905333244884 Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image

Kiralık Villalar

Deniz Manzaralı Hamam ve Sauna Villa Süpernova
Villa Süpernova
Villa Süpernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT 91.168 TL € 4.651 £ 4.000 $ 4.899

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Muhafazakar Jakuzili Villa Alyans
Villa Alyans
Villa Alyans
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT 7.950 TL € 406 £ 349 $ 427

Villa Alyans, 1 yatak odasıyla 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Dış mimarisi ve havuz terası ile dikkatleri üzerine çeken Villa Alyans, balayı çiftlerimize özel tasarımı ve konforu ile yazlık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Yatak odasının suit oda olması ile birlikte balkon terasına çıkışı vardır. Jakuzi eşliğinde eşsiz bir günbatımı yaşamak isteyenler için Villa Alyans doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Jakuzili Villa Deniz Manzaralı Villa Villa Waratah
Villa Waratah
Villa Waratah
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT 56.980 TL € 2.907 £ 2.500 $ 3.062

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde konumlanan Villa Waratah, 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere unutamayacağınız bir tatil fırsatını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz Manzaralı Jakuzili Villa Villa Buse
Villa Buse
Villa Buse
Kalkan / Ortaalan
HAFTALIK FİYAT 66.097 TL € 3.372 £ 2.900 $ 3.552

Villa Buse, Kalkan'ın Ortaalan mevkisinde yer alan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız eşsin deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil geçirmenize imkan sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz Manzaralı Villa Jakuzili Villa Villa Kayra
Villa Kayra
Villa Kayra
Kalkan / Kalamar
HAFTALIK FİYAT 77.493 TL € 3.954 £ 3.400 $ 4.164

Villa Kayra, 12 kişilik konaklama kapasitesi ile 6 adet suit yatak odasına sahiptir. Oldukça merkezi konumda yer alan Villa Kayra, Kalkan, Kalamar bölgesinde konumlanmıştır. Modern tasarımı ve dizaynı ile eşsiz deniz manzarasına sahip olan Villa Kayra geniş aile ve kalabalık arkadaş grupları için uygun villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

12 Kişi
12 Yatak
6 Banyo
Muhafazakar Deniz Manzaralı Villa Butterfly
Villa Butterfly
Villa Butterfly
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Butterfly, Fethiye'nin Faralya bölgesinde bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız deniz manzaralı olup havuz terasında bulunan jakuzide güzel vakit geçirebilirsiniz. Oldukça modern dizayna sahip Villa Butterfly, tatil için tercih edilebilecek kaliteli villa seçeneklerimiz arasında yerini almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz Manzaralı Muhafazakar Villa Rhodes
Villa Rhodes
Villa Rhodes
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Rhodes, Türkiye'nin cennet köşelerinden biri olan Fethiye, Faralya bölgesinde yer almaktadır. Villamız 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Deniz manzarasına sahip villamız oldukça modern ve şık dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Sauna Kapalı Havuz Villa Vita 2
Villa Vita 2
Villa Vita 2
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT 17.500 TL € 893 £ 768 $ 940

Villa Vita 2, Fethiye, Ovacık bölgesinde konumlanan 8 kişilik konaklama kapasitesine ve 4 yatak odasına sahiptir. 2 adet yatak odasında jakuzi mevcuttur. Geniş bahçe terasında mini oyun alanı bulunan Villa Vita 2, kapalı havuz, sauna ve hamam özelliğine sahiptir. Geniş ailenizle birlikte geçireceğiniz tatil için tüm olanaklar siz misafirlerimiz için düşünülüp tasarlanmıştır..

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Deniz Manzaralı Muhafazakar Villa Third
Villa Third
Villa Third
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT 9.950 TL € 508 £ 437 $ 535

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Oldukça modern dizaynı ile yılın tüm aylarında aktif olan havuz ısıtma özelliği ile balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça idealdir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda deniz manzarası ve jakuzi mevcut olup güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar Jakuzili Villa Live
Villa Live
Villa Live
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT 7.000 TL € 357 £ 307 $ 376

Villa Live, Kalkan'ın Üzümlü bölgesinde konumlanmakta olan villamız 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında yerini almaktadır. Villa Live oldukça modern ve ferah dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar Çocuk Havuzlu Villa Lofty
Villa Lofty
Villa Lofty
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT 0 TL € 0 £ 0 $ 0

Villa Lofty, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan 3 yatak odalı, 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimizdendir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiş olup havuz terası korunaklı kiralık villalar arasında bulunur. İçerisinde yer alan jakuzi ve sauna özelliği ile birlikte havuz terasında masa tenisi, langırt ve minik çocuk oyun alanı ile tatilinizin tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Muhafazakar Çocuk Havuzlu Villa Loren
Villa Loren
Villa Loren
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT 6.650 TL € 339 £ 292 $ 357

Villa Loren, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı, 5 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Oldukça modern dizayn edilmiş villamızda çocuk havuzu bulunmakta olup çocuklu aileler için uygun villa seçeneklerindendir.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
228 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri