905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Deniz ManzaralıHamam ve SaunaVilla Süpernova, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Süpernova
Villa Süpernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT155.199 TL€ 4.674£ 4.000$ 5.038

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Jakuzili VillaDeniz Manzaralı VillaVilla Waratah, Kalkan, Kızıltaş Mevkisinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Waratah
Villa Waratah
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT87.300 TL€ 2.629£ 2.250$ 2.834

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde konumlanan Villa Waratah, 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız deniz manzarasına sahiptir. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız sizlere unutamayacağınız bir tatil fırsatını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Baynur View, Kalkan, Kızıltaş Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Baynur View
Villa Baynur View
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT24.500 TL€ 738£ 631$ 795

Villa Baynur View, 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen villamızın hem havuz terasından hem de balkon terasından eşsiz deniz manzarasına sahiptir. Kendine ait özel yüzme havuzu ile birlikte 1. yatak odasında jakuzisi mevcut olan Villa Baynur View, 2023 yılı içerisinde hizmete girmiştir.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz ManzaralıMerkeze YakınVilla Esma, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Esma
Villa Esma
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT19.950 TL€ 601£ 514$ 648

Villa Esma, Kalkan, Kızıltaş mevkisinde konumlanan oldukça merkezi konumda yer alan villa seçeneğimizdir. Muhafazakar yani havuz terası dışarıdan görünmeyen Villa Esma, geniş aileler ve çekirdek aileler için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Bununla birlikte terasta yer alan jakuzisi ve deniz manzarası ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kendine ait havuz terasında langırt, güneş şemsiyesi, şezlong ve eşsiz deniz manzarasına sahip villamız hzuur dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için ideal bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Hemera, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hemera
Villa Hemera
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 316£ 271$ 341

Villa Hemera, Kalkan, Kızıltaş mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 3 adet suit yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Hemera, geniş aile ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Oldukça merkezi bir konuma sahip olan villamızın 1. yatak odasında jakuzi özelliği ile balkon teraslarından eşsiz deniz manzarasına sahiptir. Sadece kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, şezlong ve güneş şemsiyesi mevcuttur.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıDış Havuz IsıtmalıVilla Rondine, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Rondine
Villa Rondine
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT1.900 TL€ 57£ 49$ 62

Villa Rondine, Kalkan'ın Kızıltaş mevkisinde yer almaktadır. 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesine sahip Villa Rondine, dış havuz ısıtmalı villa seçeneklerimiz arasında yer alır. Ahşap dizaynı ile dikkat çeken villamızda aileniz ve arkadaşlarınız ile barbekü keyfi yapabilirsiniz. Villa Rondine, Kalkan'ın eşsiz deniz manzarası ile sizlere güzel bir tatil fırsatı sunmaktadır.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Jakuzili VillaVilla Kapadokya, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kapadokya
Villa Kapadokya
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 527£ 451$ 568

Villa Kapadokya, Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan villamız 3 yatak odasıyla 6 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız merkezi bir konumda yer almakta olup denize, markete ve restauranta kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Villamızın havuz terasında aileniz ve arkadaşlarınız ile mangal keyfi yapabilir ve tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunDeniz ManzaralıVilla Yirmi, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Yirmi
Villa Yirmi
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT1.449 TL€ 44£ 37$ 47

Villa Yirmi, Kalkan'ın Kızıltaş mevkisinde konumlanmaktadır. Villamız 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız Kalkan'ın eşsiz deniz manzarasını sizlere sunmaktadır. Villamız oldukça modern ve şık dizayn edilmiştir. Villa Yirmi, geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villa seçeneklerimizden olup içerisinde spor salonu, masa tenisi ve bilardoya sahiptir. Villa Yirmi, güzel bir tatil geçirmeniz için sizlere tüm olanakları sunmaktadır

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz ManzaralıGeniş Aileye UygunVilla White Dream 1, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde Yer Alan 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa White Dream 1
Villa White Dream 1
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT12.250 TL€ 369£ 316$ 398

Villa White Dream 1, deniz manzaralı villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Kalkan, Kızıltaş mevkisinde konumlanan Villa White Dream 1, çekirdek aileler ve geniş aileler için uygun bir dizayna sahiptir. Merkeze yakınlığı ile dikkatleri üzerine çeken villamız Kalkan Halk Plajına 2 kilometre mesafede yer almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıMerkeze YakınVilla White Dream 2, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa White Dream 2
Villa White Dream 2
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT11.655 TL€ 351£ 300$ 378

Villa White Dream 2, Kalkan, Kızıltaş mevkisinde konumlanan deniz manzaralı villalarımızdandır. 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa White Dream 2, oldukça merkezi konumda yer almaktadır. Geniş aile ve çekirdek aileler için özenle hazırlanan villamızda tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar siz misafirlerimiz için sağlanmıştır. Sevdikleriniz ile balkon terasında eşsiz manzaranın tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz Manzaralı VillaVilla Sarnıç, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sarnıç
Villa Sarnıç
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT44.620 TL€ 1.344£ 1.150$ 1.449

Villa Sarnıç, 3 yatak odasıyla 6 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Kalkan, Kızıltaş mevkisinde konumlanan Villa Sarnıç, eşsiz deniz manzarasına sahip geniş ailelere uygun villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Bununla birlikte Amerikan mutfak ve salonun havuz terasına çıkışı bulunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Çift JakuzuliIsıtmalı Havuzlu VillaVilla Beyaz, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Beyaz
Villa Beyaz
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT62.080 TL€ 1.870£ 1.600$ 2.015

Villa Beyaz, Kalkan, Kızıltaş mevkisinde konumlanan 5 yatak odasıyla 10 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Kalabalık aile ve geniş arkadaş grupları için dizayn edilmiş Villa Beyaz, 1. yatak odasında jakuzili, ısıtmalı kapalı havuz bulunmaktadır. Tüm odalarını suit olması ile birlikte eşsiz deniz manzarasına sahiptir. Ayrıca amerikan mutfak ve salonun havuz terasına çıkışı bulunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
20 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Kızıltaş

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış