905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
MuhafazakarGeniş Aileye UygunVilla Del Rosso, Fethiye, Çalıca Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Del Rosso
Villa Del Rosso
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT29.750 TL€ 896£ 767$ 966

Villa Del Rosso, Fethiye, Çalıca mevkisinde konumlanan 6 kişilik konaklama kapasitesine ve 3 yatak odasına sahip muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Çekirdek aileniz veya arkadaş grubunuzla keyifli anlar yaşayacağınız Villa Del Rosso, siz misafirlerimiz için tüm olanaklar sağlanmış ve dizayn edilmiştir.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Villa Eymen, Fethiye, Çalıca Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Eymen
Villa Eymen
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 422£ 361$ 454

Villa Eymen, Fethiye'nin Çalıca bölgesinde konumlanmakta olan 2 yatak odalı 4 kişi konaklama kapasitesine sahip villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Eymen, havuz terasında aileniz ve arkadaşlarınız ile barbekü keyfi yapabileceğiniz güzel bir tatil fırsatı sağlamaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
0 Banyo
Villa Elf, Fethiye, Çalıca Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Elf
Villa Elf
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 422£ 361$ 454

Villa Elf, Fethiye'nin Çalıca bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Villa Elf, özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan modern dizayna sahip villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Sizlerde Villa Elf ile harika bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
0 Banyo
MuhafazakarJakuziliVilla West, Fethiye, Çalıca Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa West
Villa West
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 527£ 451$ 568

Villa West, Fethiye, Çalıca mevkisinde konumlanan muhafazakar, özel yüzme havuzu yer alan villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa West, hem balayı çiftlerimize hem de çekirdek ailelerimize uygun dizayn edilmiştir. Sadece kendine ait havuz terası ile birlikte 1. yatak odasında bulunan jakuzi ile keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için Villa West doğru bir tercih olacaktır.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Tanem, Fethiye, Çalıca Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Tanem
Villa Tanem
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 316£ 271$ 341

Villa Tanem, Fethiye, Çalıca bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarMüstakil HavuzluVilla Alp, Fethiye, Çalıca Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Alp
Villa Alp
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT10.500 TL€ 316£ 271$ 341

Villa Alp, Fethiye'nin Çalıca mevkisinde yer alan 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Villamızın havuz terasında aileniz ve arkadaşlarınız ile barbekü yapabilir ve kahvenizi yudumlayarak tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Detay, Fethiye, Çalıca Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Detay
Villa Detay
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 422£ 361$ 454

Fethiye'nin Çalıca mevkisinde yer alan Villa Detay oldukça modern dizayn edilmiştir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villamızda unutulmaz bir tatil geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaMüstakil HavuzluVilla Mend, Fethiye, Karaçulha Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Mend
Villa Mend
Fethiye / Çalıca
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 632£ 541$ 682

Villa Mend, Fethiye'nin Karaçulha mevkisinde yer alan 2 yatak odalı, 4 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimizdendir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız Fethiye'nin eşsiz manzarasını sizlere sunmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebileceğiniz villamızda güzel vakit geçirebilir ve unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
8 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

  Çalıca

  WhatsApp Destek
  WhatsApp Destek!
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış