905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
JakuziliLüks VillaVio House 1, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Vio House 1
Vio House 1
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT36.750 TL€ 1.095£ 937$ 1.185

Vio House 1, Fethiye, Çamköy mevkisinde konumlanmış lüks villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 3 yatak odası ile birlikte 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Vio House 1, geniş aile, çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için oldukça modern bir dizayna sahiptir. Bohem havası ve mimarisi ile birlikte kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu ile dikkatleri üzerine çeken villamız huzur dolu kaliteli bir tatil tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için doğru bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Savana, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Savana
Villa Savana
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Savana, 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek aileler için uygun olan villamız Fethiye, Çamköy mevkisinde yer almaktadır. Bununla birlikte 1. yatak odasında bulunan jakuzisi ile dikkatleri çeken villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, hamak ve bahçe oturma grubu mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Havana, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Havana
Villa Havana
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.043£ 893$ 1.129

Villa Havana, en güzel tatil bölgeleri arasında tanınan Fethiye bölgesinin Çamköy mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, hamak, bahçe oturma grubu yer almaktadır. Çekirdek aile ve Balayı çiftlerimizin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği Villa Havana' da tüm ekipmanlar siz misafirlerimiz için düşünülüp tasarlanmıştır.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Villa Sare Sarıcan, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sare Sarıcan
Villa Sare Sarıcan
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT12.600 TL€ 375£ 321$ 406

Villa Sare Sarıcan, Fethiye, Çamköy mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Sare Sarıcan, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için uygun seçeneklerimiz arasında yer edinmektedir. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, bahçe salıncak ve barbekü alanı mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
Villa Zeynep Sultan, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Zeynep Sultan
Villa Zeynep Sultan
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT12.600 TL€ 375£ 321$ 406

Villa Zeynep Sultan, 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villa seçeneğimizdir. Fethiye, Çamköy mevkisinde konumlanan Villa Zeynep Sultan, balayı çiftlerimize ve çekirdek ailelerimize uygun seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Doğa ile iç içe olan villamızın havuz terasında özel yüzme havuzu, damla salıncak, barbekü ve şezlong mevcuttur.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakarVilla Mula, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Mula
Villa Mula
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 417£ 357$ 452

Villa Mula, Fethiye Çamköy mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 3 adet yatak odası ile birlikte 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız geniş aile, çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Kendine ait havuz terasında bulunan jakuzi ve özel oturma alanı ile dikkatleri üzerine çeken Villa Mula, modern dizaynı ile birlikte siz misafirlerimiz için ideal seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVio House 4, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Vio House 4
Vio House 4
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT30.800 TL€ 918£ 785$ 993

Vio House 4, Fethiye'nin Çamköy mevkisinde yer alır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Göz alıcı dizayna sahip olan villamızda jakuzi mevcut olup havuz terası dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği Vio House 4, sizlere unutulmaz bir tatil fırsatını sağlamaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVio House 5, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Vio House 5
Vio House 5
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT30.800 TL€ 918£ 785$ 993

Vio House 5, Türkiye'nin en güzel tatil yerleri arasında bulunan Fethiye'nin Çamköy mevkisinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan Vio House 5, havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız modern ve şık dizaynı ile dikkat çekmektedir. Geniş havuz terasında aileniz ve arkadaşlarınız ile güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVio House 6, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Vio House 6
Vio House 6
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT30.800 TL€ 918£ 785$ 993

Vio House 6, Fethiye, Çamköy bölgesinde 3 yatak odalı, 6 kişilik kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi mevcut olmakla beraber oldukça modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Vio House 6, havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villalarımız arasında bulunur.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakarVilla Akyürek, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Akyürek
Villa Akyürek
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 521£ 446$ 564

Villa Akyürek, Fethiye'nin Çamköy mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 3 adet suit yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Akyürek, geniş ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Çalış Plajına 9 kilometre mesafede yer alan villamızın 1. yatak odasında jakuzi, havuz terasında ise özel yüzme havuzu, damla salıncak, şezlong mevcuttur.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
JakuziliLüks VillaVio House 2, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Vio House 2
Vio House 2
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT36.750 TL€ 1.095£ 937$ 1.185

Vio House 2, Turizm cenneti olarak bilinen Fethiye'nin Çamköy mevkisinde yer alan lüks mimari yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran villa seçeneğimizdir. 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 yatak odasına sahip villamızın 2 yatak odası suit oda olma özelliğine sahiptir. Bununla birlikte 1. yatak odasında jakuzi ve 2. yatak odasında küvet olması ile balayı çiftlerimizin ve geniş ailelerimizin en başta tercih ettikleri seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
JakuziliLüks VillaVio House 3, Fethiye, Çamköy Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Vio House 3
Vio House 3
Fethiye / Çamköy
HAFTALIK FİYAT36.750 TL€ 1.095£ 937$ 1.185

Vio House 3, birbirinden güzel doğal güzelliklere sahip Fethiye bölgesinin Çamköy mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. Geniş ailelerin ve çekirdek ailelerin rahatlıkla konaklama yapabileceği villamızın 2'si suit oda olması ile birlikte 3 adet yatak odasına ve 6 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur. Bununla birlikte 1. yatak odasında jakuzi, 2. yatak odasında ise küvet yer almaktadır. Mimari yapısı ve kendine ait havuz terası ile dikkatleri üzerine çeken villamızın konumu Fethiye Merkeze yaklaşık olarak 7 kilometre mesafede yer almaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
19 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Çamköy

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış