905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Jakuzili VillaDoğa Manzaralı VillaVillage House, Seydikemer, Ortaköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Village House
Village House
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT29.750 TL€ 886£ 759$ 960

Village House, Muğla, Seydikemer, Ortaköy mevkisinde yer alan eşsiz doğa manzarası ile dikkatleri üzerine çeken villa seçeneğimizdir. 3 adet suit yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızda balayı çiftlerimize, geniş ve çekirdek ailelerimize uygun dizayn edilmiştir. Mutfak, salon ve tüm yatak odalarının havuz terasına çıkışı mevcut olup havuz terası tamamen yeşilliklerle kaplı doğa manzarasına sahiptir. Bahçede keyifli dakikalar geçirebileceğiniz barbekü alanı ve dinlenmeniz için hamak bulunmaktadır. Aynı zamanda geniş bahçemizde çocukların eğlenceli vakit geçirebilecekleri çocuk oyun alanı da mevcuttur. Kuş sesleri ile güzel günler geçirebileceğiniz bu villamız 2023 yılı yapımını tamamlamış olup kendine ait otoparkı bulunur. Şehrin yoğun temposundan sıkılmış olan misafirlerimiz için Village House, doğru bir tercih olacaktır.​

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Balayı VillasıMuhafazakarVilla Ayka, Kalkan, Patara Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ayka
Villa Ayka
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT20.000 TL€ 596£ 510$ 645

Villa Ayka, Kalkan, Patara mevkisinde konumlanan 1 yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizdir. Muhafazakar ve özel yüzme havuzu ile dikkatleri üzerine çeken villamız balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Bununla birlikte denize 3 kilometre mesafede yer alan Villa Ayka, yatak odasında jakuzi ve havuz terasında damla salıncak yer almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Jakuzili VillaÇocuk Havuzlu VillaVilla Berceste, Kalkan, Sarıbelen Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Berceste
Villa Berceste
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT18.550 TL€ 553£ 473$ 598

Villa Berceste, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde konumlanan özel yüzme havuzu ve çocuk havuzu yer alan muhafazakar villa seçeneğimizdir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Balayı VillasıJakuziVilla Esse Patara, Kalkan, Patara Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Esse Patara
Villa Esse Patara
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 521£ 446$ 564

Villa Esse Patara, Kalkan'ın Patara mevkisinde konumlanan muhafazakar, özel yüzme havuzu bulunan villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. 1. yatak odasında yer alan jakuzi ile dikkatleri üzerine çeken villamız, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Gala Mini, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Gala Mini
Villa Gala Mini
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT20.000 TL€ 596£ 510$ 645

Villa Gala Mini, Kalkan, İslamlar Köyü mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen Villa Gala Mini, 1 adet suit ve jakuzili yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Doğa ile iç içe konumu ile dikkatleri üzerine çeken villamızın kendine ait havuz terasında; özel yüzme havuzu, damla salıncak, güneş şemsiyesi ve şezlong yer almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
JakuziliÇocuk HavuzluVilla Hayat Uno, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hayat Uno
Villa Hayat Uno
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Hayat Uno, Fethiye'nin antik şehri olan Kayaköy mevkisinde yer alan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Hayat Uno, balayı çiftlerimiz ve çocuklu ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Doğa ile iç içe konumu ile dikkatleri üzerine çeken villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, damla salıncak, çocuk havuzu yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
JakuziliÇocuk HavuzluVilla Hayat Duo, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hayat Duo
Villa Hayat Duo
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Hayat Duo, 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Fethiye bölgesinin en bilindik mevkilerinden olan Kayaköy bölgesinde yer alan Villa Hayat Duo, muhafazakar, jakuzili ve çocuk havuzlu villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Balayı çiftleri ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar VillaVilla Minel, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Minel
Villa Minel
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT8.750 TL€ 261£ 223$ 282

Villa Minel, Kalkan, Çavdır mevkisinde yer alan 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip, muhafazakar villa seçeneğimizdir. Bununla birlikte havuz terasında özel yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı ve damla salıncak yer almaktadır. Çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için özenle dizayn edilen villamızın Patara Plajına olan uzaklığı 10 kilometredir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Kayram, Fethiye, Yanıklar Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kayram
Villa Kayram
Fethiye / Yanıklar
HAFTALIK FİYAT12.250 TL€ 365£ 312$ 395

Villa Kayram, Fethiye, Yanıklar mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Kayram, Akmaz Plajına 1 kilometre mesafede yer alan oldukça merkezi bir konumda yer alır. Bununla birlikte 1. yatak odasında yer alana jakuzi ile dikkatleri üzerine çeken villamızın kendine ait havuz terasında, damla salıncak, langırt, çocuk oyun alanı ve özel yüzme havuzu yer almaktadır. Balayı çiftlerimize ve çekirdek ailelerimize uygun olan villamızda tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar sağlanmıştır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar VillaDenize YakınVilla Arel 2, Fethiye, Karagedik Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Arel 2
Villa Arel 2
Fethiye / Karagedik
HAFTALIK FİYAT18.900 TL€ 563£ 482$ 610

Villa Arel 2, Fethiye, Karagedik, mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Arel 2, balayı çiftlerimize ve çekirdek ailelerimize uygun seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Bununla birlikte merkezi konuma sahip olan villamızın Çalış Plajına uzaklığı 2 kilometredir.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Bora 2, Kalkan, İkizce Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Bora 2
Villa Bora 2
Kalkan / İkizce
HAFTALIK FİYAT7.000 TL€ 209£ 179$ 226

Villa Bora 2, Kalkan, İkizce mevkisinde konumlanan balayı villa seçeneğimizdir. Kendine ait havuz terasında damla salıncak, şezlong ve özel yüzme havuzu yer almaktadır. Balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen Villa Bora 2, sessiz sakin bir tatil isteyen misafirlerimiz için doğru bi tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Nare, Fethiye, Karaçulha Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Nare
Villa Nare
Fethiye / Karaçulha
HAFTALIK FİYAT24.500 TL€ 730£ 625$ 790

Villa Nare, Fethiye'nin Karaçulha mevkisinde konumlanan 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Her iki yatak odasınında suit olması ile birlikte, 1. yatak odasında jakuzi yer almaktadır. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için ideal olan seçeneklerimiz arasında yer edinmektedir.​ Kendine ait havuz terasında damla salıncak, çocuk oyun alanı, ve özel yüzme havuzu yer almaktadır.

4 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
72 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Ekonomik Villalar

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış