905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
MuhafazakarJakuziliVilla Alyans, Kalkan, İslamlar Köyü Mevkisinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Alyans
Villa Alyans
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT19.500 TL€ 558£ 479$ 606

Villa Alyans, 1 yatak odasıyla 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Dış mimarisi ve havuz terası ile dikkatleri üzerine çeken Villa Alyans, balayı çiftlerimize özel tasarımı ve konforu ile yazlık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Yatak odasının suit oda olması ile birlikte balkon terasına çıkışı vardır. Jakuzi eşliğinde eşsiz bir günbatımı yaşamak isteyenler için Villa Alyans doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Sisters, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sisters
Villa Sisters
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 601£ 516$ 652

Kalkan'ın İslamlar Köyü mevkisinde yer alan Villa Sisters, tek yatak odalı, 2 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmış kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve şık dizayn edilmiştir. Balayı çiftlerinin ve muhafazakar aileler için oldukça uygun seçenekler arasında yer alan villamız sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarSinema Odalı VillaVilla Kuzey İslamlar, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kuzey İslamlar
Villa Kuzey İslamlar
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT23.950 TL€ 686£ 589$ 744

Villa Kuzey İslamlar, Kalkan bölgesinin İslamlar Köyü mevkisinde konumlanan muhafazakar yani havuz terası dışarıdan görünmeyen villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Kuzey İslamlar, 1. yatak odasında bulunan jakuzisi ve sinema odası ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte kendine ait havuz terasında özel olimpik yüzme havuzu, masa tenisi ve damla salıncak yer almaktadır. Doğa ile iç içe konumu gereği sessiz, sakin ve kaliteli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için villamız doğru bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Balayı VillasıIsıtmalı Havuzlu VillaVilla Koybal, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Koybal
Villa Koybal
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT18.000 TL€ 515£ 443$ 559

Villa Koybal, Kalkan, İslamlar Köyü mevkisinde konumlanan 1 adete suit yatak odasıyla 2 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Ayrıca yatak odasında jakuzi özelliği de mevcuttur. Balayı çiftlerimiz için özenle dizayn edilmiş Villa Koybal, bahçe terasında damla salıncak ve özel oturma alanı bulunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarIsıtmalı HavuzVilla Sude, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sude
Villa Sude
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT22.000 TL€ 630£ 541$ 683

Villa Sude, Kalkan'ın İslamlar Köyü mevkisinde yer alan 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Villamızda özel yüzme havuzu ve jakuzi mevcut olmakla beraber havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamızın dış havuzu ısıtmalı olup yılın tüm aylarında sizler için hizmet vermektedir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaIsıtmalı HavuzluVilla Achyle, Kalkan, İslamlar Köyü Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Achyle
Villa Achyle
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT22.500 TL€ 644£ 553$ 699

Villa Achyle, Kalkan'ın İslamlar Köyü mevkisinde yer alan 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda kapalı havuz mevcuttur. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız oldukça modern ve ferah dizayna sahiptir. Villa Achyle, sizlere doğa içerisinde güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Kapalı Havuzlu VillaJakuziVilla Myra, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Myra
Villa Myra
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT22.500 TL€ 644£ 553$ 699

Villa Myra, Kalkan, İslamlar Köyü mevkisinde konumlanan muhafazakar, özel yüzme havuzu bulunan villa seçeneğimizdir. 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Myra, 1. yatak odasında yer alan jakuzisi ve kapalı yüzme havuzu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Çocuklu geniş aileler için uygun villamızın kendine ait havuz terasında çocuk havuzu, damla salıncak, şezlong ve güneş şemsiyesi yer almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Thalia, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Thalia
Villa Thalia
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT7.000 TL€ 200£ 172$ 217

Villa Thalia, Kalkan, İslamlar Köyü mevkisinde yer alan villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için ideal seçenekleri arasında yer almaktadır. 1. yatak odasının suit oda olması ile birlikte jakuzi bulunması ile dikkatleri üzerine çeken villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, şezlong, güneş şemsiyesi, yemek masası ve sandalyeleri yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar VillaBalayıVilla Gala 3, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Gala 3
Villa Gala 3
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 601£ 516$ 652

Villa Gala 3, Kalkan, İslamlar köyü mevkisinde konumlanan villamızdır. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Gala 3, oldukça şık bir dizayna sahiptir. Hem çekirdek ailelerin hem de balayı çiftlerimizin rahatlıkla konaklama yapabileceği villamızın havuz terasında özel yüzme havuzu, masa tenisi, duş, barbekü yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaVilla Burak, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Burak
Villa Burak
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT19.250 TL€ 551£ 473$ 598

Villa Burak, Kalkan'ın İslamlar Köyü mevkisinde yer almaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Villa Burak, muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villamız sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
1 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla Yaşam, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Yaşam
Villa Yaşam
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 301£ 258$ 326

Villa Yaşam, 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Çekirdek aile ve balayı çiftleirmiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen Villa Yaşam, kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, çocuk oyun alanı yer almaktadır. Bununla birlikte 1. yatak odasında jakuzisi mevcuttur.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaÇocuk Havuzlu VillaVilla Buyaz, Kalkan, İslamlar Köyü Mevkisinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Buyaz
Villa Buyaz
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT22.000 TL€ 630£ 541$ 683

Villa Buyaz, Kalkan, İslamlar köyü mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odaı ile 5 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Buyaz, geniş aile, çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. 1. yatak odasında jakuzisi yer alan villamızın kendine ait havuz terasında; çocuk oyun alanı, bahçe salıncak, langırt, barbekü alanı, çocuk havuzu ve özel yüzme havuzu yer almaktadır.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
89 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

İslamlar Köyü

İslamlar Köyü Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Kaş ilçesinin bir köyü olan İslamlar Köyü büyüleyici doğası ile dikkat çeken bölgeler arasında yer alıyor. Aynı zamanda pek çok tarihi güzelliğe ev sahipliği yapan bu köy yaz tatilleri için uğrak noktalar arasında karşımıza çıkıyor. Oldukça eski bir tarihe sahip olan bu bölge her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Yemyeşil doğası ile ön plana çıkan köy Akdeniz bölgesinin en güzel lokasyonlarından biri olarak biliniyor. Köye ulaşım sağlamak için düzenlenen otobüs seferlerini tercih edebilir ya da taksi veya özel araçlarınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Oldukça virajlı yollara sahip olan bu köyün yollarının bozuk olmadığını söylemekte fayda var. Dolayısıyla sakin bir yolculuktan sonra bölgeye ulaşabilirsiniz.

İslamlar Köyü’nde Neler Yapılır?

Tatiliniz için İslamlar Köyü’nü tercih etmek istiyorsanız oldukça keyifli vakit geçirebilmeniz mümkün. Tarih kokan bu köy aynı zamanda büyüleyici bir manzara ile ziyaretçilerini karşılıyor. Özellikle İslamlar köyü yeme içme açısından pek çok farklı seçeneği barındırıyor. Böylece bölgenin yerel yiyeceklerini tatma fırsatı yakalayabilmeniz mümkün hale geliyor. Üstelik hepsinin oldukça lezzetli olduğunu söylemek mümkün.

İslamlar Köyü’ne yakın plajlara giderek huzurlu bir tatil geçirebilir ya da doğa yürüyüşleri ile tatilinize heyecan katabilirsiniz. Bunun yanı sıra bölgeye yakın konumda yer alan antik kent ve lahitleri ziyaret ederek bölgenin tarihi hakkında bilgi sahibi olabilir, benzersiz anılar yaratabilirsiniz.

İslamlar Köyü Yakınlarında Gezilecek Yerler

Benzersiz bir yaz tatili için tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri olan İslamlar Köyü’nde oldukça keyifli vakit geçirebilmeniz mümkün. Bölgeye gelen pek çok kişi konaklamak için özellikle kiralık villaları tercih etse de farklı konaklama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. İslamlar Köyü konaklama açısından pek çok farklı seçenek sunuyor.

Bunun yanı sıra bu köye yakın pek çok lokasyon bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu lokasyonları ziyaret ederek aileniz ve sevdikleriniz ile farklı anılar yaşayabilir, doya doya eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Küçük bir yerleşim yeri olarak biliniyor olsa da aslında İslamlar Köyü her yaştan insan için oldukça eğlenceli bir bölge olarak karşımıza çıkıyor.

Patara Antik Kenti

İslamlar Köyü’ne oldukça yakın bir konumda bulunan Patara Antik Kenti, bölgeye gelen herkesin yoğun şekilde ilgisini çeken konumlardan biri. Likya Uygarlığı’nın en eski şehirleri arasında yer alan Patara’nın pek çok kalıntısı günümüze kadar ulaşmış durumda. Bu kalıntılar ülkemiz açısından oldukça değerli arkeolojik çalışmaları beraberinde getiriyor.

Büyüleyici yapısı ile Patara, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret ediliyor. Bölgenin tarihine yakından göz atmanıza olanak tanıyan bu antik kent aynı zamanda harika manzarası ile büyüleyici fotoğrafların ortaya çıktığı bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Kalkan veya Kaş merkezinden düzenlenen seferlerle bölgeye ulaşabileceğiniz gibi özel araçlarınızla da kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Patara Plajı

12 km sahil uzunluğuna sahip olan Patara Plajı, bölgenin en büyük sahilleri arasında karşımıza çıkıyor. Antik kente yaklaşık olarak 1 km uzaklıkla bulunan bu plaj ülkemizin en büyüleyici doğal güzelliklerinden biri olarak biliniyor. Bakir bir doğaya sahip olan bu plaj, masmavi denizi ve sıcak kumları ile yaz tatillerinin vazgeçilmez lokasyonları arasında yer alıyor.

İslamlar Köyü yakın plajlar arasında yer alan Patara Plajı’nı tatilinizde keyifli vakit geçirmek için ziyaret edebilirsiniz. Bölgeye ulaşım için Kaş Otogarı’ndan düzenli olarak düzenlenen dolmuş seferleri sıklıkla kullanılıyor. Ancak özel araç ya da taksi aracılığı ile de plaja kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün. Eğer gitmeyi düşünürseniz plajda gün batımının muhteşem manzarasını izlemeyi unutmayın!

Kalkan Halk Plajı

Kalkan Halk Plajı, berrak suyu ve doğal güzelliği ile ziyaret edenleri adeta büyülüyor. Balıklar ile birlikte yüzme fırsatı yakalayabileceğiniz bu plaj aynı zamanda sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için de ideal lokasyonlar arasında yer alıyor. Kalkan merkeze yakın konumu ile bölgeye ulaşım da oldukça kolay.

Yemyeşil doğanın masmavi sular ile buluştuğu bu alan mutlaka uğramanız gereken bölgelerden biri. Ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceğiniz bu plajda oldukça İslamlar köyü tatil için keyifli vakit geçirebilirsiniz. Doya doya eğlenebileceğiniz farklı tatil lokasyonu seçenekleri için Gezinomi’ye göz atamayı unutmayın.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış