905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Muhafazakar VillaVilla Minel, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Minel
Villa Minel
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT8.750 TL€ 252£ 217$ 269

Villa Minel, Kalkan, Çavdır mevkisinde yer alan 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip, muhafazakar villa seçeneğimizdir. Bununla birlikte havuz terasında özel yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı ve damla salıncak yer almaktadır. Çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için özenle dizayn edilen villamızın Patara Plajına olan uzaklığı 10 kilometredir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunMuhafazakarVilla Karacan, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 7 Kişilik Kiralık Villa
Villa Karacan
Villa Karacan
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT42.000 TL€ 1.210£ 1.042$ 1.293

Villa Karacan, 4 yatak odası ile 7 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Geniş havuz terası ve özel oturma köşkü ile dikkatleri üzerine çeken villamız geniş aile ve çekirdek ailelerimiz ile özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Doğa ile iç içe konumu tatil boyunca size ferahlık vermektedir. Oldukça geniş bir bahçe terasına sahip olan Villa Karacan, muhafazakar yani havuz terası dışarıdan görünmeyen villalarımızdandır.

7 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Saunalı VillaJakuzili VillaVilla Ceren, Kalkan, Çavdır Mevkisinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ceren
Villa Ceren
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT24.500 TL€ 706£ 608$ 754

Villa Ceren, Kalkan, Çavdır bölgesinde yer almaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 5 kişilik kiralık villalarımızdandır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızda ayrıca sauna bulunmaktadır. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar aileler ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamızda güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Saunalı VillaJakuzili VillaVilla Pınar, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Pınar
Villa Pınar
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT24.500 TL€ 706£ 608$ 754

Villa Pınar, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde 2 yatak odalı 5 kişilik konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimizdendir. Özel yüzme havuzu, jakuzi ve saunası bulunan villamız modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası dışarıdan görünmeyen villamızı muhafazakar aileler ve balayı çiftleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Buğra 1, Kalkan Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Buğra 1
Villa Buğra 1
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 908£ 781$ 970

Villa Buğra 1, Kalkan'ın Çavdır mevkisinde bulunmaktadır. Villamız 2 yatak odasıyla 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve kapalı havuzu bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Havuz terası dışarıdan görünmemekte olup muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Buğra 2, Kalkan Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Jakuzili Villa
Villa Buğra 2
Villa Buğra 2
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 908£ 781$ 970

Villa Buğra 2, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde bulunmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda jakuzi ve sauna mevcuttur. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil fırsatı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Buğra 3, Kalkan Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Jakuzili Villa
Villa Buğra 3
Villa Buğra 3
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 908£ 781$ 970

Villa Buğra 3, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde konumlanan 2 yatak odalı 4 kişi konaklama kapasitesine sahip villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu bulunan villamızda jakuzi ve sauna mevcuttur. Villa Buğra 3, modern ve ferah dizayna sahiptir. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemekte olup muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Balayı VillasıMuhafazakarVilla Eftelya, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Eftelya
Villa Eftelya
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT10.150 TL€ 292£ 252$ 313

Villa Eftelya, Kalkan, Çavdır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Eftelya, çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Aynı zamanda 1. yatak odasında jakuzi özelliği mevcuttur. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu bulunması ile birlikte, boks torbası, trambolin, masa tenisi, langırt ve damla salıncak yer edinmektedir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakarVilla Sidelya, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sidelya
Villa Sidelya
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT10.150 TL€ 292£ 252$ 313

Villa Sidelya, Kalkan, Çavdır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen villamızın 1. yatak odasında jakuzi özelliği yer almaktadır. 2 katlı olan villamızın havuz terası, 1. yatak odası, mutfak ve salon 2. katında yer almaktadır. Villamızın alt katında ise 2. yatak odası, ortak WC, oyun ve aktivite odası yer almaktadır. Birçok donanıma sahip olan villamızda tatiliniz boyunca ihityacınız olan tüm ekipmanlar sağlanmıştır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarKapalı HavuzluVilla Serender, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Serender
Villa Serender
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT19.600 TL€ 565£ 486$ 604

Villa Serender, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve kapalı havuzu bulunan villamız yılın tüm aylarında sizlere hizmet vermektedir. Havuz terası korunaklı olan villamızda muhafazakar aileler ve balayı çiftleri gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirler.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Ulak, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ulak
Villa Ulak
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT24.500 TL€ 706£ 608$ 754

Villa Ulak, Kalkan Çavdır mevkisinde konumlanmakta olup 2 yatak odası ile 5 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası korunaklı olan villamızda muhafazakar aileler ve balayı çiftleri gönül rahatlığı ile tatilinin tadını çıkarabilirler.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Han, Kalkan, Çavdır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Han
Villa Han
Kalkan / Çavdır
HAFTALIK FİYAT19.600 TL€ 565£ 486$ 604

Villa Han, Kalkan'ın Çavdır bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği oldukça ideal seçenekler arasında bulunan Villa Han, sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
15 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Çavdır

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış