905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Denize Yakın VillaÇocuk HavuzluVilla Teos 2, Fethiye, Çalış Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Teos 2
Villa Teos 2
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 605£ 527$ 644

Villa Teos 2, turizm cenneti olarak bilinen Fethiye'nin Çalış mevkisinde yer alan villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiş Villa Teos 2, Çalış Plajına 100 metre mesafede yer almaktadır. Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, çocuk havuzu, yemek masası ve sandalyeleri yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Denize Yakın VillaÇocuk HavuzluVilla Teos 3, Fethiye, Çalış Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Teos 3
Villa Teos 3
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 605£ 527$ 644

Villa Teos 3, Fethiye, Çalış bölgesinde konumlanan villa seçeneğimizdir. Balayı ve çekirdek ailelerimiz için ideal villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Oldukça merkezi bir lokasyona sahip olan villamızın Plaja uzaklığı 100 metredir. Dalaman Havalimanına 42 kilometre mesafede yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Denize Yakın VillaÇocuk HavuzluVilla Teos 4, Fethiye, Çalış Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Teos 4
Villa Teos 4
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 605£ 527$ 644

Villa Teos 4, Muğla, Fethiye, Çalış mevkisinde yer alan villa seçeneğimizdir. Çekirdek ailelerimiz için uygun seçenekler arasında yer alan Villa Teos 4, Çalış plajına 100 metre, Dalaman Havalimanına 42, ​Fethiye Merkeze 7 kilometre mesafede konumlanmaktadır. Balayı çiftlerimizin de gönül rahatlığı ile de tercih edebileceği villamızın denize mesafesi yürüme mesafesindedir.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Denize Yakın VillaÇocuk HavuzluVilla Teos 5, Fethiye, Çalış Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Teos 5
Villa Teos 5
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 605£ 527$ 644

Villa Teos 5, 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizdir. Fethiye'nin Çalış mevkisinde konumlanan havuz terasında özel yüzme havuzu ve çocuk havuzu yer alan villa seçeneğimizdir. Çocuklu aileler ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen villamız denize yürüme mesafesindedir. Ayrıca merkeze, markete, restauranta yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Denize Yakın VillaÇocuk HavuzluVilla Teos 6, Fethiye, Çalış Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Teos 6
Villa Teos 6
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 605£ 527$ 644

Villa Teos 6, Fethiye, Çalış bölgesinde bulunan 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen villamızın konumu oldukça merkezi bir konumdadır. Çalış Plajına 100 metre ve market, restauranta, yürüme mesafesinde yer almaktadır.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Denize Yakın VillaÇocuk HavuzluVilla Teos 7, Fethiye, Çalış Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Teos 7
Villa Teos 7
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 605£ 527$ 644

Villa Teos 7, Fethiye, Çalış mevkisinde konumlanan villamızdır. Çalış Plajına 100 metre yürüme mesafesinde yer alan villamızın 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Çekirdek ailelerin bir numaralı tercihi olan villamız siz misafirlerimizin tatili boyunca ihtiyaç duyduğu tüm ekipmanlar sağlanmıştır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Denize Yakın VillaÇocuk HavuzluVilla Teos 8, Fethiye, Çalış Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Teos 8
Villa Teos 8
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 605£ 527$ 644

Villa Teos 8, Fethiye'nin en çok bilinen Çalış mevkisinde konumlanan villa seçeneklerimizdendir. 4 kişilik konaklama kapasitesi ile 2 adet yatak odasına sahip olan Villa Teos 8, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için ideal villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Çalış plajına yürüme mesafesinde yer alan villamızın kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, çocuk havuzu, şezlong, güneş şemsiyesi, yemek masası ve sandalyeleri yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Denize Yakın VillaGeniş Aileye UygunVilla Duru Çalış, Fethiye, Çalış Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Duru Çalış
Villa Duru Çalış
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.211£ 1.055$ 1.288

Villa Duru Çalış, Fethiye, Çalış mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. Çalış Plajına 1,5 kilometre mesafede yer alan Villa Duru Çalış, geniş aileler ve arkadaş grupları için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. Kendine ait havuz terasında damla salıncak, şezlong, güneş şemsiyesi bulunan villamızın çatı katında da masa tenisi yer almaktadır.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunDenize YakınVilla Berfin, Fethiye, Çalış Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Berfin
Villa Berfin
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT12.250 TL€ 424£ 369$ 451

Villa Berfin, Fethiye, Çalış mevkisinde konumlanan 4 yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneklerimizdendir. Kendine ait özel yüzme havuzu ve geniş, ferah bahçe terasına sahip olan Villa Berfin, aynı zamanda çocuklar için bahçede mini oyun alanı yer almaktadır. Plaja yakınlığı ile dikkatleri üzerine çeken villamız Çalış Halk Plajına 750 metre mesafede konumlanmaktadır. Geniş aileler için özenle tasarlanıp dizayn edilen Villa Berfin' in, merkeze yakınlığı ile tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm olanaklar mevcuttur.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Geniş Aileye UygunDenize YakınVilla Sunlight
Villa Sunlight
Villa Sunlight
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT37.520 TL€ 1.298£ 1.131$ 1.381

Villa Sunlight, 9 yatak odası ile 15 kişilik konaklama kapasitesine sahip villa seçeneğimizdir. Fethiye, Çalış mevkisinde konumlanan Villa Sunlight, geniş aileler için tasarlanıp dizayn edilmiştir. Dünyaca bilinen Çalış Plajına 2 kilometre mesafede yer alan villamız merkezi konumda olması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kendine ait özel yüzme havuzu bulunması ile birlikte geniş ve ferah havuz terasına sahip villamızda sevdikleriniz ile birlikte huzur dolu bir tatil imkanı sağlayabilirsiniz.

15 Kişi
9 Yatak
6 Banyo
Geniş Aileye UygunMüstakil HavuzluVilla Lina, Fethiye, Çalış Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Lina
Villa Lina
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT15.330 TL€ 530£ 462$ 564

Villa Lina, Fethiye, Çalış bölgesinde konumlanmakta olan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız merkezi bir konumda bulunduğundan kaynaklı markete, restauranta kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Villa Lina, modern ve ferah dizaynı ile dikkat çekmekte olup geniş aile ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

10 Kişi
5 Yatak
4 Banyo
Denize Yakın VillaGeniş Aileye UygunVilla Patat, Fethiye, Çalış Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Patat
Villa Patat
Fethiye / Çalış
HAFTALIK FİYAT10.000 TL€ 346£ 301$ 368

Villa Patat, 8 kişilik konaklama kapasitesine ve 4 yatak odasına sahip yazlık villalarımızdandır. Geniş aile ve arkadaş gruplarının birinci tercihi olan Villa Patat, Fethiye bölgesinin en çok bilinen Çalış Plajına uzaklığı 3 km'dir. Oldukça merkezi konuma sahip olan bu villamız siz misafirlerimiz için tüm olanaklar sağlanmıştır.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
12 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

  Çalış

  Fethiye Çalış Plajı

  Çalış Plajı Nerededir ve Nasıl Gidilir?

  Fethiye’nin batı girişinde bulunan Çalış Plajı, bölgenin en sık ziyaret edilen noktalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu plaj her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yaz tatilleri için uğrak noktalardan biri olan Fethiye’nin popüler plajlarından biri olan Çalış, aynı zamanda Koca Çalış adı ile biliniyor. Masmavi denizi ile bu plaj yaklaşık olarak 4 km kumsal uzunluğuna sahip olması ile bölgenin en büyük plajları arasında yer alıyor.

  Fethiye şehir merkezine 7 km uzaklıkta bulunan Çalış plajı manzarası ile oldukça yoğun ilgi çekiyor. Özellikle gün batımında bu bölgeden büyüleyici bir manzara izleyebilmeniz mümkün. Bambaşka bir atmosfere sahip olan bu bölgede gün batımları her zaman benzersiz bir manzara yaratıyor. Ancak bölgenin tek özelliği bu değil. Çevresinde pek çok farklı mekan bulabileceğiniz Çalış Plajı’nda oldukça keyifli aktiviteler yapabilirsiniz.

  Bilindiği üzere Çalış Plajı ulaşım konusunda oldukça kolay bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Plaja, Fethiye merkez üzerinden düzenli seferler düzenleyen toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel araçlarınız ile ya da su taksileri ile bölgeye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Çalış Plajı Ücretli Mi?

  Yaz tatillerinde huzurlu ve eğlence dolu bir zaman geçirmek istiyorsanız Fethiye tercih edebileceğiniz en güzel seçenekler arasında yer alıyor. Ülkemizin en popüler tatil lokasyonlarından olan Fethiye her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Muhteşem doğal güzelliklere ve benzersiz plajlara ev sahipliği yapan Fethiye hem yerli hem de yabancı turistlerin yoğun şekilde ilgisini çekiyor.

  Sıcak ve samimi atmosferi ile ön plana çıkan Fethiye pek çok farklı imkana ev sahipliği yapıyor. Özellikle doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Fethiye, plajları ile dikkat çekiyor. Bölgede oldukça güzel plajlar bulabilmeniz mümkün. Çalış Plajı da bu lokasyonlar arasında yer alıyor. Çalış Plajı ücreti ise merak ediliyor.

  Bölgenin halk plajları arasında yer alan Çalış Plajı’na girmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmuyor. Aileniz ve sevdikleriniz ile bu plajda ücretsiz bir şekilde keyifli vakit geçirebilmeniz mümkün. Pek çok farklı imkan ve aktivite bulabileceğiniz bu plajda ister arkadaşlarınız ister aileniz ile oldukça eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

  Çalış Plajı’nda Neler Yapılır?

  Çalış Plajı masmavi deniz ve sıcacık kumlar ile harika vakit geçirebileceğiniz bölgeler arasında karşımıza çıkıyor. Yaz tatillerinizde bu plajı tercih ederek oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu plajda farklı aktiviteler de bulabilmeniz mümkün. Çalış Plajı aktivite konusunda ziyaretçilerine oldukça eğlenceli seçenekler sunuyor. Böylece benzersiz anılar yaratmanız mümkün hale geliyor.

  Bu bölgede pek çok tur ve gezi düzenleniyor. Düzenlenen tekne turlarına katılarak farklı yerleri görmeyi deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğlence hayatı oldukça keyifli olan bu bölgede oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Sahilde yürüyüş yapabilir, canlı müzik yapan mekanlara uğrayarak müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgi çekici bir tatil geçirmek için pek çok farklı imkanı burada bulabilirsiniz.

  Rüzgar sörfünün de popüler bir aktivite olduğu bu bölgede farklı aktiviteler deneyimleme şansı yakalayabilirsiniz. Rüzgar sörfü ve kiting aktiviteleri için kurslara katılabilir, tatiliniz süresince doya doya eğlenebilirsiniz. Bunun yanı sıra Çalış Plajı’nda görülmesi gerekenler arasında caretta carettalar karşımıza çıkıyor. Dost canlısı bu kaplumbağalarının üreme noktalarından biri olan bu plajda yavruları görebilmeniz mümkün.

  Çalış Plajı’nda Kamp

  Bu bölgede yapılan en popüler aktivitelerden biri de Çalış Plajı’nda kamp olarak biliniyor. Doğada vakit geçirmeyi seven pek çok kişi sıklıkla bölgede kamp yapıyor. Benzersiz bir manzara eşliğinde eş ve dostlarınız ile huzurlu vakit geçirmek istiyorsanız siz de plajda kamp kurabilir, büyüleyici bir vakit geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Bölgede pek çok kamping alanı mevcut olarak karşımıza çıkıyor. Bu alanlardan birini tercih ederek güvenli bir şekilde kampınızı yapabilir, birkaç gün boyunca doğa içerisinde kafa dinleme şansı elde edebilirsiniz. Böylece Çalış Plajı kamping alanlarının sunduğu imkanlardan da faydalanabilirsiniz. Bu imkanlar sayesinde oldukça konforlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Tatillerinizde keyifli vakit geçirebileceğiniz lokasyonlar arıyorsanız Gezinomi’ye göz atarak benzersiz seçenekler hakkında bilgi alabilirsiniz.

  WhatsApp Destek
  WhatsApp Destek!
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış