905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Villa Melodi A, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Melodi A
Villa Melodi A
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT12.250 TL€ 365£ 312$ 395

Villa Melodi A, Fethiye, Yeşil Üzümlü mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. Kalabalık aile ve geniş ailelerimiz ideal bir tercihtir. Doğa ile iç içe konumu gereği dikkatleri üzerine çeken Villa Melodi A, 4 adet yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Sevdikleri ile birlikte huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için villamızda tüm ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar mevcuttur.

8 Kişi
4 Yatak
2 Banyo
Bahçeli VillaVilla Melodi B, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Melodi B
Villa Melodi B
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT12.250 TL€ 365£ 312$ 395

Villa Melodi B, 4 adet yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizdir. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu ve bahçe oturma grubu yer alan villamız geniş aile, kalabalık arkadaş grupları için uygun dizayn edilmiştir. Doğa ile iç içe konumda yer alan Villa Melodi B, Fethiye, Yeşil Üzümlü mevkisinde konumlanmıştır.

8 Kişi
4 Yatak
2 Banyo
Doğa ManzaralıMüstakil HavuzluVilla Stardust, Fethiye, Yeşilüzümlü Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Stardust
Villa Stardust
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT8.260 TL€ 246£ 211$ 266

Villa Stardust, Fethiye'nin Yeşil Üzümlü bölgesinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine müsaittir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız doğa içerisinde, sessiz ve sakin bir konumda yer almaktadır. Villa Stardust, aileniz ve arkadaşlarınız ile sizlere güzel bir tatil imkanını sunmaktadır.

2 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
Geniş Aileye UygunDoğa ManzaralıVilla Bademli Konak, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Bademli Konak
Villa Bademli Konak
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT19.250 TL€ 574£ 491$ 621

Villa Bademli Konak, Fethiye'nin Yeşil Üzümlü mevkisinde konumlanan müstakil villa seçeneğimizdir. Kendine ait bahçesinde özel yüzme havuzu, salıncak, şezlong, güneş şemsiyesi ve oturma alanı yer alan Villa Bademli Konak, geniş aile ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Bununla birlikte doğa ile iç içe bir mevkide konumlanan villamız huzur dolu sakin bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimize uygun seçenekler arasında yer almaktadır.

6 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarVilla Narince, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Narince
Villa Narince
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT18.550 TL€ 553£ 473$ 598

Villa Narince Fethiye merkeze 22 kilometre mesafede Yeşilüzümlü mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Narince, doğa ile iç içe konumu gereği balayı ve çekirdek aileler için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Kendine ait havuz terasında bulunan damla salıncak ve jakuzi ile tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarVilla Merlot, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Merlot
Villa Merlot
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT18.550 TL€ 553£ 473$ 598

Villa Merlot, Fethiye, Yeşilüzümlü mevkisinde bulunan doğa manzaralı villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu bulunması ile birlikte damla salıncak, özel oturma alanı ve jakuzi ile dikkatleri üzerine çeken Villa Merlot, çekirdek aile ve balayı çiftlerimizin gözdesi olmuştur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarVilla Shiraz, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Shiraz
Villa Shiraz
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT20.300 TL€ 605£ 518$ 655

Villa Shiraz, tatil denilince akla gelen Fethiye bölgesinin Yeşilüzümlü mevkisinde yer alan villa seçeneğimizdir. Balayı ve aile tatili için birçok misafirimiz tarafından uygun görünen Villa Shiraz, siz misafirlerimiz için oldukça şık dizayn edilmiştir. Özellikle bahçesinde yer alan jakuzi ile dikkatleri üzerine çeken villamız doğayla içi içe konuma sahiptir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Alize, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Alize
Villa Alize
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 521£ 446$ 564

Villa Alize, Fethiye'nin, en güzel doğa manzarasına sahip Yeşilüzümlü mevkisinde yer alan muhafazakar, özel yüzme havuzu yer alan villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen Villa Alize, çiftlerimize özel havuz terasında jakuzi özelliği yer edinmektedir. Bununla birlikte özel oturma alanı ve damla salıncak bulunan havuz terasında sevdikleriniz ile birlikte kaliteli bir tatil imkanı geçirebilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Villa Almira, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Almira
Villa Almira
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT16.800 TL€ 501£ 428$ 542

Villa Almira, Fethiye, Yeşil Üzümlü mevkisinde konumlanan, muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Konumu gereği doğa ile iç içe olması ile dikkatleri üzerine çeken Villa Almira, huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için doğru bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunMüstakil HavuzluVilla Natur, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 11 Kişilik Kiralık Villa
Villa Natur
Villa Natur
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT12.000 TL€ 358£ 306$ 387

Fethiye'nin Yeşilüzümlü Köyü mevkisinde yer alan Villa Natur, 5 yatak odalı, 11 kişi kapasitesine sahiptir. Modern dizayn edilmiş villamız doğa ile iç içe bir konumda yer almaktadır. Sizlerden şehir gürültüsünden uzakta bir tatil geçirmek istiyorsanız Villa Natur, oldukça ideal kiralık villa seçenekleri arasında bulunmaktadır.

11 Kişi
5 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarVilla Badem, Fethiye, Yeşilüzümlü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Badem
Villa Badem
Fethiye / Yeşil üzümlü
HAFTALIK FİYAT8.750 TL€ 261£ 223$ 282

Villa Badem, 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Fethiye, Yeşil Üzümlü mevkisinde konumlanan villamız oldukça geniş ve ferah bahçe dizaynına sahiptir. Market ve restauranta yaklaşık 50 metre mesafede olan Villa Badem, doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyen siz misafirlerimiz için tüm olanaklar sağlanmıştır.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
11 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

  Yeşil üzümlü

  WhatsApp Destek
  WhatsApp Destek!
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış