905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Saunalı VillaJakuzili VillaVilla Ceren, Kalkan, Çavdır Mevkisinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ceren
Villa Ceren
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT12.900 TL€ 444£ 385$ 471

Villa Ceren, Kalkan, Çavdır bölgesinde yer almaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 5 kişilik kiralık villalarımızdandır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda ayrıca sauna bulunmaktadır. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar aileler ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamızda güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Saunalı VillaJakuzili VillaVilla Pınar, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Pınar
Villa Pınar
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT12.900 TL€ 444£ 385$ 471

Villa Pınar, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde 2 yatak odalı 5 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimizdendir. Özel yüzme havuzu, jakuzi ve saunası bulunan villamız modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası dışarıdan görünmeyen villamızı muhafazakar aileler ve balayı çiftleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar VillaVilla Minel, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Minel
Villa Minel
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT8.750 TL€ 301£ 261$ 320

Villa Minel, Kalkan, Çavdır mevkisinde yer alan 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip, muhafazakar villa seçeneğimizdir. Bununla birlikte havuz terasında özel yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı ve damla salıncak yer almaktadır. Çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için özenle dizayn edilen villamızın Patara Plajına olan uzaklığı 10 kilometredir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunMuhafazakarVilla Karacan, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 7 Kişilik Kiralık Villa
Villa Karacan
Villa Karacan
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 482£ 418$ 511

Villa Karacan, 4 yatak odası ile 7 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Geniş havuz terası ve özel oturma köşkü ile dikkatleri üzerine çeken villamız geniş aile ve çekirdek ailelerimiz ile özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Doğa ile iç içe konumu tatil boyunca size ferahlık vermektedir. Oldukça geniş bir bahçe terasına sahip olan Villa Karacan, muhafazakar yani havuz terası dışarıdan görünmeyen villalarımızdandır.

7 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Balayı VillasıMuhafazakarVilla Eftelya, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Eftelya
Villa Eftelya
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT5.250 TL€ 181£ 157$ 192

Villa Eftelya, Kalkan, Çavdır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Eftelya, çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Aynı zamanda 1. yatak odasında jakuzi özelliği mevcuttur. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu bulunması ile birlikte, boks torbası, trambolin, masa tenisi, langırt ve damla salıncak yer edinmektedir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakarVilla Sidelya, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sidelya
Villa Sidelya
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT5.250 TL€ 181£ 157$ 192

Villa Sidelya, Kalkan, Çavdır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen villamızın 1. yatak odasında jakuzi özelliği yer almaktadır. 2 katlı olan villamızın havuz terası, 1. yatak odası, mutfak ve salon 2. katında yer almaktadır. Villamızın alt katında ise 2. yatak odası, ortak WC, oyun ve aktivite odası yer almaktadır. Birçok donanıma sahip olan villamızda tatiliniz boyunca ihityacınız olan tüm ekipmanlar sağlanmıştır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarKapalı HavuzluVilla Serender, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Serender
Villa Serender
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT10.950 TL€ 377£ 327$ 400

Villa Serender, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve kapalı havuzu bulunan villamız yılın tüm aylarında sizlere hizmet vermektedir. Havuz terası korunaklı olan villamızda muhafazakar aileler ve balayı çiftleri gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirler.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Ulak, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ulak
Villa Ulak
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT10.950 TL€ 377£ 327$ 400

Villa Ulak, Kalkan Çavdır mevkisinde konumlanmakta olup 2 yatak odası ile 5 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası korunaklı olan villamızda muhafazakar aileler ve balayı çiftleri gönül rahatlığı ile tatilinin tadını çıkarabilirler.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Han, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Han
Villa Han
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT10.950 TL€ 377£ 327$ 400

Villa Han, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği oldukça ideal seçenekler arasında bulunan Villa Han, sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Kardelen, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kardelen
Villa Kardelen
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT13.300 TL€ 458£ 397$ 486

Villa Kardelen, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villamızda hamam ve langırt mevcut olup oldukça donanımlı kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil olanağı sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Lalezar, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Lalezar
Villa Lalezar
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT14.910 TL€ 514£ 445$ 545

Villa Lalezar, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde yer almaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda sauna, hamam ve langırt mevcut olup oldukça donanımlı villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villamız sizlere güzel ve huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Asmina, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Asmina
Villa Asmina
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT8.950 TL€ 308£ 267$ 327

Villa Asmina, Antalya, Kalkan, Çavdır mevkisinde konumlanan 5 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar ve jakuzili villa seçeneklerimizdendir. Ferah havuz terasında langırt ve damla salıncak yer alan Villa Asmina, geniş ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Bununla birlikte hemen evimizin arka tarafında çocuklarımız için mini oyun alanı yer almaktadır. Villamız siz yetişkinler havuz terasında vakit geçirirken çocuklarınızda oyun alanında keyifli bir tatil geçirebilmesi için tüm imkanları sunmuştur.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
12 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

  Çavdır

  WhatsApp Destek
  WhatsApp Destek!
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış