905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Paris, Kalkan, Akbel Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Paris
Villa Paris
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT25.275 TL€ 753£ 645$ 815

Kalkan'ın Akbel bölgesinde yer alan Villa Paris, 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve lüks dizaynı ile dikkat çekmektedir. Havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmeyen villamız muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Villa Paris, Kalkan'ın eşsiz deniz manzarası ile size mavi ve yeşilin muhteşem uyumunu sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıGeniş Aileye UygunVilla Excellence, Kalkan, Akbel Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Excellence
Villa Excellence
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT26.775 TL€ 798£ 683$ 864

Villa Excellence, Kalkan, Akbel mevkisinde konumlanan geniş ailelere uygun villa seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. 5 yatak odası ile 10 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamızın 2 adet yüzme havuzu bulunması ile birlikte 2 adet jakuzi yer almaktadır. Kendine ait havuz terasında çocuk havuzu da mevcuttur. Eşsiz deniz manzarasında sevdikleriniz ile birlikte günbatımına şahit olduran Villa Excellence , siz misafirlerimizin konforu için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Deniz ManzaralıMuhafazakarVilla Heart, Kalkan, Akbel Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Heart
Villa Heart
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT28.800 TL€ 858£ 734$ 929

Villa Heart, Kalkan'ın Akbel bölgesinde yer alan 5 yatak odalı, 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın üst katında ikinci bir havuz mevcuttur. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız oldukça modern ve ferah dizayna sahiptir. Villa Heart, geniş aileniz ve kalabalık arkadaş grubunuz ile Kalkan'ın büyüleyici manzarasını sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Balayı VillasıMuhafazakarMia House, Kalkan, Akbel Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Mia House
Mia House
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 834£ 714$ 903

Kalkan'ın Akbel mevkisinde konumlanmış olan Mia House, tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız aynı zamanda Kalkan'ın eşsiz deniz manzarasına da ev sahipliği yapmaktadır. Havuz terası dışarıdan görünmeyen villamızda muhafazakar aileler ve balayı çiftleri gönül rahatlığı ile tatilini yapabilir ve güzel bir tatil geçirme fırsatına Mia House ile sahip olabilirler.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıDream House, Kalkan, Akbel Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Dream House
Dream House
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT26.250 TL€ 782£ 669$ 847

Dream House, Antalya, Kalkan, Akbel mevkisinde konumlanan villa seçeneğimizdir. 1 yatak odası ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Dream House, tatlı şirin görünümü ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Eşsiz deniz manzarasına sahip olan villamız kendine ait havuz terasında jakuzi, balayı çadırı yer almaktadır. Sevdiğiniz ile beraber manzara eşliğinde keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için Dream House, doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarJakuziliStory House, Kalkan, Akbel Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Story House
Story House
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Story House, Kalkan'ın Akbel bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız balayı villalarımız arasında yerini alır. Havuz terası dışarıdan görünmeyen villamızda muhafazakar aileler ve balayı çiftleri gönül rahatlığı ile güzel bir tatil geçirme fırsatını yakalayabilirler.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz Manzaralı VillaBalayı VillasıMarrakesh House, Kalkan, Akbel Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Marrakesh House
Marrakesh House
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT22.750 TL€ 678£ 580$ 734

Marrakesh House, tatlı şirin görünümü ile 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip muhafazakar deniz manzaralı villa seçeneklerimizdendir. Balayı çiftlerimize uygun dizaynı ile dikkatleri üzerine çeken villamızın havuz terasında deniz manzarası ile birlikte jakuzi özelliği de yer almaktadır. Huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz için Marrakesh House, doğru bir tercih olacaktır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarDeniz ManzaralıVilla Serçe, Kalkan, Akbel Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Serçe
Villa Serçe
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT18.000 TL€ 536£ 459$ 581

Villa Serçe, Kalkan'ın Akbel bölgesinde yer alan 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız Kalkan'ın eşsiz deniz manzarasını da sahiptir. Havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmeyen villamızda balayı çiftleri ve muhafazakar aileler gönül rahatlığı ile konaklama yapabilir. Villa Serçe, sizlere aileniz ve arkadaşlarınız ile tadını çıkarabileceğiniz bir tatil imkanı sunmaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Doğa Akbel, Kalkan, Akbel Mevkisinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Doğa Akbel
Villa Doğa Akbel
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Doğa Akbel, Kalkan, Akbel mevkisinde yer alan muhafazakar villa seçeneğimizdir. Kendine ait havuz terasında bahçe salıncak, çocuk havuzu, langırt, şezlong ve özel yüzme havuzu yer almaktadır. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Doğa Akbel, 1. yatak odasında yer alan jakuzi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle dizayn edilen villamız doğa manzarasına sahiptir.​

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaShmayaa House, Kalkan, Akbel Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Shmayaa House
Shmayaa House
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT29.750 TL€ 886£ 759$ 960

Shmayaa House, Kalkan'ın Akbel bölgesinde yer almaktadır. Villamız tek yatak odalı olup 2 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve havuz terasında jakuzisi bulunan villamız balayı çiftlerinin tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaMoti House, Kalkan, Akbel Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Moti House
Moti House
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT26.250 TL€ 782£ 669$ 847

Kalkan'ın Akbel bölgesinde yer alan Moti House, tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve ahşap mimarisi ile dikkat çekmektedir. Moti House, Kalkan'ın eşsiz deniz manzarası ile bütünleşmiş olup havuz terasında jakuzinin tadını çıkarabilir ve inanılmaz bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaWoo House, Kalkan, Akbel Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Woo House
Woo House
Kalkan / Akbel
HAFTALIK FİYAT26.250 TL€ 782£ 669$ 847

Woo House, Kalkan'ın Akbel bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız Kalkan'ın eşsiz deniz manzarasına sahiptir. Woo House, balayı çiftlerinin tercih edebileceği kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
66 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

Akbel

WhatsApp Destek
WhatsApp Destek!
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış