905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Denize YakınGeniş Aileye UygunVilla Ahla, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ahla
Villa Ahla
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 624£ 535$ 675

Villa Ahla, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız modern dizayn edilmiştir. Villa Ahla, merkezi konumda yer almakta olup aileniz ve arkadaşlarınız ile sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Villa Sunrise, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sunrise
Villa Sunrise
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 312£ 267$ 337

Villa Sunrise, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Villa Sunrise, modern dizayna sahip villa seçeneklerimiz arasında yerini almakta olup aileniz ve arkadaşlarınız ile unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Villa Sunrise Duo, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 7 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sunrise Duo
Villa Sunrise Duo
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 312£ 267$ 337

Villa Sunrise Duo, Fethiye, Ovacık bölgesinde bulunmaktadır. Villamız 4 yatak odası ile 7 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız modern dizayn edilmiştir. Villa Sunrise Duo, geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarını gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalarımız arasında bulunur.

7 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunDeniz YakınVilla Sea Stone, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 3 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sea Stone
Villa Sea Stone
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 312£ 267$ 337

Villa Sea Stone

3 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
Villa Azmira, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Azmira
Villa Azmira
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 520£ 445$ 562

Villa Azmira, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde yer almaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Villamız oldukça modern ve şık dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Azmira, geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villa seçenekleri arasında yer almakta olup gönül rahatlığı ile tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Villa Makri, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Makri
Villa Makri
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 520£ 445$ 562

Villa Makri, Fethiye, Ovacık mevkisinde yer alır. Villamız 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Denize yakın mesafede yer alan Villa Makri, aileniz ve arkadaşlarınız ile sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.​

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunVilla Taş Konak, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Taş Konak
Villa Taş Konak
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT14.500 TL€ 431£ 369$ 466

Villa Taş Konak, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde yer alan villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız plaja, markete ve restauranta yakın konumda bulunmaktadır. Villa Taş Konak, aileniz ve arkadaşlarınız ile sizlere güzel bir tatil fırsatı sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunDenize YakınVilla Ecrin, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ecrin
Villa Ecrin
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 624£ 535$ 675

Villa Ecrin, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde yer almaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız modern ve ferah dizayn edilmiştir. Villamız denize yakın mesafede bulunmaktadır. Villa Ecrin, havuz terasında aileniz ile sizlere tatil imkanı sunmaktadır.​

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunDenize YakınVilla Mira, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Mira
Villa Mira
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 624£ 535$ 675

Villa Mira, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde yer almaktadır. Villamı 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Villamız denize yakın konumda yer almakta olup oldukça modern dizayna sahiptir. Villa Mira, geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunDoğa ManzaralıVilla Güneyli, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Güneyli
Villa Güneyli
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 520£ 445$ 562

Villa Güneyli, Fethiye'nin en güzel bölgeleri arasında bulunan Ovacık bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız geniş bahçesi ve modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Güneyli, geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalarımız arasında bulunur. Aileniz ve arkadaşlarını ile havuz terasında dilediğiniz gibi vakit geçirip tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunDoğa ManzaralıVilla Güneyli 2, Fethiye, Ovacık Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Güneyli 2
Villa Güneyli 2
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 520£ 445$ 562

Villa Güneyli 2, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde yer almaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve şık dizayna edilmiştir. Villa Güneyli 2, geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villalarımız arasında bulunur. Villa Güneyli 2, sizlere güzel ve unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunMerkeze YakınVilla Royal 2, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Royal 2
Villa Royal 2
Fethiye / Ovacık
HAFTALIK FİYAT15.000 TL€ 446£ 382$ 482

Villa Royal 2, Fethiye, Ölüdeniz, Ovacık mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. Merkezi bir konuma sahip olan villamızın 3 adet yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Bununla birlikte kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, şezlong, güneş şemsiyesi yer almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
34 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Ovacık

Ovacık'ta Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

Herkesin bildiği gibi Ovacık Fethiye’de yer alan bir bölgedir. Buna ek olarak Fethiye’nin Ege ile Akdeniz bölgeleri arasında bir köprü görevi de üstlendiği bilinmektedir. Söz konusu bu köprü özelliği açısından da oldukça işlek ve turistik bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle doğal güzelliklerin oldukça fazla bulunmasından ve ikliminin el verişli olmasından dolayı, yaz dönemlerinde en çok tercih edilen bölgelerden birisi Fethiye Ovacık olarak belirtilmektedir. Sizler de Ovacık’ta nereler gezilir, nereler görülmeli gibi sorular üzerinden birtakım araştırmalar gerçekleştiriyorsanız, bu yazımız içerisinde gerekli olan bilgileri ve gezilecek olan yerleri öğrenebilirsiniz.

Çalış Plajı

Eğer nezih ve sakin bir plaj içerisinde tatilinizi geçirmek istiyorsanız, Çalış Plajı tam da size göre. Gerek yerli turistler gerekse de yabancı turistler tarafından en sık tercih edilen plajlardan birisi olarak karşımıza Çalış Plajı çıkmaktadır. Fethiye ilçesine yaklaşık olarak 3 ila 4 kilometre kadar uzaklıkta konumlanan bu bölgenin aynı zamanda deniz yolu üzerinden de ulaşımının sağlandığı görülmektedir.

Buna ek olarak caretta carettaların da görülebildiği bu bölgede sizler de tatilinizi geçirebilir, aynı zamanda plajda olan aktivitelere de katılım sağlayabilirsiniz. Özellikle etrafında birçok konaklama bölgesinin de yer alması, Çalış Plajı’nın sık tercih edilebilir olmasını sağlayan özelliklerden birisi olarak görülmektedir.

Kabak Koyu

Özellikle günümüzde son zamanlarda en sık tercih edilen bölgelerden birisi de Kabak Koyu olarak karşımıza çıkmaktadır. Eski dönemlerde bu kadar rağbet görmeyen bu bölge, son zamanlarda oldukça fazla ziyaretçi ağırlamaktadır. Özellikle yaz dönemlerinde fazla kalabalık olduğu belirtilen bu yerin, yeşil ile mavinin en uyumlu göründüğü bölgelerden birisi olarak belirtildiği görülmektedir.

1990’lı yıllardan beri birçok turiste ev sahibi olan bu bölgenin en önemli özelliklerinden birisinin tarihi Likya yolunu da içerisinde barındırması olarak belirtilmektedir. Ulaşımın ister kara yolu ile isterse de deniz yolu ile beraber sağlanabildiği bilinen bu yere sizler de gelebilir, Ovacık tatilinde görülmesi gereken bölgelerden birisini ziyaret etme şansı elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kelebekler Vadisi gibi kelebek faunasına da sahip olduğu bilinen Kabak Koyu’nda çeşitli kuş ve kelebek türlerini de seyre dalabilirsiniz.

12 Adalar

Ovacık’ta yapılan aktivitelerden birisi de 12 Adalara seyahat düzenlemek olarak sıralanabilmektedir. Özellikle Fethiye bölgesine tatile gelmiş bireylerin en çok gerçekleştirdiği aktivitelerden birisi 12 Adalar’ı ziyaret etmek olarak karşımıza çıkmaktadır. El değmemiş plajların ziyaret edilmesi aslında yaz dönemi tatilleri içerisinde kafa dinlemek için iyi bir alternatif oluşturmaktadır.

Araştırmalar sonucu elde edilen bilgilere göre bakıldığında ise Fethiye Körfezi’nin batı kısmında yer alan bu adalara sizler de tekneler aracılığı ile seyahat edebilir, tatillerinize farklı anılar katma şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle birçok turist tarafından tercih edilen bu seyahatin oldukça iyi geçtiği de ayrıca belirtilmektedir.

Tlos Antik Kenti

Ovacık bölgesine yakın olan antik kentlere göre bakıldığında Tlos Antik Kenti karşımıza çıkmaktadır. Özellikle tarih sever bireylerin ilgi odağı olacak olan bu antik kentin ayrı bir havasının olduğu söylenmektedir. Gerek tarihten izler yaratması gerekse de doğa ile iç içe bir gezi imkanı sunması açısından yerli – yabancı birçok turistin odak noktası halinde görülmektedir.

Fethiye’ye yaklaşık olarak 35 kilometre uzaklıkta konumlanan bu antik kente sizler de gelebilir, Likya döneminden kalma tarihi yapıları daha yakından görme şansı elde edebilirsiniz. İçerisinde bulunan çeşitli yapıların özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir, eski dönemlerdeki yaşamların nasıl olduğunu bizzat görerek de tarihi içinizde yaşayabilirsiniz.

Letoon Antik Kenti

UNESCO Dünya Mirasları listesi arasında olan Letoon Antik Kenti’nin Çok eski dönemlerden beri ayakta olan yapılar arasında görülmektedir. Özellikle tarih meraklıları insanların mutlaka ziyaret etmesi gerektiği bilinen bu bölgenin aynı zamanda mitolojik bir geçmişinin de olduğu söylenmektedir.

Milattan önce 7. Yüzyıl ile tarihlendirilmiş olan bu yerin tarihi birçok iz barındırdığı karışımıza çıkmaktadır. Ovacık bölgesine yakın konumlanan söz konusu antik kenti sizlerin de ziyaret etmesi önerilmektedir. Buna ek olarak Ovacık yakını gezilecek yerler hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve Fethiye’de nereler gezilir sorusuna cevap bulmak için Gezinomi sayfamıza sizleri bekliyoruz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış