905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Forestside 1, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde, 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Forestside 1
Villa Forestside 1
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 624£ 535$ 675

Villa Forestside 1, Fethiye'nin Seydikemer bölgesinde yer alan Çobanlar mevkisinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern mimarisi ve bohem esintileriyle dikkat çekmektedir. Kuş cıvıltısı eşliğinde ve tertemiz havası ile huzurlu bir tatil yapabileceğiniz villamızda çocuk havuzu mevcut olup havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız doğa içerisinde muhteşem bir tatil imkanını sizlere sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Forestside 2, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde 4 kişilik Kiralık Villa
Villa Forestside 2
Villa Forestside 2
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 624£ 535$ 675

Villa Forestside 2, Fethiye'nin Seydikemer bölgesinde yer alan Çobanlar mevkisinde konumlanmıştır. Villamızda 2 yatak odası bulunmakta olup 4 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda aynı zamanda çocuk havuzu yer alır. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamız modern mimarisi ve bohem havasıyla dikkat çekmekte olup sizler için özel olarak dizayn edilmiştir. Villa Forestside 2, çam ağaçları ve kuş seslerinin birleşmesi ile sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaDoğa Manzaralı VillaVillage House, Seydikemer, Ortaköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Village House
Village House
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT29.750 TL€ 884£ 757$ 956

Village House, Muğla, Seydikemer, Ortaköy mevkisinde yer alan eşsiz doğa manzarası ile dikkatleri üzerine çeken villa seçeneğimizdir. 3 adet suit yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızda balayı çiftlerimize, geniş ve çekirdek ailelerimize uygun dizayn edilmiştir. Mutfak, salon ve tüm yatak odalarının havuz terasına çıkışı mevcut olup havuz terası tamamen yeşilliklerle kaplı doğa manzarasına sahiptir. Bahçede keyifli dakikalar geçirebileceğiniz barbekü alanı ve dinlenmeniz için hamak bulunmaktadır. Aynı zamanda geniş bahçemizde çocukların eğlenceli vakit geçirebilecekleri çocuk oyun alanı da mevcuttur. Kuş sesleri ile güzel günler geçirebileceğiniz bu villamız 2023 yılı yapımını tamamlamış olup kendine ait otoparkı bulunur. Şehrin yoğun temposundan sıkılmış olan misafirlerimiz için Village House, doğru bir tercih olacaktır.​

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
JakuziliLüks VillaVio House 1, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Vio House 1
Vio House 1
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT42.000 TL€ 1.248£ 1.069$ 1.350

Vio House 1, Fethiye, Çamköy mevkisinde konumlanmış lüks villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 3 yatak odası ile birlikte 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Vio House 1, geniş aile, çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için oldukça modern bir dizayna sahiptir. Bohem havası ve mimarisi ile birlikte kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu ile dikkatleri üzerine çeken villamız huzur dolu kaliteli bir tatil tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için doğru bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Çocuk Havuzlu VillaDeniz Manzaralı VillaVilla Filinta 3, Fethiye, Faralya Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Filinta 3
Villa Filinta 3
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 624£ 535$ 675

Villa Filinta 3, Faralya, Kirme mevkisinde yer alan 4 kişilik konaklama kapasitesi ile çekirdek ailelere ve balayı çiftlerine uygun villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 adet suit yatak odası ile birlikte havuz terasında eşsiz deniz manzarası özelliği mevcuttur. Ayrıca Villa Filinta 3, doğayla içi içe konumu ve dizaynı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaBalayı VillasıVilla Ekizler 2, Fethiye, Göcek Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ekizler 2
Villa Ekizler 2
Fethiye / Göcek
HAFTALIK FİYAT7.700 TL€ 229£ 196$ 247

Villa Ekizler 2, Fethiye'nin Göcek bölgesinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terasında jakuzi mevcut olup oldukça modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası korunaklı olan villamız balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalarımız arasında bulunur. Villa Ekizler 2, geniş havuz terası ile sizlere unutulmaz bir tatil imkanı sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarDoğa ManzaralıVilla Happy 1, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Happy 1
Villa Happy 1
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 520£ 445$ 562

Villa Happy 1, Fethiye'nin Kayaköy mevkisinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız modern dizayna sahiptir. Villa Happy 1, havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamız sizlere çekirdek aileniz ve arkadaşlarınız ile konaklama yapabileceğiniz güzel bir tatil fırsatını sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarGeniş Aileye UygunVilla Del Rosso, Fethiye, Çalıca Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Del Rosso
Villa Del Rosso
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT29.750 TL€ 884£ 757$ 956

Villa Del Rosso, Fethiye, Çalıca mevkisinde konumlanan 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 yatak odasına sahip muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Çekirdek aileniz veya arkadaş grubunuzla keyifli anlar yaşayacağınız Villa Del Rosso, siz misafirlerimiz için tüm olanaklar sağlanmış ve dizayn edilmiştir.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Çift JakuzuliÇocuk HavuzluVilla Diamond, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde 11 Kişilik Kiralık Villa
Villa Diamond
Villa Diamond
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 676£ 579$ 731

Villa Diamond, Seydikemer, Çaltıözü mahallesinde yer alan 11 kişilik konaklama kapasitesine ve 5 adet yatak odasına sahip villalarımızdandır. Geniş ailelere uygun olması ve taş yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Villa Diamond, çift jakuzili, hamam ve sauna bulunan villalarımız arasında da yer almaktadır. Bununla birlikte 2 yatak odasında jakuzi ve geniş, ferah havuz terasındada jakuzi bulunmaktadır. Oldukça şık dizaynı ve tasarımı ile bir numaralı tercihler arasında yer alan Villa Diamond, siz misafirlerimizin konforu için tüm olanaklar sağlanmıştır.

11 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Savana, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Savana
Villa Savana
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 624£ 535$ 675

Villa Savana, 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek aileler için uygun olan villamız Fethiye, Çamköy mevkisinde yer almaktadır. Bununla birlikte 1. yatak odasında bulunan jakuzisi ile dikkatleri çeken villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, hamak ve bahçe oturma grubu mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Havana, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Havana
Villa Havana
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.040£ 891$ 1.125

Villa Havana, en güzel tatil bölgeleri arasında tanınan Fethiye bölgesinin Çamköy mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, hamak, bahçe oturma grubu yer almaktadır. Çekirdek aile ve Balayı çiftlerimizin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği Villa Havana' da tüm ekipmanlar siz misafirlerimiz için düşünülüp tasarlanmıştır.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Doğa ManzaralıVilla Pine Grove, Seydikemer, Zorlar Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Pine Grove
Villa Pine Grove
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 624£ 535$ 675

Villa Pine Grove, Seydikemer, Zorlar mevkisinde yer alan 1 yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz için özenle hazırlanıp dizayn edilmiş olan villamızın kendine ait geniş havuz terasında özel yüzme havuzu, şezlong, güneş şemsiyesi yer almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
477 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Muğla

Muğla’da Gezilip Görülebilecek Harika Yerler

Muğla’da gezilip görülebilecek yerler çok fazladır. Genellikle tüm yılın yorgunluğunun atılması için kullanılan tatillerde Muğla'ya gidilmesi herkes için kaliteli bir tercihi olmaktadır özellikle Türkiye'nin en güzel şehirlerinden bir tanesi ve temiz havası doğal güzellikleriyle gözleri büyüleyen Muğla turist çekmeye de devam ediyor. Özellikle Fethiye ve Bodrum bölgesi Bu büyüleyici yapılar arasında özellikle gidip görülebilecek önemli yerler de bulunmaktadır. Bu yerler gezilerek hem güzel fotoğraflar çekilebilir hem de yaz tatilinin daha kaliteli geçmesi sağlanabilir. Tatil beldeleri arasında tercihlere en uygun olan Muğla içerisinde barındırdığı tarihsel kültür ve güzel mimariler sebebiyle tercih edilmesinde sorun oluşmayan bir şehirdir. Muğla gezilecek yerler de bilinerek gidilmesi önemli olmaktadır.

Muğla gezilip görülebilecek yerler özellikle tarihsel mirasın bulunduğu yerlerdir. Bu yerler turistler için uğrak mekan olmasının yanı sıra özellikle fotoğraf meraklıları için görülmesi gereken yerler oluyor. İçerisinde barındırdığı, Saklıkent milli park, Muğla Arkeoloji müzesi, Kurşunlu camii, İçmeler plajı, Ula göleti, Bodrum kalesi, Yılanlı dağ bölgeler bulunuyor.

Saklıkent Milli Parkı

Saklıkent milli parkı Muğla’da gezilip görülecekyerlerin başında gelmektedir. Bu park, özellikle içerisinde bulunan kanyon sebebiyle de tercih ediliyor. Kanyon turistler için harika bir yürüyüş mekanı sunuyor. Bu alanda taşların bulunduğu harika bir geçiş yolu bulunuyor. Bu bölgede yürüyüş yaparken suyun sesini dinleyebilir ve yürüyüşünüzün daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz. Gezilip görülecek listenize eklemeniz gereken bu alan özellikle fotoğraf çekebileceğiniz güzel tahta bir köprüye sahip  olması nedeniyle de ön plana çıkıyor.

Muğla Arkeoloji Müzesi

Özellikle tarih meraklıları için gezilip görülebilecek yerler arasında yer alan Muğla Arkeoloji müzesi, içerisinde 1922 yılının sonlarında yapılan kazılar sonucunda çıkarılan hayvan ve bitki fosillerini bulundurması sebebiyle de beğenilen alanlardan oluyor. Burada yapılacak olan çeşitli fotoğraflamalar, kaliteli bir görünüm oluşturması açısından da beğeniliyor. Yapacağınız tatilin hem eğlenceli olması hem de kültürünüzü geliştirmesini istiyorsanız Muğla’da bulunan bu müzeyi gezilecekler listenize eklemeniz önerilir. Özellikle eski zamanlardan bu yana hala etkisini koruyan fosilleri incelemek ve onların yapıları ile ilgili araştırmalar yapmak istiyorsanız tam size göre bir ortam olduğunu  söylemek mümkündür.

Kurşunlu Cami

Dini değerler açısından önemli olan camilerin özellikle taş yapıları günümüzde beğenileri artırıyor. Özellikle bu camilerin mimarileri hakkında yapılan araştırmalar sonrasında kaliteli malzemelerle yapıldığı da ortadadır. Osmanlı mimarisini içinde barındıran bu cami herkesin beğenisini kazanıyor. İçerdiği tarihsel miraslar nedeniyle de gezilip görülmesi gereken alanlardan biri oluyor. Osmanlı döneminde (yaklaşık olarak 1490’lı yıllarda) yapıldığı tarihi kaynaklarda belirtilen bu cami içerisinde Osmanlı döneminden birçok unsur içeriyor. Özellikle taşlarının dizilimi ve motifleriyle beğenileri toplayan bu cami turistlerin de bol bol fotoğraf çektikleri alanlardan biri olmayı başarıyor. Özellikle çekilen fotoğraflarda hem dinin hem de kültürün iç içe geçerek harika bir görüntü oluşturduğu bir yapı olarak adından söz ettiriyor.

İçmeler Plajı

Gezilip görülecek yerler arasında denizin maviliğini görmek isteyen kişilerin tercihi olan İçmeler halk plajı özellikle tercih edilen alanlar arasında yer almaktadır. Bu plaj özellikle popüler olması ve çeşitli konaklama alanlarını içerisinde barındırması sebebiyle de tercih edilen alanlardan biri olmaktadır. Denizden gelen sakin hava ve insanların yüksek enerjisi ile birlikte beğenilen bölgelerden biri olan bu plaj deniz sevdalılarının en çok tercih ettiği bölgelerden biri oluyor. Genellikle hem yüzmek için hem de kenarlarına kurulmuş olan konaklama bölgeleri için tercih edilen bu plaj kaliteli bir tatil geçirilmesi için gidilmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Özellikle yılın yorgunluğunun atılmasında tercih edilen bu plajın tertemiz bir denize sahip olması da göz alıcı unsurlarından olarak tercih edilme sıklığını artırıyor.

Ula Göleti

Muğla ilinin Ula ilçesi sınırlarında yer alan Ula Göleti hakkında bilgi almak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Özellikle tatillerine tertemiz ve doğal güzelliklerle devam etmek isteyen kişilerin tercih alanlarından biri olan Ula Göleti, etrafında kahvaltı yapılacak alanların bulunması sebebiyle tercih edilen bölgeler arasında yer almaktadır. Bu bölgelerin tertemiz yapısı ve  göletin maviliğiyle birlikte daha da çok tercih edildiği belirtilmektedir. Bu nedenle de tercih edilme sıklığı artan bu gölet ve bunun gibi tatil beldelerini görmek istiyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış