905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Deniz ManzaralıHamam ve SaunaVilla Süpernova
Villa Süpernova
Villa Süpernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT100.512 TL€ 4.619£ 4.000$ 4.949

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Ali Paşa
Villa Ali Paşa
Villa Ali Paşa
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 483£ 418$ 517

Villa Ali Paşa, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanan 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip villalarımızdandır. Oldukça lüks tasarıma ve dizayna sahip Villa Ali Paşa, eşsiz deniz manzarasına sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi bulunan villamızın havuz terasında masa tenisi, langırt ve çocuk oyun alanı yer almaktadır. Geniş aile ve çekirdek aileler için doğru bir tercih olan villamız Kalkan Halk Plajına yaklaşık 2,5 kilometre ve şehir merkezine oldukça yakın mesafededir.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Fatma
Villa Fatma
Villa Fatma
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 483£ 418$ 517

Villa Fatma, 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 adet suit yatak odasına sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi mevcuttur. Eşsiz deniz manzarası eşliğinde havuz terasında yer alan masa tenisi ve langırt ile tatilinizin keyfini hoş sohbet eşliğinde dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Geniş aileler için özenle tasarlanmış olan Villa Fatma, tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar sizler için düşünülmüştür.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarHamam ve SaunaVilla Tilya
Villa Tilya
Villa Tilya
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT17.850 TL€ 820£ 710$ 879

Villa Tilya, Kalka'ın Kördere bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern ve lüks dizayna sahiptir. Villamızda hamam ve sauna mevcut olup aynı zamanda kapalı havuz ile oldukça donanımlı villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villa Tilya, balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalar arasında bulunmakta olup sizlerde güzel bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaDeniz Manzaralı VillaVilla Waratah
Villa Waratah
Villa Waratah
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT56.538 TL€ 2.598£ 2.250$ 2.784

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde konumlanan Villa Waratah, 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere unutamayacağınız bir tatil fırsatını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıDream House
Dream House
Dream House
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT19.250 TL€ 885£ 766$ 948

Dream House, Antalya, Kalkan, Akbel mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 1 yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Dream House, tatlı şirin görünümü ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Eşsiz deniz manzarasına sahip olan villamız kendine ait havuz terasında jakuzi, balayı çadırı yer almaktadır. Sevdiğiniz ile beraber manzara eşliğinde keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için Dream House, doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Balayı VillasıMuhafazakarMia House
Mia House
Mia House
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 965£ 836$ 1.034

Kalkan'ın Akbel mevkisinde konumlanmış olan Mia House, tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız aynı zamanda Kalkan'ın eşsiz deniz manzarasına da ev sahipliği yapmaktadır. Havuz terası dışarıdan görünmeyen villamızda muhafazakar aileler ve balayı çiftleri gönül rahatlığı ile tatilini yapabilir ve güzel bir tatil geçirme fırsatına Mia House ile sahip olabilirler.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz Manzaralı VillaJakuzili VillaVilla Kayra
Villa Kayra
Villa Kayra
Kalkan / Kalamar
HAFTALIK FİYAT85.435 TL€ 3.926£ 3.400$ 4.206

Villa Kayra, 12 kişilik konaklama kapasitesi ile 6 adet suit yatak odasına sahiptir. Oldukça merkezi konumda yer alan Villa Kayra, Kalkan, Kalamar bölgesinde konumlanmıştır. Modern tasarımı ve dizaynı ile eşsiz deniz manzarasına sahip olan Villa Kayra geniş aile ve kalabalık arkadaş grupları için uygun villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

12 Kişi
6 Yatak
6 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Alyans
Villa Alyans
Villa Alyans
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT7.700 TL€ 354£ 306$ 379

Villa Alyans, 1 yatak odasıyla 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Dış mimarisi ve havuz terası ile dikkatleri üzerine çeken Villa Alyans, balayı çiftlerimize özel tasarımı ve konforu ile yazlık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Yatak odasının suit oda olması ile birlikte balkon terasına çıkışı vardır. Jakuzi eşliğinde eşsiz bir günbatımı yaşamak isteyenler için Villa Alyans doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Buse
Villa Buse
Villa Buse
Kalkan / Ortaalan
HAFTALIK FİYAT72.871 TL€ 3.349£ 2.900$ 3.588

Villa Buse, Kalkan'ın Ortaalan mevkisinde yer alan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız eşsin deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil geçirmenize imkan sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Sisters
Villa Sisters
Villa Sisters
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT8.400 TL€ 386£ 334$ 414

Kalkan'ın İslamlar Köyü mevkisinde yer alan Villa Sisters, tek yatak odalı, 2 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve şık dizayn edilmiştir. Balayı çiftlerinin ve muhafazakar aileler için oldukça uygun seçenekler arasında yer alan villamız sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıJakuziliVilla First
Villa First
Villa First
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT6.450 TL€ 296£ 257$ 318

Villa First, Kalkan'ın Kördere mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup muhafazakar aileler için oldukça uygun seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Villa First, oldukça modern dizayn edilmiştir. Deniz manzarası bulunan villamızda jakuzide yer almakta olup balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimizdendir.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
374 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Kalkan

Kalkan’da Görülmesi Gereken Yerler

Tatil yapmak için uygun ve seyahat etmeyi seven kişiler için uygun olan kalkan çeşitli doğal güzellikleriyle de kendini ön  plana çıkarmış bir alandır. Gidip görülecek yerler açısından fazla olması ve doğal kaynaklardan oluşan milli parkların bulunması nedeniyle kalkanda bulunmak istiyorsanız bu alanları gezip görmeniz şarttır. Özellikle doğal alanlara daha çok ilgi gösteren turistlerin uğrak noktası oluyor. Burada antik kentler İslamlar köyü, Saklıkent kanyonu ,gibi çeşitli alanlar gezilmesi gereken alanlar arasında bulunuyor. Bunların dışında Fethiye ölüdeniz  gibi yerler  de kalkana yarım saat ile  bir saat uzaklıkta olan bölgelerinde gezilmesi  ve görülmesi gerekli verilen noktalardan oluyor. Ayrıca fotoğraf çekmeyi seven kişiler içinde günün manzaraları ve güzel yapısıyla kalkan gezilecek yerler listesi müzik başında yer alıyor. Özellikle gezi haritasına bir yenisini eklemek isteyen kişiler için uygun olan bu alan rahat bir tatil geçirilmesine de yardımcı oluyor.

Yapılan gezilerde kişilerin alacağı etkileşimin maksimumda olmasını sağlayan kalkan bölgesi beğeni yağmuruna tutuluyor. Bu alanların bu kadar beğenilmesini temel sebebi özellikle tarihi mirasın yoğunlukta olduğu bir bölge olması ve cana yakın kişilere sahip olmasıdır. Gezilip görülmesi gereken yerlerarasında yer alan kalkan gerek plajlarıyla gerekse koylarıyla kendini ön plana çıkartan bölgeler arasında yer alıyor. Xantos antik kenti, İslamlar köyü, Saklıkent kanyonu , Kaputaş plajı, Fethiye ölüdeniz gibi alanların gezilip görülmesi Kalkan'da bulunan kişiler tarafından yapılmaktadır

Xanthos Antik Kenti

Güçlü  bir mimariye ve fotoğraf çekim alanlarına sahip olan bu antik kent eski roma imparatorluğu tarafından yapılan bir yapıdır. Burada piskoposluk merkezi olan ve bağımsızlığı  sembol eden  bu yapı Romalılar için önemli olan yapılar arasında yer almaktadır. Birçok tarihi olaya öncülük etmiş bu yer özellikle gezilip görülmesi gereken noktalardan olmaktadır. Ayrıca taş yapıları beğenen kişiler için oldukça iyi bir mimariye sahip antik kent içerisindeki hikayelerle birlikte daha anlamlı ve daha güzel bir yapıya sahip olmaktadır. UNESCO tarafından dünya kültür miras listesine dahil edilen bu yapı korunan ve içerisinde çeşitli kazılar bulunan bir yapı olması sebebiyle de önemli olmaktadır. Bu yapının özellikle içerisinde yer alan kitabeler ve mezarlıklarda daha anlamlı ve daha güzel bir yapı olması da gözler önüne serilen notalardan olmaktadır.

 İslamlar Köyü

Gezip görmeyi seven insanlar için Kalkan merkezinden yarım saatlik bir yol ile ulaşılabilecek İslamlar köyü oldukça güzel bir doğaya sahip olması nedeniyle önemli olmaktadır. Ulaşımı kolay olan ve yokuşlu olmasına rağmen güzel bir yolu bulunan bu köy çeşitli aktiviteler yapılabilecek bir alan olması nedeniyle de tercih sebebi olmaktadır. Küçük ve şirin bir köy olması ayrıca içerisinde balık restoranları bulunması nedeniyle de yeme içme ve gezme için gelen insanların burada eğleneceği belirtilmiştir. Burada yapılacak aktivitelerin de bol olması sebebiyle tercih edilen alanlar arasında yer almaktadır.

 Saklıkent Kanyonu

 Yüksek kayaları ve güzel bir yapısı olan bu kanyon kalkan bölgesine gelindiğinde gezilip görülmesi gereken alanlardan olmaktadır. Doğasının harika olması sebebiyle Ve taşlarla çevrili bu alan piknik yapılabilecek alanlar arasında yer almaktadır. Özellikle tahta köprüleriyle ve güzel bir yapısıyla Saklıkent Milli Parkı  doğanın içerisinde kendine has bir güzelliğe sahip olan alanlardan olmaktadır. Milli parklarımızdan olan bu kent eriyen karların şelale gibi akması nedeniyle de turistler için oldukça uğrak bir bölge olmaktadır. Çeşitli doğa harikalarını un bulunduğu bölgede hem doğal bir yürüyüş hem de doğayla iç içe bir ortam sizleri karşılayacaktır. Suyun kaynağını görebildiğiniz ve bu hırçın dalgalarla karşı ayaklarınızı ıslatabildiğiniz bu bölge sıcak havalarda tercih edilmesi gereken bölgeler arasında bulunmaktadır.

Kaputaş Plajı

Yeni yerler görmek ve suyu hissetmek için özellikle plajlar en önemli alanlardır. Kaş ile kalkan arasında bulunan bu plaj özellikle suyun temizliği ve güzel bir havası olması sebebiyle tercih edilen bölgelerden olmaktadır. Araçla bile gidilebilen bu plaj özellikle turkuaz rengin en güzel halinin bulunduğu bir plaj olması sebebiyle de ünlü olmaktadır plaja girmek için herhangi bir para ödenmemesi sebebiyle de diğer bölgelerden daha çok tercih edilmektedir. Yorgunluğun atılması ve tüm yılın kalabalık ve gürültülü ortamlardan kurtulmak için çözüm yollarının olan bu plaj yaz tatili için kalkana gelmiş kişilerin tercih edebileceği alanlardan olmaktadır. Bu plajda kaliteli vakit geçirmek de mümkün olduğu için özellikle tercih edilmesi güzel vakit geçirmek için mümkün olmaktadır. Gezilip görülecek yerler arasında burası da bulunmaktadır.

Bu ve bu tarz araştırmalarınız için sitemizi ziyaret edip tatilinizin kaliteli geçmesini sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış