905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Ali Paşa, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ali Paşa
Villa Ali Paşa
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.043£ 893$ 1.129

Villa Ali Paşa, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanan 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip villalarımızdandır. Oldukça lüks tasarıma ve dizayna sahip Villa Ali Paşa, eşsiz deniz manzarasına sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi bulunan villamızın havuz terasında masa tenisi, langırt ve çocuk oyun alanı yer almaktadır. Geniş aile ve çekirdek aileler için doğru bir tercih olan villamız Kalkan Halk Plajına yaklaşık 2,5 kilometre ve şehir merkezine oldukça yakın mesafededir.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Fatma, Kalkan, Kördere Mevkisinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Fatma
Villa Fatma
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.043£ 893$ 1.129

Villa Fatma, 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 adet suit yatak odasına sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi mevcuttur. Eşsiz deniz manzarası eşliğinde havuz terasında yer alan masa tenisi ve langırt ile tatilinizin keyfini hoş sohbet eşliğinde dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Geniş aileler için özenle tasarlanmış olan Villa Fatma, tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar sizler için düşünülmüştür.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıJakuziliVilla First, Kalkan, Kördere Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa First
Villa First
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT6.950 TL€ 207£ 177$ 224

Villa First, Kalkan'ın Kördere mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup muhafazakar aileler için oldukça uygun seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Villa First, oldukça modern dizayn edilmiştir. Deniz manzarası bulunan villamızda jakuzide yer almakta olup balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimizdendir.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Third, Kalkan, Kördere Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Third
Villa Third
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT21.950 TL€ 654£ 560$ 708

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Oldukça modern dizaynı ile yılın tüm aylarında aktif olan havuz ısıtma özelliği ile balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça idealdir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda deniz manzarası ve jakuzi mevcut olup güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarHamam ve SaunaVilla Tilya, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Tilya
Villa Tilya
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT17.850 TL€ 532£ 455$ 576

Villa Tilya, Kalka'ın Kördere bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern ve lüks dizayna sahiptir. Villamızda hamam ve sauna mevcut olup aynı zamanda kapalı havuz ile oldukça donanımlı villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villa Tilya, balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalar arasında bulunmakta olup sizlerde güzel bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıJakuziliVilla Zamia, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Zamia
Villa Zamia
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT16.950 TL€ 505£ 432$ 547

Villa Zamia, Kalkan bölgesinin Kördere mevkisinde konumlanan deniz manzaralı villa seçeneğimizdir. 3 adet suit yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Zamia, çekirdek ve geniş aileler için dizayn edilmiştir. Kendine ait havuz terasında, özel yüzme havuzu, deniz manzarası, masa tenisi, langırt, çocuk oyun alanı yer alan villamızın 1. yatak odasında yer alan jakuzisi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Denize ve merkeze yakın olan villamızda tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar sağlanmıştır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıJakuziliVilla Golden Sirena, Kalkan, Kördere Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Golden Sirena
Villa Golden Sirena
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT24.948 TL€ 743£ 636$ 805

Villa Golden Sirena, Kalkan, Kördere mevkisinde yer alan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız deniz manzarası ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 1, yatak odasında jakuzi ve havuz terasında özel yüzme havuzu, masa tenisi, damla salıncak yer alan Villa Golden Sirena, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için ideal seçeneklerimiz arasındadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Saunalı VillaJakuzili VillaVilla Harun, Kalkan, Kördere Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Harun
Villa Harun
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT12.000 TL€ 358£ 306$ 387

Villa Harun, Kalkan'ın Kördere mevkisinde yer almaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Villamızda sauna mevcut olmakla beraber havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villa Harun, muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği ideal villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Saunalı VillaJakuzili VillaVilla Alya, Kalkan, Kördere Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Alya
Villa Alya
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT12.000 TL€ 358£ 306$ 387

Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanan Villa Alya, 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Villamızda özel yüzme havuzu, jakuzisi ve sauna mevcut olmakla beraber havuz terası dışarıdan görünmeyen muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yerini alır. Villa Alya, oldukça moden ve şık dizaynı ile dikkat çekmektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız ile güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
JakuziliIsıtmalı HavuzluVilla North Star, Kalkan, Kördere Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa North Star
Villa North Star
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT19.900 TL€ 593£ 508$ 642

Villa North Star, Kalkan'ın Kördere mevkisinde yer almaktadır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Kapalı havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda balayı çiftlerimiz ve gözlerden uzakta güzel bir tatil yapmak isteyen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirler. Villa North Star, deniz manzaralı kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

2 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarHavuz IsıtmalıVilla Blue Star, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Blue Star
Villa Blue Star
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT25.500 TL€ 760£ 650$ 822

Villa Blue Star, Kalkan, Kördere mevkisinde yer alır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda kapalı havuz da mevcuttur. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Villa Blue Star, deniz manzaralı villa seçeneklerimiz arasında bulunmakta olup sizlerde unutulmaz bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Villa Sargon, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sargon
Villa Sargon
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT19.900 TL€ 593£ 508$ 642

Villa Sargon, Kalkan'ın Kördere mevkisinde yer almaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve ferah dizayn edilmiştir. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Villamızın havuz terasında aileniz ve arkadaşlarınız ile barbekü keyfi yapabilir ve unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
30 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Kördere

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış