905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Deniz ManzaralıHamam ve SaunaVilla Süpernova, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Süpernova
Villa Süpernova
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT156.848 TL€ 4.673£ 4.000$ 5.059

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasiteli kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça şık ve lüks dizayn edilmiştir. Villamızın içerisinde kapalı havuz, hamam, sauna ve spor salonu mevcut olup zamanınızı değerlendirerek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamız deniz manzaralı olup Kalkan'ın eşsiz manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
MuhafazakarHamam ve SaunaVilla Tilya, Kalkan, Kördere Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Tilya
Villa Tilya
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT17.850 TL€ 532£ 455$ 576

Villa Tilya, Kalka'ın Kördere bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern ve lüks dizayna sahiptir. Villamızda hamam ve sauna mevcut olup aynı zamanda kapalı havuz ile oldukça donanımlı villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villa Tilya, balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalar arasında bulunmakta olup sizlerde güzel bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Third, Kalkan, Kördere Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Third
Villa Third
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT21.950 TL€ 654£ 560$ 708

Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Oldukça modern dizaynı ile yılın tüm aylarında aktif olan havuz ısıtma özelliği ile balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için oldukça idealdir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda deniz manzarası ve jakuzi mevcut olup güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Second, Kalkan, Üzümlü Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Second
Villa Second
Kalkan / Üzümlü Köyü
HAFTALIK FİYAT16.100 TL€ 480£ 411$ 519

Kalkan'ın Üzümlü Köyü mevkisinde yer alan tek yatak odalı, 2 kişilik villalarımızdandır. Kalkan'ın eşsiz doğa manzarasına sahip olan villamızda jakuzi mevcut olmakla beraber havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için özenle dizayn edilmiş villamızda unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz Manzaralı VillaJakuzili VillaVilla Kayra, Kalkan, Kalamar Bölgesinde 12 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kayra
Villa Kayra
Kalkan / Kalamar
HAFTALIK FİYAT133.320 TL€ 3.972£ 3.400$ 4.300

Villa Kayra, 12 kişilik konaklama kapasitesi ile 6 adet suit yatak odasına sahiptir. Oldukça merkezi konumda yer alan Villa Kayra, Kalkan, Kalamar bölgesinde konumlanmıştır. Modern tasarımı ve dizaynı ile eşsiz deniz manzarasına sahip olan Villa Kayra geniş aile ve kalabalık arkadaş grupları için uygun villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

12 Kişi
6 Yatak
6 Banyo
Kapalı HavuzluGeniş Aileye UygunVilla Sultan Evi, Kalkan, Kızıltaş Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sultan Evi
Villa Sultan Evi
Kalkan / Kızıltaş
HAFTALIK FİYAT62.739 TL€ 1.869£ 1.600$ 2.024

Kalkan'ın Kızıltaş bölgesinde konumlanmış olan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesine sahip Villa Sultan Evi, taş mimarisi ile oldukça ön plana çıkmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın içerisinde yılın tüm aylarında aktif olan kapalı havuz yer almaktadır. Geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği villamızda güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Jakuzili VillaKapalı Havuzlu VillaVilla Dünyam, Kaş, Büyük Çakıl Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Dünyam
Villa Dünyam
Kaş / Büyük Çakıl
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 417£ 357$ 452

Villa Dünyam, Kalkan, Kaş, Büyük Çakıl mevkisinde konumlanan 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Eşsiz doğa manzarasına sahip Villa Dünyam, jakuzili ve kapalı ısıtmalı havuz bulunan villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için özenle dizayn edilmiş bu villamız Büyük Çakıl Plajına yaklaşık 400 metre mesafede yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Müstakil HavuzluHavuz IsıtmalıVilla Sare, Fethiye, Karaçulha Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sare
Villa Sare
Fethiye / Karaçulha
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 834£ 714$ 903

Villa Sare, Fethiye, Karaçulha mevkisinde yer alan 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve kapalı havuzu bulunan villamız yılın tüm aylarında aktif olup sizlere hizmet vermektedir. Villa Sare, oldukça modern ve şık dizayn edilmiştir. Villamızın havuz terasında damla salıncak ve barbekü mevcut olup dilediğiniz gibi keyifli vakit geçirebilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaSaunalı VillaVilla Hera, Fethiye, Ölüdeniz Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hera
Villa Hera
Fethiye / Ölüdeniz
HAFTALIK FİYAT33.250 TL€ 991£ 848$ 1.072

Villa Hera, Fethiye'nin Ölüdeniz bölgesinde konumlanmaktadır. Mimarisi ve dizaynı ile Fethiye'nin en gözde villaları arasında bulunan Villa Hera, 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda jakuzi ve sauna yer almaktadır. Villa Hera, yılın tüm aylarında sizlere hizmet vermekte olup havuz ısıtmalı villa seçeneklerimiz arasında yer alır. Villa Hera, muhteşem bir tatil geçirmeniz için tüm donanımı ile sizlere kapılarını açmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Afra, Kalkan, Patara Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık  Villa
Villa Afra
Villa Afra
Kalkan / Patara
HAFTALIK FİYAT32.000 TL€ 953£ 816$ 1.032

Villa Afra, Kalkan'ın Patara bölgesinde yer almaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern dizayn edilmiş kiralık villa seçeneklerimiz arasında yerini alır. Villa Afra, havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villalar arasında olup doğa içerisinde güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Balayı VillasıDeniz ManzaralıSuite La Mer, Kalkan, Kördere Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Suite La Mer
Suite La Mer
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT20.650 TL€ 615£ 527$ 666

Suite La Mer, Kalkan'ın Kördere mevkisinde konumlanmakta olan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Kapalı havuzu ve jakuzisi bulunan Suite La Mer, oldukça modern dizaynı ile balayı çiftlerimizin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasındadır. Kalkan'ın eşsiz deniz manzarası ile güzel bir tatil fırsatını Suite La Mer ile yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarIsıtmalı Havuzlu VillaLa Mer Comfort, Kalkan, Kördere Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
La Mer Comfort
La Mer Comfort
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT24.150 TL€ 720£ 616$ 779

La Mer Comfort, Kalkan, Kördere mevkisinde konumlanan 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneklerimizdendir. Evin içerisinde ısıtmalı havuz, bina dışında ise deniz manzaralı bir kış bahçesi yer almaktadır. Villamızın ortak alanında ise çocuk oyun alanı bulunmaktadır. La Mer Comfort hem çekirdek ailelerimiz için hemde balayı çiftlerimiz için kış ve yaz aylarında uygun olup siz misafirlerimize özenle tasarlanıp hazır hale gelmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
67 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Kapalı Havuzlu Villalar

Kapalı Havuzlu Villalar lüks alternatif villa seçenekleri ile sizlere sunuyoruz, fırsat için hemen kirala

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış