905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Shavilla, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Shavilla
Villa Shavilla
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 416£ 356$ 450

Villa Shavilla, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın kapalı havuzu mevcut olup yılın tüm aylarında konaklama yapabilirsiniz. Muhteşem deniz manzarasına sahip olan villamızda unutulmaz bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Shavilla Han, Kalkan, Patara Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Shavilla Han
Villa Shavilla Han
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 416£ 356$ 450

Villa Shavilla Han, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Deniz manzaralı villamız, Villa Shavilla Han ile muazzam bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Balayı VillasıMuhafazakarVilla Ayka, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ayka
Villa Ayka
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT20.000 TL€ 594£ 509$ 643

Villa Ayka, Kalkan, Patara mevkisinde konumlanan 1 yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizdir. Muhafazakar ve özel yüzme havuzu ile dikkatleri üzerine çeken villamız balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Bununla birlikte denize 3 kilometre mesafede yer alan Villa Ayka, yatak odasında jakuzi ve havuz terasında damla salıncak yer almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Balayı VillasıJakuziVilla Esse Patara, Kalkan, Patara Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Esse Patara
Villa Esse Patara
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 520£ 445$ 562

Villa Esse Patara, Kalkan'ın Patara mevkisinde konumlanan muhafazakar, özel yüzme havuzu bulunan villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. 1. yatak odasında yer alan jakuzi ile dikkatleri üzerine çeken villamız, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Çift JakuziliDeniz ManzaralıVilla Flower Blue, Kalkan, Patara Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Flower Blue
Villa Flower Blue
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT12.450 TL€ 370£ 317$ 400

Villa Flower Blue, Kalkan'ın Patara mevkisinde konumlanan kısmi korunaklı villa seçeneğimizdir. Havuz terasında; deniz manzarasına, damla salıncak ve özel yüzme havuzuna sahip Villa Flower Blue, 2 adet suit ve jakuzili yatak odası 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için uygun olan villamız çift jakuzili ve deniz manzaralı villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.​

4 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Alkaya 1, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Alkaya 1
Villa Alkaya 1
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 676£ 579$ 731

Villa Alkaya 1, Kalkan'ın Patara bölgesinde bulunmaktadır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız ahşap dizayna sahiptir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamızda gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Alkaya 2, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Alkaya 2
Villa Alkaya 2
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 676£ 579$ 731

Villa Alkaya 2, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alır. Villamız tek yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villa Alkaya 2, balayı çiftlerinin ve gözlerden uzakta tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Alkaya 3, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Alkaya 3
Villa Alkaya 3
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 676£ 579$ 731

Villa Alkaya 3, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer almakta olup tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villa Alkaya 3, muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile tatil yapabilecekleri villalarımız arasında yerini almıştır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Alkaya 4, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Alkaya 4
Villa Alkaya 4
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 676£ 579$ 731

Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan Villa Alkaya 4, tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız ahşap mimarisi ile dikkat çekmekte olup muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Kapalı Havuzlu VillaSauna - HamamVilla Ahilya, Kalkan, Patara Mevkisinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ahilya
Villa Ahilya
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT18.450 TL€ 548£ 470$ 593

Villa Ahilya, Kalkan, Patara mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Ahilya, geniş aile ve çekirdek aileler için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Birçok donanıma sahip villamızda jakuzi, kapalı ısıtmalı havuz, sauna, hamam, sinema odası, langırt ve damla salıncak özelliği mevcuttur. Kaliteli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için Villa Ahilya doğru bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
4 Banyo
Muhafazakar VillaJakuziliVilla Karaman 2, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Karaman 2
Villa Karaman 2
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT9.950 TL€ 296£ 253$ 320

Villa Karaman 2, Kalkan'ın Patara mevkisinde yer alan villa seçeneğimizdir. 1 adet suit yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Karaman 2, balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Yatak odasında bulunan jakuzisi ile dikkatleri üzerine çeken villamızın kendine ait havuz terasında masa tenisi, langırt, damla salıncak, şezlong yer almaktadır.​

2 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıBalayı VillasıVilla Querencia Duo, Kalkan, Kördere Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Querencia Duo
Villa Querencia Duo
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 676£ 579$ 731

Villa Querencia Duo, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer almaktadır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız doğa içerisinde bulunmakta olup taş mimarisi ve modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Querencia Duo, havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
53 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Patara

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış