905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
JakuziBilardoVilla Casa Perla, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Casa Perla
Villa Casa Perla
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT12.950 TL€ 386£ 330$ 418

Villa Casa Perla, Kalkan, Çayköy mevkisinde konumlanan muhafazakar ve balayı villamızdır. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızın 1. yatak odasında jakuzi mevcut olması ile birlikte kendine ait havuz terasında bilardo, bahçe salıncak, özel yüzme havuzu ve özel oturma alanı yer almaktadır. Aynı zamanda çekirdek ailelerimiz içinde uygun olan Villa Casa Perla, doğa ile iç içe konumu ile siz misafirlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
SaunalıJakuzili VillaVilla Renk, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Renk
Villa Renk
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 417£ 357$ 452

Villa Renk, Kalkan'ın Çayköy mevkisinde yer alan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda sauna ve sinema odası yer almaktadır. Villa Renk modern ve ferah dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası dışarıdan görünmeyen villamız balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villa seçeneklerimizdendir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarÇift JakuziliVilla Toros, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Toros
Villa Toros
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 313£ 268$ 339

Villa Toros, Kalkan, Çayköy mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Toros, taş mimari yapısı ve her iki yatak odasında yer alan jakuzisi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Balayı çiftlerimize ve çekirdek ailelerimiz için uygun olan villamız doğa ile iç içe bir mevkide yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Sereni, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sereni
Villa Sereni
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT11.200 TL€ 334£ 286$ 361

Villa Sereni, Kalkan'ın Çayköy mevkisinde yer almaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 5 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile tatil yapabileceği Villa Sereni, sizlere güzel bir tatil fırsatı sunmaktadır.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Dolunay, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Dolunay
Villa Dolunay
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT12.250 TL€ 365£ 312$ 395

Villa Dolunay, Kalkan, Çayköy mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Dolunay, doğa ile iç içe bir mevkide yer alan balayı çiftlerimizin ve çekirdek ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapacağı villa seçeneğimizdir. Kendine ait havuz terasında şezlong, bahçe salıncak, özel yüzme havuzu, yemek masası ve sandalyeleri mevcut olan villamızda gönül rahatlığı ile tatilinizin tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Yaka, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Yaka
Villa Yaka
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT9.450 TL€ 282£ 241$ 305

Villa Yaka, Kalkan'ın Çayköy bölgesinde yer almaktadır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Havuz terası dışarıdan görünmemekte olup balayı çiftlerimizin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakar VillaVilla Dido 1, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Dido 1
Villa Dido 1
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT20.950 TL€ 624£ 534$ 676

Villa Dido 1, 2 suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Bununla birlikte 1. yatak odasında yer alan jakuzi ile yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Kalkan, Çayköy mevkisinde konumlanan Villa Dido 1, çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar siz misafirlerimiz için düşünülmüştür.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakar VillaVilla Dido 2, Kalkan, Çayköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Dido 2
Villa Dido 2
Kalkan / Çayköy
HAFTALIK FİYAT20.950 TL€ 624£ 534$ 676

Villa Dido 2, Kalkan, Çayköy bölgesinde yer alan 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneklerimizdendir. 2 suit yatak odası ve jakuzisi bulunan Villa Dido 2' nin havuz terasında çocuk havuzu ve damla salıncak yer almaktadır. Bununla birlikte her iki yatak odasının ve salonun havuz terasına doğrudan çıkışı bulunmaktadır. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için Villa Dido 2, doğru bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
9 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

  Çayköy

  WhatsApp Destek
  WhatsApp Destek!
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış