905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Denize YakınGeniş Ailelere UygunVilla Akdamar, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Akdamar
Villa Akdamar
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 417£ 357$ 452

Villa Akdamar, Fethiye'nin Ölüdeniz, Hisarönü mevkisinde yer almaktadır. Villamız 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız modern ve ferah dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Akdamar sizlere aileniz ve arkadaşlarınız ile güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunDenize YakınVilla Nefes 2, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Nefes 2
Villa Nefes 2
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT15.400 TL€ 459£ 393$ 497

Villa Nefes 2, 4 yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizdir. Geniş aile ve çekirdek ailelerimizin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği bu villamız Fethiye, Ölüdeniz mevkisinde konumlanmıştır. 4 adet suit yatak odası bulunan villamızın kendine ait geniş bahçe ve havuz terası mevcuttur. Denize ve merkeze yakınlığı ile dikkatleri üzerine çeken Villa Nefes 2, yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen misafirlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
BalayıDenize YakınVilla Maritima, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Maritima
Villa Maritima
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT16.205 TL€ 483£ 413$ 523

Villa Maritima, Fethiye, Ölüdeniz, Kıdrak mevkisinde konumlanan 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizidir. Balayı çiftlerimiz, geniş ve çekirdek aileler için uygun olan Villa Maritima, Kıdrak Plajına 500 metre mesafede yer almaktadır. Doğa ile iç içe konumu gereği dikkatleri üzerine çeken villamız Ölüdeniz Plajına 3 km, Hisarönü mevkisine 6 km, Fethiye merkeze 15 km mesafede yer almaktadır. Kendine ait havuz terasında ve özel yüzme havuzunda sevdikleriniz ile birlikte keyifli dakilar geçirebileceğiz villamızda tüm ekipmanlar siz misafirlerimiz için temin edilmiştir.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Havuz IsıtmalıJakuzili VillaVilla Barış, Fethiye, Hisarönü Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Barış
Villa Barış
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 678£ 580$ 734

Villa Barış, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde yer alan 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terasının üzeri kapatılarak ısıtmalı havuz haline gelebilmektedir. Villamız oldukça modern ve ferah dizayna sahiptir. Villa Barış, muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin konaklama yapabileceği oldukça ideal villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Sizlerde güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız Villa Barış'ı tercih edebilirsiniz.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
MuhafazakarGeniş Aileye UygunVilla Moon, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Moon
Villa Moon
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT13.600 TL€ 405£ 347$ 439

Villa Moon, Fethiye Ölüdeniz mevkisinde konumlanan 4 yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık yazlık villalarımızdandır. Dilerseniz geniş ailenizle isterseniz arkadaş grubunuzla konaklama yapabileceğiniz Villa Moon, siz misafirlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarGeniş Aileye UygunVilla Point , Fethiye, Ovacık Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Point
Villa Point
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT13.600 TL€ 405£ 347$ 439

Villa Point, Fethiye, Ovacık bölgesinde 4 yatak odalı 8 kişilik villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Dünyaca ünlü bilinen Ölüdeniz Plajına 5 km mesafede yer alan Villa Point, sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebileceğiniz geniş bahçe terasına sahip villamız sizler için tüm olanaklar sağlanmıştır.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarGeniş Aileye UygunVilla Mat, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Mat
Villa Mat
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT13.600 TL€ 405£ 347$ 439

Fethiye, Ölüdeniz mevkisinde konumlanan Villa Mat, Ölüdeniz Plajına oldukça yakın villa seçeneklerimizdendir. Ferah havuz terası ile dikkatleri üzerine çeken Villa Mat, geniş aile ve arkadaş grupları için oldukça uygun villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Müstakil HavuzluGeniş Aileye UygunVilla Montega 1, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Montego 1
Villa Montego 1
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT13.600 TL€ 405£ 347$ 439

Villa Montego 1, 4 yatak odasıyla 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip Fethiye, Ölüdeniz mevkisinde konumlanan geniş ve ferah bahçesiyle dikkatleri üzerine çeken Villa Montego 1, özenle dizayn edilmiş sizler için tüm olanaklar düşünülüp tasarlanmıştır..

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Geniş Aileye UygunÖzel HavuzluVilla Pietro, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Pietro
Villa Pietro
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT13.600 TL€ 405£ 347$ 439

Villa Pietro - Fethiye, Ölüdeniz bölgesinde konumlanan jakuzili villa seçeneklerimiz arasında yer alan 10 kişilik konaklama kapasiteli 5 yatak odasına sahip yazlık villa seçeneklerimizdendir. Villa Pietro, konumu gereği oldukça popüler Ölüdeniz Plajına yakın olması üzerine dikkatleri üzerine çeken ayrıca siz misafirlerimizin konforu için tüm olanaklar düşünülmüştür.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Denize YakınGeniş Aileye UygunVilla Valencia 3, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde Bulunan 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Valencia 3
Villa Valencia 3
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT13.600 TL€ 405£ 347$ 439

Villa Valencia 3, Fethiye, Ölüdeniz bölgesinde yer alan 4 yatak odalı, 8 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasındadır. Müstakil özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça ferah dizaynı ile sizlere keyifli bir tatil geçirmenize olanak sağlamaktadır.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Denize YakınGeniş Aileye UygunVilla Sanvito 1, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde Bulunan 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sanvito 1
Villa Sanvito 1
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT13.600 TL€ 405£ 347$ 439

Villa Sanvito 1, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde konumlanan 4 yatak odasına sahip, 8 kişilik konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın geniş havuz terasında aileniz ve arkadaşlarınız ile güzel bir tatil geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Çocuk HavuzluGeniş Aileye UygunVilla Sanvito 2, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sanvito 2
Villa Sanvito 2
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT11.900 TL€ 355£ 303$ 384

Villa Sanvito 2, Fethiye'nin Ölüdeniz mevkisinde yer almakta olan kiralık villamız 4 yatak odalı, 8 kişi konaklama kapasitelidir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın geniş havuz terasında dilediğiniz gibi vakit geçirip tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
53 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Ölüdeniz

Ölüdeniz'de Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

Gerek ülkemizde gerekse de ülkemiz dışında Türkiye denildiğinde akla gelen en iyi tatil mekanlarından birisi olarak Ölüdeniz karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu yer Muğla ilinin Fethiye ilçesi içerisinde konumlanmaktadır. Bir diğer adı ile Blue Lagoon olarak da bilinmektedir.

Sahip olduğu eşsiz denizi ile birlikte birçok fotoğraf çekiminin de gerçekleştirildiği bu yerde aynı zamanda yamaç paraşütü gibi aktivitelerin de gerçekleştirildiği görülmektedir. Yaklaşık olarak iki ile üç gün arasında bir sürede tamamı gezilebilecek olan Ölüdeniz’in görülmesi gereken yerlerini sizler için bu yazımız içerisinde derledik. Yazımızı okumaya devam ederek Ölüdeniz’de nereler gezilmeli sorusuna cevap bulabilir, tatil rotanızı oluşturabilirsiniz.

Kayaköy

Tarih sever biriyseniz Ölüdeniz’de gitmeniz gereken yerlerden birisi Kayaköy olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu bu köyün eski zamanlarda Likya döneminden beri ayakta olduğu belirtilmektedir. Geçmiş dönemlerde fazla nüfusa ev sahibi olduğu düşünülen bu köyün, gelişmiş bir şehir olarak anıldığı kaynakların da olduğu belirtilmektedir.

Sizler de tarihe ışık tutan bu kent içerisinde tarih gezileri yapabilir, başka birçok özelliğini görebilir ve sevdikleriniz ya da yakınlarınız ile birlikte Ölüdeniz tatil rotanız içerisinde keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Hisarönü

Ölüdeniz’de nerede alışveriş yapılır gibi sorularınıza cevap olacak bir yer ise Hisarönü olarak belirtilmektedir. Gerek çeşitli alışverişlerinizi yapabileceğiniz, gerekse de bar ya da gece hayatı gibi aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu yer aslında tam da size göre olabilir.

Konum bilgisi olarak bakıldığında Ölüdeniz merkezine yaklaşık olarak dört kilometre kadar uzaklıkta olduğu bilinen bu yerin, aynı zamanda yabancı turistler tarafından da yoğun ilgi gösterilen bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel itibari ile sabah saatlerinde boş olduğu söylense de akşam serinliğinin çöktüğü vakit aralığında oldukça kalabalıklaştığı da söylenmektedir. Sizler de Ölüdeniz Hisarönü’ne gelerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve buna ek olarak farklı restorantlarda yemek yiyebilirsiniz.

Gemile Adası ve Koyu

Aslında tarih sever bireylerin oldukça dikkatini çekeceği bir diğer mekan da Gemile Adası ve Koyu olarak belirtilebilmektedir. Eski zamanlarda bu bölgede çeşitli toplumların yaşadığı kanıtlar ile ortaya çıkartılmıştır. Buradan hareketle de söz konusu bu koyun derinliklerinde antik toplumlardan izler görülebilmektedir.

Bunun yanı sıra doğal bir güzelliğe sahip olduğu belirtilen bu koya sizler de gelebilir, bu masmavi ve berrak suların tadını çıkartabilirsiniz. Hem piknik gibi aktivitelerin gerçekleştirildiği bu yer de sizler de sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte piknik yapabilir hem de serin sularda yüzmenin keyfini sürebilirsiniz.

Belcekız Plajı

Peki Ölüdeniz’de nerede denize girilir? Aslında bu sorunun adı da üzerindedir. Herkesin bildiği gibi Ölüdeniz’de denize Ölüdeniz’de girilmektedir. Fakat buna ek olarak gerek yerli halkın gerekse de yabancı turistlerin sevdiği bir diğer plaj da Belcekız Plajı olarak belirtilmektedir.

Sahip olduğu incecik kumlar ve tertemiz denizi ile adeta onu ziyarete gelen bireyleri büyüleyen bu plaja sizler de gelebilir, içerisinde bulunan çeşitli su aktiviteleri ve sporlarından da faydalanabilirsiniz. Yaz dönemlerinizde sizlere farklı etkinliklerin yaşatılacağı bu plajı tercih edebilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Kelebekler Vadisi

Yaz dönemi en çok ziyaret edilen bölgelerden birisi de ülkemiz içerisinde yer alan Fethiye Kelebekler Vadisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında oraya giden herkesten gelen yorumlar, söz konusu mekanın adeta cennet gibi gözükmesi şeklindedir.

Kelebekler Vadisi hakkında yapılan araştırmalar baz alındığında ise, tertemiz bir suya sahip olduğu karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra kıyı ile mesafe açıldığında suyun derinleştiğinin de özel bir şekilde belirtildiği de görülmektedir. Bu neden ile sizlerin de yolu Kelebekler Vadisi’ne düşmüş ise, suda fazla açılmamanızı önermekteyiz.

Şövalye Adası

Ölüdeniz içerisinde gezilmesi gereken mekanlardan birisi olarak da Şövalye adası belirtilmektedir. Söz konusu bu mekanın adının Rodos Şövalyeri’nden aldığı söylenmektedir. Buradan da anlaşıldığı gibi tarihi bir mekan olarak bilinen bu adanın eski dönemlerden beri sık sık kullanıldığı görülmektedir.

Sizler de Ölüdeniz’de gezilecek yerler listenize bu eşsiz doğal güzelliğe sahip yeri de ekleyebilir, tarihin içinde seyre dalabilirsiniz. Aynı zamanda daha nerelerin gezilebileceğini öğrenmek için de Gezinomi sayfamızı takip edebilir, güncel gezi rotaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış