905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Second, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Second
Villa Second
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT16.100 TL€ 480£ 411$ 519

Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik villalarımızdandır. Kalkan'ın eşsiz doğa manzarasına sahip olan villamızda jakuzi mevcut olmakla beraber havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için özenle dizayn edilmiş villamızda unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Grace 4, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Grace 4
Villa Grace 4
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT11.200 TL€ 334£ 286$ 361

Villa Grace 4, Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde yer almakta olan 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahip villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin tercih edebileceği modern dizayn edilmiş villa seçeneklerimiz arasında yer alır. Villamızın havuz terası dışarıdan görünmemekte olup gönül rahatlığı ile tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
BalayıVilla Littabal, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Littabal
Villa Littabal
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT10.000 TL€ 298£ 255$ 323

Villa Littabal, Kalkan, Üzümlü Köyü mevkisinde konumlanan balayı villamızdır. 1 adet suit ve jakuzili yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızın havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Doğa manzaralı villamız yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen misafirlerimiz için tasarlanıp dizayn edilmiştir.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Muhafazakar VillaJakuzili VillaVilla Aqua 1, Kalkan, Üzümlü Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Aqua 1
Villa Aqua 1
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT7.450 TL€ 222£ 190$ 240

Villa Aqua 1, Kalkan, Üzümlü Köyü mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Aqua 1, çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuz, şezlong, barbekü alanı yer alan villamız aynı zamanda doğa manzarasına sahiptir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar VillaJakuzili VillaVilla Aqua 2, Kalkan, Üzümlü Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Aqua 2
Villa Aqua 2
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT7.450 TL€ 222£ 190$ 240

Villa Aqua 2, çekirdek ailelerimiz ve balayı çiftlerimiz için uygun olan villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde konumlanan Villa Aqua 2, kendine ait özel yüzme havuzu ve 2 adet yatak odası iel 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Sevdikleriniz ile keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bu villamız huzur veren doğa manzarası ile birlikte siz misafirlerimiz için doğru bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayıVilla Turunç, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Turunç
Villa Turunç
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT9.950 TL€ 296£ 254$ 321

Villa Turunç, Kalkan, Üzümlü Köyü mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 1 yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip villamız doğa ile iç içe bir mevkide konumlanmıştır. 1. yatak odasında bulunan jakuzi ile dikkatleri üzerine çeken villamız balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Litta, Kalkan, Üzümlü Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Litta
Villa Litta
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT10.000 TL€ 298£ 255$ 323

Villa Litta, Kalkan, Üzümlü Köyü mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. 1. yatak odasında jakuzi olması ile dikkatleri üzerine çeken villamızın aynı zamanda salon ile beraber havuz terasına çıkışı bulunmaktadır. Sevdikleriniz ile eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Villa Litta, siz misafirlerimiz için tüm ekipmanlar sağlanmıştır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
JakuziliMuhafazakarVilla Ares, Kalkan, Üzümlü Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ares
Villa Ares
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT15.750 TL€ 469£ 402$ 508

Villa Ares, Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde yer almakta olup, 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Havuz terası korunaklı olan villamız balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Lavinya, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Lavinya
Villa Lavinya
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT15.750 TL€ 469£ 402$ 508

Villa Lavinya, Kalkan, Üzümlü Köyü mevkisinde yer alan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villamız sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarÖzel HavuzluVilla Summer 2, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Summer 2
Villa Summer 2
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT15.400 TL€ 459£ 393$ 497

Viila Summer 2, balayı çiftlerimiz için özenle dizayn edilmiştir. Antalya, Kalkan, Üzümlü Köyü mevkisinde konumlanan Villa Summer 2, muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Yılın tüm yorgunluğu üzerinden atmak isteyen balayı çiftlerimiz için Villa Summer 2, doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarÇİft JakuziliVilla Summer, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Summer
Villa Summer
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT18.900 TL€ 563£ 482$ 610

Villa Summer, 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip Antalya, Kalkan, Üzümlü Köyü mevkisinde konumlanmaktadır. 1. Yatak odasında bulunan jakuzi özelliği ile yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen misafirlerimiz için birebirdir. Muhafazakar ve ferah bahçe terasına sahip olan Villa Summer, dış mimarisi ile havuz terasında bulunan jakuzi özelliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Tatilinizin boyunca ihyacınız olan tüm teçhizatlar sizler işin düşünülüp tasarlanmıştır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Balayı VillasıMuhafazakarVilla Live Duo, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Live Duo
Villa Live Duo
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 417£ 357$ 452

Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde yer alan Villa Live Duo, 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda jakuzi mevcut olup havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Villa Live Duo, oldukça modern dizayn edilmiştir. Balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin tercih edebileceği kiralık villalarımızdandır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
18 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Üzümlü Köyü

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış