905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Forestside 1, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde, 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Forestside 1
Villa Forestside 1
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 601£ 516$ 652

Villa Forestside 1, Fethiye'nin Seydikemer bölgesinde yer alan Çobanlar mevkisinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern mimarisi ve bohem esintileriyle dikkat çekmektedir. Kuş cıvıltısı eşliğinde ve tertemiz havası ile huzurlu bir tatil yapabileceğiniz villamızda çocuk havuzu mevcut olup havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız doğa içerisinde muhteşem bir tatil imkanını sizlere sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Forestside 2, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde 4 kişilik Kiralık Villa
Villa Forestside 2
Villa Forestside 2
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 601£ 516$ 652

Villa Forestside 2, Fethiye'nin Seydikemer bölgesinde yer alan Çobanlar mevkisinde konumlanmıştır. Villamızda 2 yatak odası bulunmakta olup 4 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda aynı zamanda çocuk havuzu yer alır. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamız modern mimarisi ve bohem havasıyla dikkat çekmekte olup sizler için özel olarak dizayn edilmiştir. Villa Forestside 2, çam ağaçları ve kuş seslerinin birleşmesi ile sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaDoğa Manzaralı VillaVillage House, Seydikemer, Ortaköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Village House
Village House
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT29.750 TL€ 852£ 731$ 924

Village House, Muğla, Seydikemer, Ortaköy mevkisinde yer alan eşsiz doğa manzarası ile dikkatleri üzerine çeken villa seçeneğimizdir. 3 adet suit yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızda balayı çiftlerimize, geniş ve çekirdek ailelerimize uygun dizayn edilmiştir. Mutfak, salon ve tüm yatak odalarının havuz terasına çıkışı mevcut olup havuz terası tamamen yeşilliklerle kaplı doğa manzarasına sahiptir. Bahçede keyifli dakikalar geçirebileceğiniz barbekü alanı ve dinlenmeniz için hamak bulunmaktadır. Aynı zamanda geniş bahçemizde çocukların eğlenceli vakit geçirebilecekleri çocuk oyun alanı da mevcuttur. Kuş sesleri ile güzel günler geçirebileceğiniz bu villamız 2023 yılı yapımını tamamlamış olup kendine ait otoparkı bulunur. Şehrin yoğun temposundan sıkılmış olan misafirlerimiz için Village House, doğru bir tercih olacaktır.​

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
JakuziliLüks VillaVio House 1, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Vio House 1
Vio House 1
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT42.000 TL€ 1.203£ 1.033$ 1.305

Vio House 1, Fethiye, Çamköy mevkisinde konumlanmış lüks villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 3 yatak odası ile birlikte 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Vio House 1, geniş aile, çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için oldukça modern bir dizayna sahiptir. Bohem havası ve mimarisi ile birlikte kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu ile dikkatleri üzerine çeken villamız huzur dolu kaliteli bir tatil tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için doğru bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Çocuk Havuzlu VillaDeniz Manzaralı VillaVilla Filinta 3, Fethiye, Faralya Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Filinta 3
Villa Filinta 3
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 601£ 516$ 652

Villa Filinta 3, Faralya, Kirme mevkisinde yer alan 4 kişilik konaklama kapasitesi ile çekirdek ailelere ve balayı çiftlerine uygun villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 adet suit yatak odası ile birlikte havuz terasında eşsiz deniz manzarası özelliği mevcuttur. Ayrıca Villa Filinta 3, doğayla içi içe konumu ve dizaynı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaBalayı VillasıVilla Ekizler 2, Fethiye, Göcek Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ekizler 2
Villa Ekizler 2
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT23.100 TL€ 661£ 568$ 718

Villa Ekizler 2, Fethiye'nin Göcek bölgesinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terasında jakuzi mevcut olup oldukça modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası korunaklı olan villamız balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalarımız arasında bulunur. Villa Ekizler 2, geniş havuz terası ile sizlere unutulmaz bir tatil imkanı sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarDoğa ManzaralıVilla Happy 1, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Happy 1
Villa Happy 1
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 501£ 430$ 544

Villa Happy 1, Fethiye'nin Kayaköy mevkisinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız modern dizayna sahiptir. Villa Happy 1, havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamız sizlere çekirdek aileniz ve arkadaşlarınız ile konaklama yapabileceğiniz güzel bir tatil fırsatını sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarGeniş Aileye UygunVilla Del Rosso, Fethiye, Çalıca Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Del Rosso
Villa Del Rosso
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT29.750 TL€ 852£ 731$ 924

Villa Del Rosso, Fethiye, Çalıca mevkisinde konumlanan 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 yatak odasına sahip muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Çekirdek aileniz veya arkadaş grubunuzla keyifli anlar yaşayacağınız Villa Del Rosso, siz misafirlerimiz için tüm olanaklar sağlanmış ve dizayn edilmiştir.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Çift JakuzuliÇocuk HavuzluVilla Diamond, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde 11 Kişilik Kiralık Villa
Villa Diamond
Villa Diamond
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 651£ 559$ 707

Villa Diamond, Seydikemer, Çaltıözü mahallesinde yer alan 11 kişilik konaklama kapasitesine ve 5 adet yatak odasına sahip villalarımızdandır. Geniş ailelere uygun olması ve taş yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Villa Diamond, çift jakuzili, hamam ve sauna bulunan villalarımız arasında da yer almaktadır. Bununla birlikte 2 yatak odasında jakuzi ve geniş, ferah havuz terasındada jakuzi bulunmaktadır. Oldukça şık dizaynı ve tasarımı ile bir numaralı tercihler arasında yer alan Villa Diamond, siz misafirlerimizin konforu için tüm olanaklar sağlanmıştır.

11 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Savana, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Savana
Villa Savana
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.002£ 861$ 1.087

Villa Savana, 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek aileler için uygun olan villamız Fethiye, Çamköy mevkisinde yer almaktadır. Bununla birlikte 1. yatak odasında bulunan jakuzisi ile dikkatleri çeken villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, hamak ve bahçe oturma grubu mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Havana, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Havana
Villa Havana
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.002£ 861$ 1.087

Villa Havana, en güzel tatil bölgeleri arasında tanınan Fethiye bölgesinin Çamköy mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, hamak, bahçe oturma grubu yer almaktadır. Çekirdek aile ve Balayı çiftlerimizin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği Villa Havana' da tüm ekipmanlar siz misafirlerimiz için düşünülüp tasarlanmıştır.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Doğa ManzaralıVilla Pine Grove, Seydikemer, Zorlar Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Pine Grove
Villa Pine Grove
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT24.500 TL€ 701£ 602$ 761

Villa Pine Grove, Seydikemer, Zorlar mevkisinde yer alan 1 yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz için özenle hazırlanıp dizayn edilmiş olan villamızın kendine ait geniş havuz terasında özel yüzme havuzu, şezlong, güneş şemsiyesi yer almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
450 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Fethiye

Türkiye’nin en güzel ve en gözde bölgeleri arasında yer alan Muğla, Fethiye, turistik bir çok bölgeye ev sahipliği yapmaktadır. En güzel plajlara ve tarihi yapılara ev sahipliği yapan bölgemiz de günübirlik gezilebilecek ve keşfetmeniz gereken doğa harikalarına sahiptir. Fethiye bölgemiz içerisinde binlerce villa çeşidi sizlerin güzel bir tatil yaşamanıza olanak sağlamaktadır.


Fethiye’de Gezilmesi Gereken Yerler?


1- Ölüdeniz Plajı

Fethiye’nin Ölüdeniz bölgesinde yer alan plajımız, turistlerin yoğun ziyaret ettiği plajlar arasında bulunur. Mavinin eşsiz tonlarının bir arada yer aldığı plajımız size görsel bir şölen sunmaktadır.

2- Paspatur (Old Town)

Fethiye’nin merkezi bölgesi olarak geçmektedir. Barlar Sokağı adı ile anılan bölgemiz sizleri etkisi içine alacaktır.

3- Kayaköy

Fethiye’nin mahalleleri arasında bulunan Kayaköy, eski adı ile Levissi olarak bilinmektedir. Turistik ziyaretlerin yoğun olduğu bölgemiz Eski Rum evlerinden oluşmaktadır.

4- Montana Seyir Tepesi

Fethiye’nin Ölüdeniz mahallesine bağlı olan tepemiz eski Likya yolu üzerindedir. Ölüdeniz’in eşsiz deniz manzarasına şahitlik edebileceğiniz nadir tepeler arasında bulunmaktadır.

5- Amintas Kaya Mezarları

Fethiye’nin merkezinde yer alan Likyalılara ait Kaya mezarıdır. Görkemli yapısı ile dikkat çeken bölgemiz ziyaret edilmesi gereken büyüleyici tarihi yapılar arasında bulunur.

6- Af Kule Manastırı

Afkule Manastırı, Kayaköy bölgemizden sonra 3-4 kilometre dağ yolu üzerinden ulaşabileceğiniz tarihi oyuklara ev sahipliği yapmaktadır.

7- Kelebekler Vadisi

Fethiye’nin büyüleyici bölgeleri arasında bulunan Kelebekler Vadisi, yaz aylarının en güzel görsel şölenlerini size sunmaktadır.

8- Babadağ

Fethiye, Babadağ görülmesi ve çıkılması gereken dağlar listesinde üst sırada bulunur. Babadağ, 3 ayrı zirveden oluşmaktadır. En yüksek zirvesinin rakımı 1696 metredir. İkinci sırada yer alan Zirve ise Karatepe olarak bilinmekte olup rakımı 1.400 metredir. Üçüncü zirvenin rakımı ise 1200 metredir. Üçüncü zirvemizde restaurant mevcut olup kahvaltınızı, öğle yemeğinizi veya akşam yemeğinizi eşsiz manzara karşısında değerlendirebilirsiniz. Bölgemize teleferik ile, dağ yolu üzerinden veya araba ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

9- Çalış Plajı       

Fethiye’nin Foça Mahallesi üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz plajımızdır. Günbatımına eşlik edebileceğiniz bölgemizde bir çok cafe ve restaurant mevcuttur.

10- Aşıklar Tepesi

Fethiye Kalesi’nin yakınında bulunan tepemiz Fethiye’nin en güzel manzaralarına şahit olabilme imkanını sizlere sunmaktadır.

Fethiye'de Neler Yapabilirim?
1- Yamaç Paraşütü
Babadağ’ın zirvesinden paraşüt ile atlayarak muazzam bir deneyim yaşayabilirsiniz.
2- Tekne Turu
Fethiye Limanı üzerinden ya da Ölüdeniz Plajı üzerinden günübirlik tekne turlarına katılabilirsiniz.
3- Jeep Safari
Fethiye merkezden başlayarak Tlos Antik Kenti, Yakapark, Saklıkent Kanyonu gibi bir çok bölgeyi ziyaret edebilirsiniz.
4- Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi Turu
Ölüdeniz Plajı üzerinden tekne ile kelebekler vadisini ziyaret edebilirsiniz.
5- Tüplü Dalış
Fethiye Limanından kalkan dalış tekneleri ile muazzam bir deneyim yaşayarak, dalışınızı yapabilirsiniz
 

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış