905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
MuhafazakarDoğa ManzaralıVilla Happy 1, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Happy 1
Villa Happy 1
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 313£ 268$ 339

Villa Happy 1, Fethiye'nin Kayaköy mevkisinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız modern dizayna sahiptir. Villa Happy 1, havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamız sizlere çekirdek aileniz ve arkadaşlarınız ile konaklama yapabileceğiniz güzel bir tatil fırsatını sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarVilla Peteğim, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Peteğim
Villa Peteğim
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT18.200 TL€ 542£ 464$ 587

Villa Peteğim, Fethiye bölgesinin en meşhur antik kenti olan Kayaköy mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 2 Adet suit yatak odası ile birlikte 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Kendine ait havuz terasında sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar geçirebileceğiniz Villa Peteğim, doğa ile iç içe bir konuma sahiptir. Bununla birlikte tüm odalarının havuz terasına çıkışı mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunJakuzili VillaVilla Ahududu, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 7 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ahududu
Villa Ahududu
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Ahududu, Fethiye, Kayaköy mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 4 yatak odası ile 7 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Ahududu, geniş havuz terasında; çocuk oyun alanı, şezlong, güneş şemsiyesi, özel yüzme havuzu ve çocuk havuzu yer almaktadır. Geniş ve kalabalık ailelerimiz için ideal olan villamızın 1. yatak odasında jakuzi yer almaktadır.

7 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Balayı VillasıJakuzili VillaVilla Ahududu Duo, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ahududu Duo
Villa Ahududu Duo
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Ahududu Duo, Fethiye'nin Kayaköy mevkisinde konumlanan muhafazakar, özel yüzme havuzu bulunan villa seçeneğimizdir. 1 adet yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Ahududu Duo, balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Yatak odasında mevcut olan jakuzisi ile dikkatleri üzerine çeken villamız yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen çiftlerimiz için ideal villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarÇocuk HavuzluVilla Huzur, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Huzur
Villa Huzur
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 313£ 268$ 339

Villa Huzur, Fethiye'nin Kayaköy bölgesinde yer almaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız modern dizayn edilmiştir. Villa Huzur, doğa ile iç içe bir konumda yerini almakta olup aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
JakuziliÇocuk HavuzluVilla Hayat Uno, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hayat Uno
Villa Hayat Uno
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Hayat Uno, Fethiye'nin antik şehri olan Kayaköy mevkisinde yer alan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Hayat Uno, balayı çiftlerimiz ve çocuklu ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Doğa ile iç içe konumu ile dikkatleri üzerine çeken villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, damla salıncak, çocuk havuzu yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
JakuziliÇocuk HavuzluVilla Hayat Duo, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hayat Duo
Villa Hayat Duo
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Hayat Duo, 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Fethiye bölgesinin en bilindik mevkilerinden olan Kayaköy bölgesinde yer alan Villa Hayat Duo, muhafazakar, jakuzili ve çocuk havuzlu villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Balayı çiftleri ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Boheme 1, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Boheme 1
Villa Boheme 1
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT25.200 TL€ 751£ 643$ 813

Villa Boheme 1, Fethiye, Kayaköy mevkisinde konumlanan 1 yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Boheme 1, balayı ve muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, salıncak bulunur. Bununla birlikte yatak odasında jakuzi yer almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Boheme 2, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Boheme 2
Villa Boheme 2
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT25.200 TL€ 751£ 643$ 813

Villa Boheme 2, balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen villamızın adı üzere bohem havası ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Özel yüzme havuzu ile muhafazakar seçeneklerimiz arasında yer alan villamız Fethiye, Kayaköy mevkisinde konumlanmaktadır.​ Denize 5 kilometre mesafede yer almaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Boheme 3, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Boheme 3
Villa Boheme 3
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT25.200 TL€ 751£ 643$ 813

Villa Boheme 3, Fethiye, Kayaköy mevkisinde konumlanmaktadır. 2 kişilik konaklama kapasitesi ile 1 adet suit ve aynı zamanda jakuzili yatak odası ile balayı çiftlerimiz için uygun villamızdır. Bohem havası ile dikkatleri üzerine çeken Villa Boheme 3, Denize, markete ve restauranta yakın mesafededir.​

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarGeniş Aileye UygunVilla Stone Levis, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Stone Levis
Villa Stone Levis
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 834£ 714$ 903

Villa Stone Levis, Fethiye, Kayaköy mevkisinde konumlanan 5 yatak odası ile 10 kişilik konaklama kapasitesine ve oldukça geniş havuz terasına sahip villa seçeneğimizdir. Geniş ailelere, çekirdek ailelere ve kalabalık arkadaş grupları için uygun olan Villa Stone Levis, taş mimari yapısı ile dikkatleri üzrine çekmiştir. Evimizin bahçesinde masa tenisi bulunması ile birlikte voleybol oynayabilecek çim üstü voleybol sahası mevcuttur. Sevdikleriniz ile birlikte doğa ile iç içe özel bir tatil geçirmek isterseniz Villa Stone Levis doğru bir tercih olacaktır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Dut, Fethiye, Kayaköy Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Dut
Villa Dut
Fethiye / Kayaköy
HAFTALIK FİYAT8.750 TL€ 261£ 223$ 282

Villa Dut, Fethiye'nin antik kenti olan Kayaköy mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 1 adet suit yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Dut, özel yüzme havuzu ve korunaklı havuz terası ile balayı çiftlerimize özel dizayn edilmiştir. Doğa ile bir bütün olan villamız sakin bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
48 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Kayaköy

Kayaköy'de Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

Fethiye denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisi tabi ki de Kayaköy olmaktadır. Fakat bazı durumlarda bireyler söz konusu yerde nerelerin gezileceği hakkında bilgi sahibi olmamaktadır. Özellikle ülkemizde en önemli tatil beldeleri arasında Fethiye – Kayaköy yer almaktadır.

Özellikle tarihi iyi bir şekilde gösteren ya da başka bir deyiş ile tarih kokan bir bölge olarak bilinen Kayaköy’de görülmesi gereken birçok yerin olduğu karşımıza çıkmaktadır. Gerek kayadan yapılma evleri görmek isteyen gerekse de kalabalık şehirlerden kaçmak isteyen bireylerin en önemli uğrak noktalarından birisi olarak görülmektedir. Buna göre sizlerde Kayaköy’de nereler gezilir sorusuna cevap arıyorsanız, bu yazımızda detayları bulabilirsiniz.

Af Kule Manastırı

Ege’nin parlayan incisi olarak anılan Kayaköy’ün Muğla Fethiye ilçesinde yer aldığından bahsetmiştik. Buna ek olarak Fethiye ilçesine de yaklaşık olarak 14 kilometre kadar uzak olan bu beldenin en önemli yerlerinden birisi tabi ki de Af Kule Manastırı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oldukça tarihi bir mekan olarak bilinen Af Kule Manastırı’nın Kayaköy’de mutlaka görülmesi gereken yerlerin ilk sırasında yer aldığı görülmektedir. Anlatılan bilgilere göre bakıldığında Hz. İsa döneminden beri ayakta olduğu düşünülen bu yerin, dik bir yamaç üzerinde kurulu olduğu bilinmektedir.

Eski adı ile Hagios Eleftetios olarak de bilinen ve oldukça temiz bir havaya sahip olan Af Kule Manastırı’na sizler de gelebilir, şehrinizin kalabalığından kurtularak, temiz bir nefes alabilir ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Hayalet Şehrin Sokakları

Yukarıda değinildiği gibi kayadan yapılma evlere sahip olduğu bilinen Kayaköy’ün uzaktan görüntüsünde bir beyazlık hakim olduğu bilinmektedir. Söz konusu bu görüntü aslında hayalet şehir olarak da anılmasına sebep olmaktadır. Ülkemizde hem yerli hem de yabancı birçok turistin görmeden gitmek istemediği yerlerden birisi olarak da Kayaköy sokakları karşımıza çıkmaktadır.

Tarihe ışık tutan bir bölge olarak da bilinen bu dar sokakların yaklaşık olarak 20. Yüzyıldan beri kullanıldığı belirtilmektedir. Sizler de bu mimariyi görebilir ve aynı zamanda bu sokaklarda dolaşırken tarihte yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz.

Gemile Koyu

Kayaköy beldesine yaklaşık olarak altı kilometrelik bir uzaklıkta olduğu bilinen Gemile Koyu’nun Kayaköy gezilecek yerler listesi arasında yer aldığı karşımıza çıkmaktadır. Zeytin ağaçları ile çam ağaçlarının etrafında sarılı olduğu bilinen bu yerde mis gibi kokuların sizlere eşlik ettiği görülmektedir.

Hem büyüleyici olarak adlandırılan hem de sahip olduğu doğal güzellik ve masmavi suları ile birlikte sizler de bu koyda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra huzurlu hissedebileceğiniz bu mekanda doğanın tadını çıkartabilirsiniz.

Soğuksu Koyu

Eğer Kayaköy’de nerede tekne turu yapabiliriz gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız, Soğuksu Koyu tam da aradığınız bir yer olabilir. Araştırmalar sonucunda elde edilen bilgilere göre bakıldığında Kayaköy’de tekne turlarının en güzelinin Soğuksu Koyu’nda gerçekleştirildiği görülmektedir.

Sahip olduğu masmavi suları ile birlikte zeytin ağaçlarının yeşilliği ile bu doğal güzellikte sizler de tekne turuna katılabilir ya da kendiniz ve sevdikleriniz ile birlikte huzurlu vakitler de geçirebilirsiniz.

Kelebekler Vadisi

Aslında Fethiye denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisi tabi ki Kelebekler Vadisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde hemen hemen her birey Fethiye’ye yaklaşmışken Kelebekler Vadisi’ni de ziyaret etmek istemektedir. Kayaköy’e yolunuz düşmüşse sizler de Kelebekler Vadisi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Adeta bir cennet olarak gözüken bu mekan içerisinde doğal bir güzelliğin hakim olduğu belirtilmektedir. Gerek yeşil ile mavinin uyumu gerekse de temiz ve sakin hissettiren havası ile birlikte Kelebekler Vadisi’nin adı hemen hemen her kaynakta geçmektedir. Sizler de Kayaköy’e yaklaşık olarak yirmi beş dakika uzaklıkta bulunan bu vadiye rotanızı oluşturabilirsiniz.

Kayaköy Sanat Kampı

Eğer Kayaköy’de başka ne gibi etkinlikler yapabilirim gibi konular üzerinde birtakım araştırmalar gerçekleştiriyorsanız, Kayaköy sanat kampı tam da size göre bir etkinlik olabilir. Farklı alanlardan çok farklı aktivitelerin ve atölyelerin gerçekleştirildiği bu mekanda sizler de çeşitli sanat etkinliklerine katılabilirsiniz. Böylelikle hem yeni insanlar tanıyabilir hem de günlük rutininizden uzak farklı etkinlere katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kayaköy’de nerelere gidilir konusunda daha detaylı bilgi arayışındaysanız, Gezinomi sayfamızı ziyaret edebilir ve farklı rotalarda tatil keyfi sürebilirsiniz.

 

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış