905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Deniz ManzaralıHamam ve SaunaVilla Süpernova, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Süpernova
Villa Süpernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT156.848 TL€ 4.673£ 4.000$ 5.059

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Ali Paşa, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ali Paşa
Villa Ali Paşa
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.043£ 893$ 1.129

Villa Ali Paşa, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanan 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip villalarımızdandır. Oldukça lüks tasarıma ve dizayna sahip Villa Ali Paşa, eşsiz deniz manzarasına sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi bulunan villamızın havuz terasında masa tenisi, langırt ve çocuk oyun alanı yer almaktadır. Geniş aile ve çekirdek aileler için doğru bir tercih olan villamız Kalkan Halk Plajına yaklaşık 2,5 kilometre ve şehir merkezine oldukça yakın mesafededir.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Fatma, Kalkan, Kördere Mevkisinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Fatma
Villa Fatma
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.043£ 893$ 1.129

Villa Fatma, 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 adet suit yatak odasına sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi mevcuttur. Eşsiz deniz manzarası eşliğinde havuz terasında yer alan masa tenisi ve langırt ile tatilinizin keyfini hoş sohbet eşliğinde dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Geniş aileler için özenle tasarlanmış olan Villa Fatma, tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar sizler için düşünülmüştür.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Third, Kalkan, Kördere Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Third
Villa Third
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT21.950 TL€ 654£ 560$ 708

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Oldukça modern dizaynı ile yılın tüm aylarında aktif olan havuz ısıtma özelliği ile balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça idealdir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda deniz manzarası ve jakuzi mevcut olup güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Second, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Second
Villa Second
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT16.100 TL€ 480£ 411$ 519

Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik villalarımızdandır. Kalkan'ın eşsiz doğa manzarasına sahip olan villamızda jakuzi mevcut olmakla beraber havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için özenle dizayn edilmiş villamızda unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Jakuzili VillaDeniz Manzaralı VillaVilla Waratah, Kalkan, Kızıltaş Mevkisinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Waratah
Villa Waratah
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT88.227 TL€ 2.629£ 2.250$ 2.846

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde konumlanan Villa Waratah, 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere unutamayacağınız bir tatil fırsatını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Buse, Kalkan, Ortaalan Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Buse
Villa Buse
Kalkan / Ortaalan
HAFTALIK FİYAT113.715 TL€ 3.388£ 2.900$ 3.668

Villa Buse, Kalkan'ın Ortaalan mevkisinde yer alan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız eşsin deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil geçirmenize imkan sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz ManzaralıJakuziliVilla Zamia, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Zamia
Villa Zamia
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT16.950 TL€ 505£ 432$ 547

Villa Zamia, Kalkan bölgesinin Kördere mevkisinde konumlanan deniz manzaralı villa seçeneğimizdir. 3 adet suit yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Zamia, çekirdek ve geniş aileler için dizayn edilmiştir. Kendine ait havuz terasında, özel yüzme havuzu, deniz manzarası, masa tenisi, langırt, çocuk oyun alanı yer alan villamızın 1. yatak odasında yer alan jakuzisi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Denize ve merkeze yakın olan villamızda tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar sağlanmıştır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarSinema Odalı VillaVilla Kuzey İslamlar, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kuzey İslamlar
Villa Kuzey İslamlar
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT19.950 TL€ 594£ 509$ 643

Villa Kuzey İslamlar, Kalkan bölgesinin İslamlar Köyü mevkisinde konumlanan muhafazakar yani havuz terası dışarıdan görünmeyen villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Kuzey İslamlar, 1. yatak odasında bulunan jakuzisi ve sinema odası ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte kendine ait havuz terasında özel olimpik yüzme havuzu, masa tenisi ve damla salıncak yer almaktadır. Doğa ile iç içe konumu gereği sessiz, sakin ve kaliteli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için villamız doğru bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Savana, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Savana
Villa Savana
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Savana, 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek aileler için uygun olan villamız Fethiye, Çamköy mevkisinde yer almaktadır. Bununla birlikte 1. yatak odasında bulunan jakuzisi ile dikkatleri çeken villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, hamak ve bahçe oturma grubu mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Havana, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Havana
Villa Havana
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.043£ 893$ 1.129

Villa Havana, en güzel tatil bölgeleri arasında tanınan Fethiye bölgesinin Çamköy mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, hamak, bahçe oturma grubu yer almaktadır. Çekirdek aile ve Balayı çiftlerimizin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği Villa Havana' da tüm ekipmanlar siz misafirlerimiz için düşünülüp tasarlanmıştır.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarÇocuk HavuzluVilla Lofty, Kalkan, Patara Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Lofty
Villa Lofty
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 939£ 803$ 1.016

Villa Lofty, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer alan 3 yatak odalı, 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimizdendir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiş olup havuz terası korunaklı kiralık villalar arasında bulunur. İçerisinde yer alan jakuzi ve sauna özelliği ile birlikte havuz terasında masa tenisi, langırt ve minik çocuk oyun alanı ile tatilinizin tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
76 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Masa Tenisli Villalar

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış