalow Villalar

Bungalov evler villalar uygun fiyat seçenekleri, şık tasarımlar, havuzlu ve korunaklı bungalov evleri rezervasyon için tıklayın.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış