905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Jakuzili VillaÇocuk Havuzlu VillaVilla Berceste, Kalkan, Sarıbelen Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Berceste
Villa Berceste
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT6.950 TL€ 241£ 210$ 256

Villa Berceste, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde konumlanan özel yüzme havuzu ve çocuk havuzu yer alan muhafazakar villa seçeneğimizdir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar VillaJakuzili VillaVilla Kerem Duo, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kerem Duo
Villa Kerem Duo
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT3.000 TL€ 104£ 90$ 111

Villa Kerem Duo, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. Kalkan Halk Plajına 12 kilometre mesafede yer almaktadır. 2 adet suit yatak odası ile birlikte 5 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Kerem Duo, bahçesinde özel yüzme havuzu, masa tenisi, damla salıncak, çocuk oyun alanı yer almaktadır. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle dizayn edilen villamız doğa manzaralı villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Demir, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Demir
Villa Demir
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT9.950 TL€ 345£ 300$ 367

Villa Demir, Kalkan'ın Sarıbelen bölgesinde bulunur. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villa Demir, muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villa seçeneklerimizdendir.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Panni, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Panni
Villa Panni
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT9.950 TL€ 345£ 300$ 367

Villa Panni, Kalkan'ın Sarıbelen bölgesinde yer almaktadır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villa Panni, gözlerden uzakta bir tatil yapmak isteyen misafirlerimizin ve balayı çiftlerimizin tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Doğa ManzaralıMuhafazakarVilla Birinci, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Birinci
Villa Birinci
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT7.000 TL€ 243£ 211$ 258

Villa Birinci, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde yer alan bungalov villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Birinci, doğa ile iç içe bir mevkide yer almaktadır. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için uygun seçenekler arasında yer alan villamıza en takın market 1,5 kilometre, Kalkan Halk Plajına 14 kilometre mesafede yer alır.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
BalayıJakuziliVilla Enes, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Enes
Villa Enes
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT12.950 TL€ 449£ 390$ 478

Villa Enes, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde konumlanan muhafazakar balayı villası seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 1 adet suit yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Enes, doğa ile iç içe bir mevkide konumlanmıştır. Şehir gürültüsünden uzak bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için bu villamız doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarSaunalı VillaVilla Regnum, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Regnum
Villa Regnum
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT16.520 TL€ 573£ 498$ 610

Villa Regnum, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde yer alan birçok donanıma sahip villa seçeneğimizdir. Doğa ile iç içe olan villamız muhafazakar seçenekler arasında yer alması ile birlikte taş mimari yapısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 2 adet yatak odası ile 5 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. 1. yatak odasında jakuzi yer almaktadır. Ayrıca villamızda sauna, sinema odası, langırt, masa tenisi ve spor aletleri mevcuttur. Aileniz ve sevdikleriniz ile keyifli anlar geçirebileceğiniz Villa Regnum, siz misafirlerimizin konforlu bir tatil geçirmesi için tasarlanıp dizayn edilmiştir.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Villa Sarıyar, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sarıyar
Villa Sarıyar
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT12.500 TL€ 433£ 377$ 461

Villa Sarıyar, Kalkan'ın Sarıbelen bölgesinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız modern ve ferah dizayna sahiptir. Villa Sarıyar, havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil fırsatı sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaBalayı VillasıVilla Ayşe Sultan, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ayşe Sultan
Villa Ayşe Sultan
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT15.000 TL€ 520£ 452$ 553

Villa Ayşe Sultan, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 5 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Ayşe Sultan, 1. yatak odasında bulunan jakuzi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte kendine ait havuz terasında çocuk oyun alanı ve masa tenisi yer almaktadır. Geniş ve çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için uygun seçeneklerimiz arasında yer edinmektedir.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
JakuziSaunaVilla Labor, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Labor
Villa Labor
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT13.902 TL€ 482£ 419$ 513

Villa Labor, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. Oldukça şık dizayna ve geniş donanıma sahip Villa Labor, balayı çiftlerimize ve çekirdek ailelerimize uygun seçeneklerimiz arasında yer edinmektedir. 1. yatak odasında bulunan jakuzisi ve içerisinde yer alan saunası ile dikkatleri üzerine çeken villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, langırt, çocuk oyun alanı, masa tenisi, damla salıncak bulunur.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Senir, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Senir
Villa Senir
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT6.250 TL€ 217£ 188$ 231

Villa Senir, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ve 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Senir, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte 1. yatak odasında jakuzi ve kendine ait havuz terasında çocuk havuzu, özel yüzme havuzu ve damla salıncak mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Boğaziçi 1, Kalkan, Sarıbelen Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Boğaziçi 1
Villa Boğaziçi 1
Kalkan / Sarıbelen
HAFTALIK FİYAT7.950 TL€ 276£ 240$ 293

Villa Boğaziçi 1, Kalkan, Sarıbelen mevkisinde konumlanan 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 1. yatak odasında bulunan jakuzi ile balayı çiftlerimize ve çekirdek ailelerimize uygun seçenekler arasında yer alır. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu bulunması ile birlikte bahçesinde yer alan çocuk oyun alanı, masa tenisi, langırt, damla salıncak ve barbekü alanı ile dikkatleri üzerine çeken Villa Boğaziçi 1, siz misafirlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
42 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Sarıbelen

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış