905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Çocuk Havuzlu VillaDeniz Manzaralı VillaVilla Filinta 3, Fethiye, Faralya Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Filinta 3
Villa Filinta 3
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 605£ 521$ 647

Villa Filinta 3, Faralya, Kirme mevkisinde yer alan 4 kişilik konaklama kapasitesi ile çekirdek ailelere ve balayı çiftlerine uygun villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 adet suit yatak odası ile birlikte havuz terasında eşsiz deniz manzarası özelliği mevcuttur. Ayrıca Villa Filinta 3, doğayla içi içe konumu ve dizaynı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz ManzaraıBalayı VillasıVilla Karalya, Fethiye, Karalya Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Karalya
Villa Karalya
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT57.824 TL€ 1.666£ 1.435$ 1.781

Villa Karalya, Fethiye'nin Faralya mevkisinde konumlanmakta olup tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız doğa ile iç içe bir konumda yer alır. Villa Karalya, büyüleyici deniz manzarası ve ahşap dizaynı ile oldukça dikkat çekmektedir. Balayı çiftlerinin ve doğa içerisinde tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için Villa Karalya oldukça ideal villalarımız arasında yerini almıştır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaraıBalayı VillasıVilla Nalia, Fethiye, Faralya Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Nalia
Villa Nalia
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT57.824 TL€ 1.666£ 1.435$ 1.781

Villa Nalia, Fethiye'nin Faralya bölgesinde yer almaktadır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesi sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız deniz manzarasına sahip olmakla beraber ahşap dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Nalia, balayı çiftlerinin ve doğa içerisinde tatil yapmak isteyen müşterilerimizin tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Jakuzili VillaBalayı VillasıVilla Gabak, Fethiye Faralya Bölgesinde 2 Kişilik Balayı Villası
Villa Gabak
Villa Gabak
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 908£ 781$ 970

Villa Gabak, Fethiye'nin Faralya, Kabak mevkisinde yer alır. Tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahip olan villamız boheme esintiler ilan dizayn edilmiştir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız balayı çiftlerinin ve doğa içerisinde sesiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için oldukça idealdir. Villa Gabak, yemyeşil doğa manzarası karşısında kahvenizi yudumlayabileceğiniz bir tatil imkanını sizlere sunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla View Faralya Leyla, Fethiye, Faralya Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa View Faralya Leyla
Villa View Faralya Leyla
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT24.296 TL€ 700£ 603$ 748

Villa View Faralya Leyla, Fethiye'nin Faralya bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamızın havuz terasında jakuzi yer almaktadır. Eşsiz deniz manzarası eşliğinde muazzam bir tatil geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Villa View Faralya Leyla, muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villalarımız arasında bulunur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla View Faralya Mecnun, Fethiye, Faralya Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa View Faralya Mecnun
Villa View Faralya Mecnun
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT24.296 TL€ 700£ 603$ 748

Villa View Faralya Mecnun, Fethiye, Faralya bölgesinde konumlanmakta olan 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terasında jakuzi mevcut olup havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönü rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalarımız arasında yerini alır. Villamız sizlere Faralya'nın muhteşem deniz manzarası ile güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Fa Boheme, Fethiye, Faralya Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Fa Boheme
Villa Fa Boheme
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT36.444 TL€ 1.050£ 904$ 1.122

Villa Fa Boheme, Fethiye'nin Faralya bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız muhteşem bir deniz manzarasına sahiptir. Villamız adından anlaşılacağı üzere boheme tarzda dizayn ediilmiştir. Villa Fa Bohem, havuz terası korunaklı olup muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin konaklama yapabileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında yerini alır.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunDoğa ManzaralıVilla Bayberry Faralya, Fethiye, Faralya Bölgesinde 9 Kişilik Kiralık Villa
Villa Bayberry Faralya
Villa Bayberry Faralya
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT41.300 TL€ 1.190£ 1.025$ 1.272

Villa Bayberry Faralya, Fethiye Faralya mevkisinde konumlanan 9 kişilik konaklama kapasitesine sahip villamızdır. 3 yatak odası ve 6 adet yatak sayısı ile doğa ile iç içe bir konuma sahip olan Villa Bayberry Faralya, geniş aileler ve arkadaş grupları için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Geniş ve ferah havuz terasına sahip olan villamız, huzur dolu doğa ile iç içe bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için doğru bir tercih olacaktır.

9 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Doğa ManzaralıVilla Chalet Faralya, Fethiye, Faralya Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Chalet Faralya
Villa Chalet Faralya
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT28.910 TL€ 833£ 717$ 890

Villa Chalet Faralya, doğa ile iç içe konumu ile beraber Fethiye, Faralya mevkisinde konumlanan 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 yatak odası mevcut olan Villa Chalet Faralya, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
Geniş Aileye UygunDoğa ManzaralıVilla Papatya Faralya, Fethiye, Faralya Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Papatya Faralya
Villa Papatya Faralya
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT37.100 TL€ 1.069£ 920$ 1.142

Villa Papatya Faralya, Fethiye'nin muhteşem doğası ile bütünleşmiş Faralya bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terasında dilediğiniz gibi barbekü yapabilirsiniz. Geniş ailelerin ve doğa içerisinde tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil fırsatını sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Çocuk HavuzluDeniz ManzaralıVilla Ahenk, Fethiye, Faralya Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ahenk
Villa Ahenk
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT12.250 TL€ 353£ 304$ 377

Villa Ahenk, Fethiye, Faralya bölgesinde yer almakta olup 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın eşsiz bir deniz manzarasına sahiptir. Villamızın havuz terasında aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Oldukça modern dizayn edilmiş villamız sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Çocuk HavuzluDeniz ManzaralıVilla Esma Sultan, Fethiye, Faralya Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Esma Sultan
Villa Esma Sultan
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.008£ 868$ 1.078

Villa Esma Sultan, Fethiye'nin Faralya bölgesinde yer almaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve lüks dizaynı ile dikkat çekmektedir. Geniş havuz terası bulunan villamızda aileniz ve arkadaşlarınız il barbekü keyfi yapabilirsiniz. Villa Esma Sultan, sahip olduğu eşsiz deniz manzarası ile sizlere unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
21 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Faralya

Fethiye, Faralyamuhteşem doğası ile tatil bölgeleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Mavinin ve yeşilin muhteşem uyumu ile sizleri büyüleyecektir. Bölgede yer alan tarihi kalıntılara ve Kelebekler Vadisi'ne kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Faralya bölgesinden bir çok plaja ulaşım sağlayabilirsiniz. Fethiye'nin en güzel plajları arasında bulunan Fethiye'de hangi plajlara gidilir veya Fethiye'de görülmesi gereken yerler neresidir sorularının cevabı olarak Ölüdeniz Paljı, Kabak Koyu, Aktaş Plajı ve Kıdrak Plajı bu plajlar örnek olarak gösterilebilir. Fethiye, Faralya arası yaklaşık 25 km mesafededir. Şehrin gürültüsünden uzakta doğa ile bütünleşmiş bir tatil geçirmek istiyorsanız Faralya bölgesini tercih edebilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış