905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Jakuzili VillaBalayı VillasıVilla Ekizler 2, Fethiye, Göcek Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ekizler 2
Villa Ekizler 2
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT7.700 TL€ 232£ 198$ 250

Villa Ekizler 2, Fethiye'nin Göcek bölgesinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terasında jakuzi mevcut olup oldukça modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası korunaklı olan villamız balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalarımız arasında bulunur. Villa Ekizler 2, geniş havuz terası ile sizlere unutulmaz bir tatil imkanı sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Çocuk HavuzluVilla Anıl, Fethiye, Göcek Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Anıl
Villa Anıl
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 527£ 451$ 568

Villa Anıl, Fethiye, Göcek, İnlice mevkisinde konumlanan muhafazakar yani havuz terası dışarıdan görünmeyen villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Anıl, balayı çiftleri ve çekirdek aileler için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Kendine ait havuz terasında çocuk havuzu, bahçe salıncak ve çocuk oyun alanı yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaGeniş Aileye UygunVilla Emir Göcek, Fethiye, Göcek Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Emir Göcek
Villa Emir Göcek
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 949£ 812$ 1.023

Villa Emir Göcek, 4 adet yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizdir. Kalabalık aile, çekirdek aile ve arkadaş grupları için özenle tasarlanıp dizayn edilen Villa Emir Göcek, en yakın plaja 2,5 kilometre, dalaman havalimanına 25 kilometre mesafede yer almaktadır. Fethiye'nin en gözde yerlerinden Göcek' te bulunması ile dikkatleri üzerine çeken villamızın ortak WC&banyo kısmında jakuzisi de mevcuttur.​

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Jakuzili VillaGeniş Aileye UygunVilla Dilara, Fethiye, Göcek Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Dilara
Villa Dilara
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 843£ 722$ 909

Villa Dilara, Muğla, Göcek mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. Havaalanına yakın olan bu seçeneğimiz geniş ve kalabalık aile, çekirdek aile ve arkadaş grupları için ideal seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Bununla birlikte kendine ait havuz terasında özel oturma alanı yer alan Villa Dilara, keyifli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için doğru bir tercih olacaktır.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Jakuzili VillaGeniş Aileye UygunVilla Ela, Fethiye, Göcek Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ela
Villa Ela
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 843£ 722$ 909

Villa Ela, Fethiye bölgesine yakınlığı ile Göcek mevkisinde yer alan villa seçeneğimizdir. 2 yatak odasının suit oda olması ile birlikte 4 adet yatak odasıyla 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Ela, en yakın plaja 2,5 kilometre mesafede yer almaktadır. Kalabalık gruplar için uygun olan villa seçeneğimizde tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar siz misafirlerimiz için düşünülmüştür.​

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Jakuzili VillaGeniş Aileye UygunVilla Sami, Fethiye, Göcek Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sami
Villa Sami
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 843£ 722$ 909

Villa Sami, 4 adet yatak odası ile 8 kişilik kapasiteye sahip, geniş ailelere ve kalabalık gruplara uygun villa seçeneğimizdir. Fethiye, Göcek mevkisinde konumlanması ile dikkatleri üzerine çeken Villa Sami, en yakın plaja 2,5 kilometre mesafede yer almaktadır. Kendine ait havuz terasında özel oturma alanı ile birlikte sevdikleriniz ile kaliteli ve keyifli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için bu villamız doğru ve ideal bir tercih olacaktır.​

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Jakuzili VillaVilla Siri 1, Fethiye, Göcek, İnlice Bölgesinde, Jakuzili 2 Yatak Odalı, 4 Kişilik, Muhafazakar Villa
Villa Siri 1
Villa Siri 1
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 422£ 361$ 454

Villa Siri 1, Fethiye, Göcek, İnlice mevkisinde konumlanan muhafazakar, balayı ve jakuzili villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Siri 1, balayı çiftlerimiz ve çocuklu ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Ayrıca 1. yatak odasında bulunan jakuzi ve kendine ait havuz terasında yer alan çocuk oyun alanı ve bahçe salıncağı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaVilla Siri 2, Göcek, İnlice Bölgesinde Jakuzili 4 Kişilik, Muhafazakar Villa
Villa Siri 2
Villa Siri 2
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 422£ 361$ 454

Villa Siri 2, Göcek, İnlice mevkisinde konumlanan, doğa ile iç içe bir mevkide yer alan villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odasına sahip olan Villa Siri 2, 4 kişilik konaklama kapasitesi ile çekirdek aile ve balayı çiftlerimize uygun olarak tasarlanıp dizayn edilmiştir. Kendine ait bahçesinde çocuk oyun alanı, bahçe oturma grubu, şezlong ve güneş şemsiyesi bulunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunVilla Siri 3, Göcek, İnlice Bölgesinde 3 Yatak Odalı, 6 Kişilik Müstakil Kiralık Villa
Villa Siri 3
Villa Siri 3
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 527£ 451$ 568

Villa Siri 3, Fethiye, Göcek, İnlice mevkisinde konumlanan muhafazakar, özel yüzme havuzu bulunan villa seçeneğimizdir. 3 adet yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Siri 3, geniş ailelere ve çekirdek ailelere uygun seçeneklerimiz arasında yer edinmektedir. Bununla birlikte havuz terasında yer alan çocuk oyun alanı ile çocuklarınız ile tatilinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.​

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Balayı VillasıDenize YakınVilla Luqnes, Göcek, İnlice 2 Yatak Odalı, 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Luqnes
Villa Luqnes
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 422£ 361$ 454

Villa Luqnes, Fethiye, Göcek, İnlice mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Luqnes, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için ideal villa seçenekleri arasında yer edinmektedir. Bununla birlikte kendine ait havuz terasında şezlong, güneş şemsiyesi, mangal, özel yüzme havuzu ve bahçe oturma grubu mevcuttur. Villamız siz misafirlerimize doğa ile iç içe ferah bir tatil imkanı sunmaktadır.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar VillaDenize YakınVilla Tevazu, Göcek, İnlice Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Tevazu
Villa Tevazu
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 527£ 451$ 568

Villa Tevazu, Göcek, İnlice mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. İnlice Plajına 2,5 kilometre mesafede yer alan villamız 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Dalaman Havalimanına 22 kilometre mesafe uzaklıkta konumlanan Villa Tevazu, balayı çiftlerimiz ve çekirdek aileler için uygun villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunDenize YakınVilla İnndibi, Fethiye, Göcek Bölgesinde 9 Kişilik Kiralık Villa
Villa İnndibi
Villa İnndibi
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT45.500 TL€ 1.370£ 1.173$ 1.477

Villa İnndibi, Fethiye, Göcek bölgesinde konumlanan özel yüzme havuzlu villa seçeneğimizdir. Yaz aylarında en çok tercih edilen yerlerden olan Göcek bölgesinde yer alması ile dikkatleri üzerine çeken Villa İnndibi, 5 yatak odası ile 9 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Geniş aile ve çekirdek aileler için ideal olan villamız denize ve merkeze yakın seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

9 Kişi
5 Yatak
4 Banyo
49 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Göcek


Göcek'te Mutlaka Gezip Görmeniz Gereken Yerler

Ülkemizde Muğla ili Fethiye ilçesi içerisinde yer alan Fethiye Göcek mutlaka gezilmesi gereken bölgelerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaklaşık olarak 2980 yıllarına kadar sakin bir kasaba olarak bilinen bu yerin, son zamanlarda oldukça popüler bir turistik bölge olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda Göcek’in gerek Ege bölgesinin Akdeniz bölgesine açılan gizli bir kapı olması niteliği ile, gerekse de sahip olduğu doğal güzellikleri ile Türkiye’nin eşi benzeri olmayan koy ve adalarına ev sahipliği yaptığı bilinmektedir.

Genel itibari ile bakıldığında Göcek bölgesinin 2 ila 3 gün içerisinde tamamen gezilebileceği belirtilmek ile birlikte, sizler de Göcek’te nereler gezilir, nereler mutlaka görülmeli gibi konular üzerinde araştırmalar gerçekleştiriyorsanız, işte bu yazımızın devamında Göcek’te mutlaka gezilmesi gereken yerler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Göcek Marina

Yukarıda da değinildiği gibi Göcek Akdeniz ile Ege arasında bir geçiş kapısı özelliği taşımaktadır. Buna göre bakıldığında Türkiye’nin de en güzel marinaları arasında bulunan Göcek Marina’nın, söz konusu bölgede mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisi olarak belirtilmektedir.

Çoğu bölgesi koruma altına alınmış olan Göcek Marina’nın etrafında benzersiz doğal güzelliklerin olduğu bilinmektedir. Merkeze uzaklığının yaklaşık olarak beş dakika olduğu bilinen Göcek Marina’nın sahip olduğu restoranlarının da fazla olduğu görülmektedir.

İnlice Plajı

Girişlerinde 10 TL gibi bir ücretin verilmesi gerektiği bilinen İnlice Plajı’nın Göcek merkeze tam olarak altı kilometre uzaklıkta bulunduğu karşımıza çıkmaktadır. Neredeyse 800 metre uzunluğa sahip olan bu plajın kum plaj şeklinde olduğu bilinmektedir.

Aynı zamanda masmavi sulara sahip olan İnlice Plajı’nın belediye tarafından işletildiği ve alkollü ve alkolsüz içecek çeşitlerinin mevcut olduğu söylenmektedir. İçerisinde şezlong, şemsiye gibi ürünlerin bulunduğu belirtilen söz konusu plajın arka kısmında ise kamp alanının yer aldığı görülmektedir.

Günlüklü Plajı

Günlüklü Plajı’nın Göcek ile Fethiye arasında kalan bir bölgede konumlandığı bilinmektedir. Merkeze sadece on kilometre uzak olan bu plajın etrafında Günlük ağaçlarının olması ile söz konusu isme sahip olduğu belirtilmektedir.

Girişlerinde herhangi bir ücret alınmadığı belirtilmektedir. Bunun yanı sıra şemsiye ve şezlongların kiralanma şeklinde kullanılabildiği karşımıza çıkmaktadır. Bu bilgilere ek olarak günlük ağaçlarından gelen mis kokular eşliğinde plaj keyfi yapabileceğiniz Günlüklü Plajı’na sizler de gelebilir, sahip olduğu yumuşak kum ile birlikte tatilinizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Bedri Rahmi Koyu

Bedri Rahmi Koyu’nun asıl isminin Taşkaya olduğu araştırmalar sonucu belirlenmiştir. Göcek beldesi içerisinde oldukça turistik bir mekan olarak bilinen bu koyun, bölgedeki en sevilen koy şeklinde anıldığı görülmektedir.

Gerek tekne turlarının gerçekleştiği gerekse de doğal güzelliklerin arasında keyifli bir şekilde vakit geçirilebildiği bu koyu sizler de ziyaret edebilir, aynı zamanda yamaç bölgede yer alan yokuşu geçtikten sonra Lykia mezarlarını da ziyaret edebilirsiniz.

Göbün Koyu

İki yüksek tepe arasında konumlanan Göbün Koyu’nun Göcek beldesinde sevilen bir diğer koy olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel yapısı itibari ile dar ve küçük olan bu koyun etrafında zeytin ve çam ağaçlarının yer aldığı bilinmektedir.

Aynı zamanda masmavi sulara sahip olduğu bilinen bu koyun sularının altında birtakım tarihi kalıntıların da mevcut olduğu söylenmektedir. Sizler de hem kültür gezisi yapmak istiyorum hem de doğal güzellikleri keşfetmek istiyorum diyorsanız, işte bu Göcek Göbün Koyu tam da size göre.

Yassıcalar

Göcek denildiğinde limanlar akla gelen bir diğer unsur olarak görülmektedir. Yassıcalar Göcek beldesi içerisinde demir atılabilecek en iyi limanlar arasında yer almaktadır. Eski dönemlerden beri bilinen bu limanın adı aynı zamanda Jessica Adaları olarak da anılmaktadır.

Bunun yanı sıra su sporları yapmak için de elverişli bir mekan olarak bilinen Yassıcalar’ın Göcek beldesinde su sporları denildiğinde ilk akla gelen bölgelerden olduğu görülmektedir. Sizler de söz konusu etrafında zeytin ağaçlarının bol bol bulunduğu, irili küçüklü adacıklara sahip olan bu limanda hem aktivitelere katılabilir hem de limana demir atarak eşi ve benzeri olmayan gün batımını seyre dalabilirsiniz. Göcek hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Gezinom gezi sayfasından faydalanabilir, kendinize bir gezi rehberi bularak gezmeniz gereken önemli yerler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış