905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
Deniz ManzaralıHamam ve SaunaVilla Supernova, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Supernova
Villa Supernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT180.000 TL€ 5.154£ 4.426$ 5.591

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Buse, Kalkan, Ortaalan Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Buse
Villa Buse
Kalkan / Ortaalan
HAFTALIK FİYAT157.500 TL€ 4.509£ 3.873$ 4.892

Villa Buse, Kalkan'ın Ortaalan mevkisinde yer alan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız eşsin deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil geçirmenize imkan sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz Manzaralı VillaJakuzili VillaVilla Kayra, Kalkan, Kalamar Bölgesinde 12 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kayra
Villa Kayra
Kalkan / Kalamar
HAFTALIK FİYAT175.500 TL€ 5.025£ 4.315$ 5.451

Villa Kayra, 12 kişilik konaklama kapasitesi ile 6 adet suit yatak odasına sahiptir. Oldukça merkezi konumda yer alan Villa Kayra, Kalkan, Kalamar bölgesinde konumlanmıştır. Modern tasarımı ve dizaynı ile eşsiz deniz manzarasına sahip olan Villa Kayra geniş aile ve kalabalık arkadaş grupları için uygun villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

12 Kişi
6 Yatak
6 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Third, Kalkan, Kördere Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Third
Villa Third
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT21.950 TL€ 628£ 540$ 682

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Oldukça modern dizaynı ile yılın tüm aylarında aktif olan havuz ısıtma özelliği ile balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça idealdir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda deniz manzarası ve jakuzi mevcut olup güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Second, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Second
Villa Second
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 501£ 430$ 544

Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik villalarımızdandır. Kalkan'ın eşsiz doğa manzarasına sahip olan villamızda jakuzi mevcut olmakla beraber havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için özenle dizayn edilmiş villamızda unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarHamam ve SaunaVilla Tilya, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Tilya
Villa Tilya
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT20.000 TL€ 573£ 492$ 621

Villa Tilya, Kalka'ın Kördere bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern ve lüks dizayna sahiptir. Villamızda hamam ve sauna mevcut olup aynı zamanda kapalı havuz ile oldukça donanımlı villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villa Tilya, balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalar arasında bulunmakta olup sizlerde güzel bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarHavuz IsıtmalıVilla Blue Star, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Blue Star
Villa Blue Star
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT25.500 TL€ 730£ 627$ 792

Villa Blue Star, Kalkan, Kördere mevkisinde yer alır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda kapalı havuz da mevcuttur. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Villa Blue Star, deniz manzaralı villa seçeneklerimiz arasında bulunmakta olup sizlerde unutulmaz bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
BalayıKapalı Havuzlu VillaVilla Honeymoon, Kalkan, Lapaz Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Honeymoon
Villa Honeymoon
Kalkan / Lapaz
HAFTALIK FİYAT11.250 TL€ 322£ 277$ 349

Villa Honeymoon, Kalkan, Lapaz mevkisinde konumlanan muhafazakar balayı villası seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 1 adet yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Honeymoon, eşsiz doğa manzarası ile birlikte yatak odasında bulunan kapalı ısıtmalı havuz ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Kapalı Havuzlu VillaSauna - HamamVilla Ahilya, Kalkan, Patara Mevkisinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ahilya
Villa Ahilya
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT27.950 TL€ 800£ 687$ 868

Villa Ahilya, Kalkan, Patara mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Ahilya, geniş aile ve çekirdek aileler için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Birçok donanıma sahip villamızda jakuzi, kapalı ısıtmalı havuz, sauna, hamam, sinema odası, langırt ve damla salıncak özelliği mevcuttur. Kaliteli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için Villa Ahilya doğru bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
4 Banyo
Jakuzili VillaIsıtmalı HavuzluVilla Achyle, Kalkan, İslamlar Köyü Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Achyle
Villa Achyle
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT22.500 TL€ 644£ 553$ 699

Villa Achyle, Kalkan'ın İslamlar Köyü mevkisinde yer alan 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda kapalı havuz mevcuttur. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız oldukça modern ve ferah dizayna sahiptir. Villa Achyle, sizlere doğa içerisinde güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Kapalı Havuzlu VillaJakuziVilla Myra, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Myra
Villa Myra
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT22.500 TL€ 644£ 553$ 699

Villa Myra, Kalkan, İslamlar Köyü mevkisinde konumlanan muhafazakar, özel yüzme havuzu bulunan villa seçeneğimizdir. 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Myra, 1. yatak odasında yer alan jakuzisi ve kapalı yüzme havuzu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Çocuklu geniş aileler için uygun villamızın kendine ait havuz terasında çocuk havuzu, damla salıncak, şezlong ve güneş şemsiyesi yer almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
JakuziliIsıtmalı HavuzluVilla North Star, Kalkan, Kördere Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa North Star
Villa North Star
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT19.900 TL€ 570£ 489$ 618

Villa North Star, Kalkan'ın Kördere mevkisinde yer almaktadır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Kapalı havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda balayı çiftlerimiz ve gözlerden uzakta güzel bir tatil yapmak isteyen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirler. Villa North Star, deniz manzaralı kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

2 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
77 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Isıtmalı Havuzlu Villalar

Isıtmalı havuzlu villa kiralama seçenekleri en uygun fiyatlar ile ve pek çok alternatifi sizlere sunuyor kiralamak için hemen tıkla.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış