Yıllardır turizm sektöründe çalışmalar yürütüp , oldukça başarılı bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. Günümüzde oldukça popüler olan villada tatil konusunda en başarılı ve sorunsuz hizmeti firmamızdan almanız mümkün olmaktadır.  Tatil konusunda kafanızın rahat edeceği ve sizin yerinize tüm detayların düşünüldüğü bir tatili bu villalarda ve firmamızın hizmetleri ile geçirmeniz mümkündür. En güzel yaz tatilinin geçirilmesinin yanında her mevsimde güzel bir tatil olanağını firmamız sizlere sunabilmektedir. Balayı ve özel günlerin kutlanması gibi durumlarda da birkaç gün veya hafta için bu villalarda tatil olanakları sizlere sunulmaktadır. En güzel şekilde tatillerin yapılması için firmamızdan uygun fiyatlar ile villa kiralamak mümkün olup tatil için oldukça güzel bir seçenek olmaktadır.

     Faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde, villa kiralama, konut ve arazi satışı gibi konularda profesyonel hizmetler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda size uygun seçenekleri sunmaktadır.

     Ayrıca sizlere araç kiralama ,havaalanı transferi ,villa ve apart temizligi, havuz bahçe bakımı, karşılama hizmetleri, ulaşım, teknik destek gibi benzeri birçok konuda hizmet veren bir firmayız. Villa Kiralama ve satış sonrasında da yanlız değilsiniz. Biz her zaman sizin yanınızdayız.

MİSYONUMUZ

Alternatif yeni tatil yerleri arayışında olan konuklarımıza ,Türkiye de ki en güzel ve en güvenilir,villa portföyünü sunarak hayallerindeki gibi bir tatil yaşatmak için aracı olmak ve villa sahipleri içinde bu sektörde  güvenilir bir platform yaratmaktır.

ŞİRKET BİLGİLERİMİZ

ŞİRKET ADI: HTK EMLAK TAR. GIDA MAD. TURİZM İNŞAAT HAY. OTOMOTİV SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

VERGİ DAİRESİ: KAŞ

VERGİ NUMARASI: 4641267330

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

BANKA ADI: Türk Ekonomi Bankası (TEB)

ŞUBE ADI: KALKAN

ŞUBE KODU: 0744

HESAP NUMARASI: 62934919

TRY IBAN No: TR840003200000000062934919

ALICI ADI: HTK EMLAK TARIM GIDA LTD.ŞTİ.