905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
Jakuzili VillaMuhafazakarVilla Hayıt, Kaş, Bayındır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hayıt
Villa Hayıt
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT25.000 TL€ 716£ 615$ 777

Villa Hayıt, Kaş'ın Bayındır bölgesinde yer alır. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villa Hayıt, balayı çiftlerinin ve muhafazakar ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villalarımız arasında bulunur.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Muhafazakar VillaJakuzili VillaVilla View, Kaş, Bayındır Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa View
Villa View
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.002£ 861$ 1.087

Villa View, Antalya, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 3 adet yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa View, balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. 1. yatak odasında yer alan jakuzi ile dikkatleri üzerine çeken villamızın havuz terasında özel yüzme havuzu, barbekü alanı, bahçe salıncak, şezlong ve güneş şemsiyesi mevcuttur.

6 Kişi
3 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaGeniş Aileye UygunVilla D&G Exclusive, Kaş, Bayındır Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa D&G Exclusive
Villa D&G Exclusive
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.002£ 861$ 1.087

Villa D&G Exclusive, Antalya, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 3 adet yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa D&G Exclusive, geniş aileler, çekirdek aileler ve balayı çiftlerimiz için uygun olarak dizayn edilmiştir. Büyükçakıl plajına 5 kilometere mesafede yer alan villamızın havuz ve bahçe terasında özel yüzme havuzu, barbekü alanı, çocuk oyun alanı ve şezlong yer almaktadır. Bununla birlikte 2 adet yatak odası suit oda özelliğinde olup, 1. yatak odasında jakuzi bulunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Ağa 3, Kaş, Bayındır Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ağa 3
Villa Ağa 3
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 802£ 688$ 870

Villa Ağa 3, Antalya, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 5 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızın; 1. yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak, jakuzi ve ebeveyn banyosu, 2. yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak ve 1 adet tek kişilik yatak mevcuttur.

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Ağa 4, Kaş, Bayındır Bölgesinde 5 Kişilik Kiralık Villa
Villa Ağa 4
Villa Ağa 4
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 802£ 688$ 870

Villa Ağa 4, çekirdek aile, geniş aile ve balayı çiftlerimiz için uygun villa seçeneklerimiz arasında yer alan muhafazakar villamızdır. Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan Villa Ağa 4, yatak odasında bulunan jakuzi ve taş mimari yapısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Doğa ile iç içe huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için bu villamız doğru bir tercih olacaktır.​

5 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Mira Kaş, Kaş Bayındır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Mira Kaş
Villa Mira Kaş
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 902£ 775$ 978

Villa Mira Kaş, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan muhafazakar özel yüzme havuzu bulunan villa seçeneğimizdir. Havuz terasında çocuk oyun alanı, oturma alanı ve bahçe salıncağı mevcuttur. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir. En yakın plaja 5 kilometre mesafede yer almaktadır.

4 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarBalayı VillasıVilla Can Kaş, Kaş, Bayındır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Can Kaş
Villa Can Kaş
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 902£ 775$ 978

Villa Can Kaş, 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villa seçeneğimizdir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için uygun seçeneklerimiz arasında yer alan Villa Can Kaş, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanmıştır. Kendine ait havuz terasında bahçe salıncağı, özel yüzme havuzu, oturma ve barbekü alanı mevcuttur.​

4 Kişi
1 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarGeniş Aileye UygunVilla Mimira, Kaş, Bayındır Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Mimira
Villa Mimira
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 601£ 516$ 652

Villa Mimira, 4 adet yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesine sahip geniş aileler için uygun seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 2 katlı olması ile dikkatleri üzerine çeken villamızın her katında amerikan mutfak ve oturma grubu bulunmaktadır. Kendine ait havuz terasında, özel yüzme havuzu, bahçe salıncak, çocuk oyun alanı, barbeküsü bulunan Villa Mimira, kalabalık aileler için uygun seçeneklerimiz arasındadır.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Deniz ManzaralıJakuziliVilla Sonefes, Kaş, Bayındır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sonefes
Villa Sonefes
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT21.875 TL€ 626£ 538$ 679

Villa Sonefes, Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızın 1. yatak odasında jakuzi özelliği yer almaktadır. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için uygun olan Villa Sonefes, doğa ile iç içe bir konumda yer alması ile birlikte eşsiz deniz manzarasına sahiptir.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Uğur Kaş, Bayındır Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Uğur Kaş
Villa Uğur Kaş
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 802£ 688$ 870

Villa Uğur Kaş, 3 yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar villa seçeneğimizdir. Kaş, Bayındır mevkisinde konumlanan villamızın 1. yatak odasında jakuzi yer almaktadır. Geniş aile ve çekirdek ailelerin gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceği villamızın havuz terasında damla salıncak, özel yüzme havuzu ve bahçe oturma grubu ile birlikte, barbekü yer almaktadır. Yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen misafirlerimiz için doğa manzarasına sahip Villa Uğur Kaş, doğru bir tercih olacaktır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Jakuzili VillaBalayı VillasıVilla Karaca, Kaş, Bayındır Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Karaca
Villa Karaca
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 501£ 430$ 544

Villa Karaca,Kaş'ın Bayındır bölgesinde konumlanan 2 yatak odalı 4 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve ferah dizayn edilmiştir. Villa Karaca, havuz terası korunaklı olan muhafazakar villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil fırsatı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunJakuzili VillaVilla Şimşek 1, Kaş, Bayındır Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Şimşek 1
Villa Şimşek 1
Kaş / Bayındır
HAFTALIK FİYAT35.000 TL€ 1.002£ 861$ 1.087

Villa Şimşek 1, Kaş'ın Bayındır bölgesinde konumlanmaktadır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve ferah dizayn edilmiştir. Villa Şimşek 1, 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Villa Şimşek 1, geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği güzel villa seçeneklerimiz arasındadır.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
17 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Bayındır

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış