905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Deniz ManzaralıHamam ve SaunaVilla Supernova, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Supernova
Villa Supernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT180.000 TL€ 5.186£ 4.466$ 5.543

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
MuhafazakarHamam ve SaunaVilla Tilya, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Tilya
Villa Tilya
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT17.850 TL€ 514£ 443$ 550

Villa Tilya, Kalka'ın Kördere bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern ve lüks dizayna sahiptir. Villamızda hamam ve sauna mevcut olup aynı zamanda kapalı havuz ile oldukça donanımlı villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villa Tilya, balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalar arasında bulunmakta olup sizlerde güzel bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Çift JakuzuliÇocuk HavuzluVilla Diamond, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde 11 Kişilik Kiralık Villa
Villa Diamond
Villa Diamond
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 655£ 564$ 701

Villa Diamond, Seydikemer, Çaltıözü mahallesinde yer alan 11 kişilik konaklama kapasitesine ve 5 adet yatak odasına sahip villalarımızdandır. Geniş ailelere uygun olması ve taş yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Villa Diamond, çift jakuzili, hamam ve sauna bulunan villalarımız arasında da yer almaktadır. Bununla birlikte 2 yatak odasında jakuzi ve geniş, ferah havuz terasındada jakuzi bulunmaktadır. Oldukça şık dizaynı ve tasarımı ile bir numaralı tercihler arasında yer alan Villa Diamond, siz misafirlerimizin konforu için tüm olanaklar sağlanmıştır.

11 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Hamam ve SaunaHavuz IsıtmalıVilla Nisa, Fethiye, Karaçulha Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Nisa
Villa Nisa
Fethiye / Karaçulha
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 605£ 521$ 647

Villa Nisa, Fethiye'nin Karaçulha mevkisinde konumlanmaktadır. Tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında yerini almaktadır. Villa Nisa, kapalı havuzu, hamam ve saunası mevcut olup modern dizayn ile oldukça dikkat çekmektedir. Balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakarVilla Liana, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Liana
Villa Liana
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.008£ 868$ 1.078

Villa Liana, Fethiye'nin Kayaköy bölgesinde yer alan 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve şık dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Liana, havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği Villa Liana, sizlere muhteşem bir tatilin kapılarını açmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaSaunalı VillaVilla Hera, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hera
Villa Hera
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT49.000 TL€ 1.412£ 1.216$ 1.509

Villa Hera, Fethiye'nin Ölüdeniz bölgesinde konumlanmaktadır. Mimarisi ve dizaynı ile Fethiye'nin en gözde villaları arasında bulunan Villa Hera, 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda jakuzi ve sauna yer almaktadır. Villa Hera, yılın tüm aylarında sizlere hizmet vermekte olup havuz ısıtmalı villa seçeneklerimiz arasında yer alır. Villa Hera, muhteşem bir tatil geçirmeniz için tüm donanımı ile sizlere kapılarını açmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarIsıtmalı Havuzlu VillaLa Mer Comfort, Kalkan, Kördere Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
La Mer Comfort
La Mer Comfort
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT24.150 TL€ 696£ 599$ 744

La Mer Comfort, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneklerimizdendir. Evin içerisinde ısıtmalı havuz, bina dışında ise deniz manzaralı bir kış bahçesi yer almaktadır. Villamızın ortak alanında ise çocuk oyun alanı bulunmaktadır. La Mer Comfort hem çekirdek ailelerimiz için hemde balayı çiftlerimiz için kış ve yaz aylarında uygun olup siz misafirlerimize özenle tasarlanıp hazır hale gelmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Hamam ve SaunaDeniz ManzaralıSuite La Mer Deluxe, Kalkan, Kördere Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Suite La Mer Deluxe
Suite La Mer Deluxe
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT26.600 TL€ 766£ 660$ 819

Suite La Mer Deluxe, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanmaktadır. Oldukça modern dizaynı ile 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Kapalı havuzu ve jakuzisi bulunan Suite La Mer Deluxe aynı zamanda hamam ve sauna özelliği ile öne çıkmaktadır. Kalkan'ın büyüleyici deniz manzarası ile sizlerde güzel bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Saunalı VillaJakuzili VillaVilla Doğa, Antalya, Demre Bölgesinde 7 Kişilik Kiralık Villa
Villa Doğa
Villa Doğa
Demre / Antalya
HAFTALIK FİYAT26.250 TL€ 756£ 651$ 808

Villa Doğa, Antalya'nın güzide bölgeleri arasında yer alan Demre bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odalı olup 7 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız aynı zamanda deniz manzarasına sahip olup oldukça modern dizayn edilmiştir. Villa Doğa, havuz terası korunaklı olup muhafazakar ailelerin ve gözlerden uzakta tatil yapmak isteyen misafirlerimizin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında yerini almaktadır.

7 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Çift JakuzuliKapalı Havuzlu VillaVilla Sidre, Kalkan, Akbel Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sidre
Villa Sidre
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT24.500 TL€ 706£ 608$ 754

Villa Sidre, Kalkan, Akbel mevkisinde konumlanan villa seçeneklerimizdendir. Eşsiz deniz manzarasına sahip olan villamız 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. İçerisinde sauna, jakuzi, kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu yer alan Villa Sidre, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için oldukça modern dizayn edilmiştir. Siz misafirlerimiz için tüm olanaklar düşünülmüştür. Keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenler için Villa Sidre doğru bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Güneş, Kalkan, Ordu Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Güneş
Villa Güneş
Kalkan / Ordu
HAFTALIK FİYAT15.000 TL€ 432£ 372$ 462

Villa Güneş, Kalkan, Ordu mevkisinde konumlanan muhafazakar ve deniz manzaralı villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Güneş, içerisinde bulunan sauna, jakuzi ve kapalı ısıtmalı havuzu ile kış aylarında uygun villa seçeneklerimizdendir. Geniş aile ve balayı çiftlerimiz için uygun olan villamız tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar siz misafirlerimiz için düşünülüp tasarlanmıştır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Ali Bey, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ali Bey
Villa Ali Bey
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 504£ 434$ 539

Villa Ali Bey, Kalkan, Patara bölgesinde yer alır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklıdır. Villa Ali Bey, modern ve ferah dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villamızda jakuzi, sauna ve hamam mevcut olup balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçenekleri arasında yerini almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
61 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Saunalı Villalar

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış