905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Forestside 1, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde, 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Forestside 1
Villa Forestside 1
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 601£ 516$ 652

Villa Forestside 1, Fethiye'nin Seydikemer bölgesinde yer alan Çobanlar mevkisinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern mimarisi ve bohem esintileriyle dikkat çekmektedir. Kuş cıvıltısı eşliğinde ve tertemiz havası ile huzurlu bir tatil yapabileceğiniz villamızda çocuk havuzu mevcut olup havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız doğa içerisinde muhteşem bir tatil imkanını sizlere sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Forestside 2, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde 4 kişilik Kiralık Villa
Villa Forestside 2
Villa Forestside 2
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 601£ 516$ 652

Villa Forestside 2, Fethiye'nin Seydikemer bölgesinde yer alan Çobanlar mevkisinde konumlanmıştır. Villamızda 2 yatak odası bulunmakta olup 4 kişilik konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda aynı zamanda çocuk havuzu yer alır. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamız modern mimarisi ve bohem havasıyla dikkat çekmekte olup sizler için özel olarak dizayn edilmiştir. Villa Forestside 2, çam ağaçları ve kuş seslerinin birleşmesi ile sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaDeniz ManzaralıVilla Fatma, Kalkan, Kördere Mevkisinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Fatma
Villa Fatma
Kalkan / Kördere
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.002£ 861$ 1.087

Villa Fatma, 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 adet suit yatak odasına sahip deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir. Bununla birlikte her yatak odasında jakuzi mevcuttur. Eşsiz deniz manzarası eşliğinde havuz terasında yer alan masa tenisi ve langırt ile tatilinizin keyfini hoş sohbet eşliğinde dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Geniş aileler için özenle tasarlanmış olan Villa Fatma, tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar sizler için düşünülmüştür.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıGeniş Aileye UygunVilla Excellence, Kalkan, Akbel Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Excellence
Villa Excellence
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT26.775 TL€ 767£ 658$ 832

Villa Excellence, Kalkan, Akbel mevkisinde konumlanan geniş ailelere uygun villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 5 yatak odası ile 10 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızın 2 adet yüzme havuzu bulunması ile birlikte 2 adet jakuzi yer almaktadır. Kendine ait havuz terasında çocuk havuzu da mevcuttur. Eşsiz deniz manzarasında sevdikleriniz ile birlikte günbatımına şahit olduran Villa Excellence , siz misafirlerimizin konforu için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Kai, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kai
Villa Kai
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT63.000 TL€ 1.804£ 1.549$ 1.957

Villa Kai, Kalkan'ın Ulugöl mevkisinde yer alan 3 yatak odalı 6 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız Kalkan'ın eşsiz manzarasına sahiptir. Villa Kai, oldukça modern ve lüks dizaynı ile dikkat çekmektedir. Sizlerde muhteşem bir tatil geçirme fırsatını Villa Kai ile yakalayabilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık grupların tercih edebileceği villamız sizlere büyüleyici bir tatil imkanını sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Zoe, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Zoe
Villa Zoe
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT63.000 TL€ 1.804£ 1.549$ 1.957

Villa Zoe, Kalkan'ın Ulugöl bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve lüks dizayn edilmiştir. Villa Zoe, Kalkan'ın eşsiz deniz manzarası ile sizlere görsel bir şölen sunmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınız ile havuz terasında güzel dakikalar geçirebilir ve güneşin batışını izleyerek tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarSinema Odalı VillaVilla Kuzey İslamlar, Kalkan, İslamlar Köyü Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kuzey İslamlar
Villa Kuzey İslamlar
Kalkan / İslamlar Köyü
HAFTALIK FİYAT23.950 TL€ 686£ 589$ 744

Villa Kuzey İslamlar, Kalkan bölgesinin İslamlar Köyü mevkisinde konumlanan muhafazakar yani havuz terası dışarıdan görünmeyen villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Kuzey İslamlar, 1. yatak odasında bulunan jakuzisi ve sinema odası ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte kendine ait havuz terasında özel olimpik yüzme havuzu, masa tenisi ve damla salıncak yer almaktadır. Doğa ile iç içe konumu gereği sessiz, sakin ve kaliteli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için villamız doğru bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Çocuk Havuzlu VillaDeniz Manzaralı VillaVilla Filinta 3, Fethiye, Faralya Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Filinta 3
Villa Filinta 3
Fethiye / Faralya
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 601£ 516$ 652

Villa Filinta 3, Faralya, Kirme mevkisinde yer alan 4 kişilik konaklama kapasitesi ile çekirdek ailelere ve balayı çiftlerine uygun villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 adet suit yatak odası ile birlikte havuz terasında eşsiz deniz manzarası özelliği mevcuttur. Ayrıca Villa Filinta 3, doğayla içi içe konumu ve dizaynı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Çift JakuzuliÇocuk HavuzluVilla Diamond, Fethiye, Seydikemer Bölgesinde 11 Kişilik Kiralık Villa
Villa Diamond
Villa Diamond
Fethiye / Seydikemer
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 651£ 559$ 707

Villa Diamond, Seydikemer, Çaltıözü mahallesinde yer alan 11 kişilik konaklama kapasitesine ve 5 adet yatak odasına sahip villalarımızdandır. Geniş ailelere uygun olması ve taş yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Villa Diamond, çift jakuzili, hamam ve sauna bulunan villalarımız arasında da yer almaktadır. Bununla birlikte 2 yatak odasında jakuzi ve geniş, ferah havuz terasındada jakuzi bulunmaktadır. Oldukça şık dizaynı ve tasarımı ile bir numaralı tercihler arasında yer alan Villa Diamond, siz misafirlerimizin konforu için tüm olanaklar sağlanmıştır.

11 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakar VillaVilla Dido 1, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Dido 1
Villa Dido 1
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT17.450 TL€ 500£ 429$ 542

Villa Dido 1, 2 suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Bununla birlikte 1. yatak odasında yer alan jakuzi ile yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Kalkan, Çayköy mevkisinde konumlanan Villa Dido 1, çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar siz misafirlerimiz için düşünülmüştür.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Göktaşı, Kalkan, Yeşilköy Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Göktaşı
Villa Göktaşı
Kalkan / Yeşilköy
HAFTALIK FİYAT11.950 TL€ 342£ 294$ 371

Kalkan'ın Yeşilköy mevkisinde yer alan Villa Göktaşı, 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve ferah dizaynı edilmiştir. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakar VillaVilla Dido 2, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Dido 2
Villa Dido 2
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT17.450 TL€ 500£ 429$ 542

Villa Dido 2, Kalkan, Çayköy bölgesinde yer alan 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneklerimizdendir. 2 suit yatak odası ve jakuzisi bulunan Villa Dido 2' nin havuz terasında çocuk havuzu ve damla salıncak yer almaktadır. Bununla birlikte her iki yatak odasının ve salonun havuz terasına doğrudan çıkışı bulunmaktadır. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için Villa Dido 2, doğru bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
108 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Çocuk Havuzlu Villalar

Çocuk Havuzlu Villalar

Havuzlu villa kiralama yaz tatillerinde birçok kişinin hayali olmaya devam ediyor. Çocuk havuzlu villalar ise konforu çocuklara özel boylardaki villalarla sağlamakta. Güvenli bir yüzme alanı olması bakımından çocuk havuzlarının önemi es geçilmemeli…

Çocuk Havuzlu Villa Kiralama Nedir?

Villa kiralama işlemleri villaların konseptine, villanın kapasitesi kapsamı gibi konulara göre yapılmaktadır. Çocuk havuzlu villalar ise çocuklar için ayrı küçük havuzları olan villalar anlamına gelir.  Büyük havuzların yan kısımlarında küçük ekleme şeklinde ayrı ve derinliği az çocuk yaş gruplarına özel yüzme yerleri bulunur.

Çocuk Havuzlu Villa Avantajları

Çocuklar için güvenilir villa kiralama önemli bir konu olduğundan yüzmelerini yarıda kesebilecek riskleri yok etmek gerekir. Çocuklu ailelerde suya kendi girebilecek durumdaki çocuklar kendi bölümlerinde keyifli şekilde zaman geçirebilir.

Çocuklar güzel zaman geçirirken kendi eğlenceniz de sürecektir. Villa kiralamadan alacağınız konforlu his daha çok olacaktır. Daha da önemlisi çocuklarınızın boğulma riskini azaltmak içinizi rahatlatır. Tabi suda oynarken nelere önem vermeleri gerektiğini onlara yine de anlatırsınız.

Çocuklu Tatillerde Villa Kiralama Avantajları Neler?

Çocukları olan aileler tatil yapacaklarında villa kiralama avantajını elde edebilir. Villa kiralamanın nasıl artıları olur sorusuna daha ayrıntılı bakmak avantajlı olacaktır.

  • Çocuklarınız için ayrı oda olması konforlu bir tatil geçirmenize olanak tanır. Evinizdeki konforu ve güvenli ortamı villalarda sürdürebilirsiniz.
  • Korunaklı bahçe ve havuz alanları sayesinde yüzerken endişe etmezsiniz. Genellikle muhafazakar villa türleri aileler için daha idealdir.
  • Eşya ve mobilya sorunu olmadan tatil yapmaya devam edersiniz. Otel konforuna ekleme gibi de düşünmek mümkündür. Tabi her yerde bu aynı denemez, ancak genelde villalar otellere göre daha etkileyici olabilir.
  • Haftalık veya günlük olarak temizlik ve bakım endişesi olmadan konaklama yaparsınız.
  • Villa içerisinde temel ihtiyaçlarınız çocuklarınız da dahil herkesin faydalanacağı şekilde ortak kullanıma açıktır.  İnternet, jakuzi gibi konforu artıran özellikler bulabilirsiniz.
  • Yeme içme konusunda kendiniz belirleyeceğiniz mutfak kullanım alanı olabilir. Villa kiralama firmasından özel yemek hizmeti de alabilir bu endişenizi yok edebilirsiniz.
  • Bir evin konforlu şekilde yaşanması için ne gerekiyorsa muhafazakar villakiralama ile tüm beklentilerinizi sağlamış olursunuz.

Teras manzara keyfi çocuklar ve kendiniz için benzersiz bir deneyim olabilir. Gün içinde etkinlikler sona erdiğinde terasta dinlenerek kötü enerjiyi atarsınız. Villa kiralama ardından villayı nasıl kullanacağınız tamamen size ve işletmenin sınırlarına bağlı olacaktır.

Çocuklu Aileler Villa Kiralama Esnasında Nelere Önem Vermeli?

Çocuklu aileler kendileri villa kuralları ve kullanım önlemleri konusunda gereken bilgiyi anlamalı ve öğrenmelidir. Ardından çocukların kullanım alanlarında olası sıkıntılara yönelik bir önlem rotası çizilebilir.  Villa bahçeleri genellikle çevrelenmiş durumda ve yüzme esnasında dışarıdan görünmeyen şekilde ayarlanmaktadır.

Villa çevresinde oyun alanları, denize ulaşım gibi konularda çocukları dikkatli bir şekilde uyarmalısınız. Neticede villa içerisinde konaklama ve tatilde olacaklar kendi yaşam tarzınızı sürdürdüğünüz alanlardır. Farklı bir tatil ortamının büyüsünü zarara çevirmemek gerekir. Ailelerin rolü bunda büyük olduğundan çocukların bazı konuları es geçebileceği unutulmamalıdır.

16 Çocukla Villa Kiralama

Birkaç aile birden çocukla villa tatiliyapmak istiyorsa çocuk sayısı artabilir. Bazen bir ailede de bu çocuk sayısı görülebilir, fakat birkaç aile bir arada geniş villa tatili yapabilmektedir.  Çocukların yaş sınırlaması ve diğer etkenler günlük ücrette belirleyici olabilmektedir.

Hasar Depozitosu Durumu Nedir?

Villa kiralama hizmeti alırken bir sözleşme imzalanmakta ve hasar depozitosu kapsamında imza atılmaktadır. Villa kiralama yapacak kişi başlangıç aşamasında kiralama yaparken depozitoyu da ödemektedir. Depozito miktarı kalacağınız gün sayısına ve ekstra durumlara göre değişebilmektedir. Baştan ödenen depozito, villadan ayrılırken yapılan kontroller ardından iade edilir veya kısmen iade edilir.

Kiralama işlemi yapacaklar için giriş çıkış saatleri önem kazandığı için ek ücretlendirmeler konusunda bilgi almanız önerilir. Ek karşılama gibi hizmetler alacaksanız ek mesai ücreti eklenebilmektedir.Havuzlu villa kiralarken temiz şekilde villayı teslim alacağınızdan hijyen konusunda endişe olmamalıdır.

Ekonomik Güvenilir Villa Kiralama

Villadakeyif.com ekonomik ve güvenli bir villa kiralama sürecini sağlayan kapsamlı bir platformdur. İstanbul ve diğer illerdeki tatil villalarını kiralamaya hemen başlayabilirsiniz.  Taleplerinizi karşılayan villa türleri için yer seçimi yaparak devam edebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme ardından kiralık villa koşulları konusunda isteklerinizi aktarabilirsiniz.

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış