905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
21Image
Denize YakınGeniş Ailelere UygunVilla Gülce, Fethiye, Akarca Bölgesinde 10 Kişilik Kiralık Villa
Villa Gülce
Villa Gülce
Fethiye / Akarca
HAFTALIK FİYAT21.000 TL€ 626£ 536$ 677

Villa Gülce, Fethiye'nin Akarca bölgesinde yer almaktadır. Villamız 5 yatak odası ile 10 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunan villamız oldukça modern ve ferah dizaynı ile dikkat çekmektedir. Villa Gülce, geniş ailelerin ve çocuklu ailelerin tercih edebileceği villa seçeneklerimiz arasında bulunmakta olup villamızda masa tenisi ve langırt yer alır. Villamız sizlere aileniz ve arkadaşlarınız ile gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceğiniz güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

10 Kişi
5 Yatak
3 Banyo
Denize Yakın VillaMerkeze YakınVilla Göl 1, Fethiye, Akarca Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Göl 1
Villa Göl 1
Fethiye / Akarca
HAFTALIK FİYAT24.500 TL€ 730£ 625$ 790

Villa Göl 1, Fethiye, Akarca mevkisinde konumlanan 3 adet yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip merkezi lokasyonda yer alan villa seçeneğimizdir. Denize, Markete, Restauranta ve Dalaman Havalimanına yakınlığı ile dikkatleri üzerine çeken villamızın havuz terasında bahçe salıncak, şezlong ve bahçe oturma grubu yer almaktadır. Geniş ve çekirdek aileler için özenle tasarlanıp dizayn edilen villamızda tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar mevcuttur.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Denize Yakın VillaMerkeze YakınVilla Göl 2, Fethiye, Akarca Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Göl 2
Villa Göl 2
Fethiye / Akarca
HAFTALIK FİYAT24.500 TL€ 730£ 625$ 790

Villa Göl 2, geniş aile ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen villa seçeneğimizdir. 3 adet yatak odası ile 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Villa Göl 2, oldukça merkezi bir konumda yer alması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bununla birlikte Çalış Plajına 3 kilometre, en yakın restauranta 900 metre mesafededir.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunMerkeze YakınVilla Hanımeli, Fethiye, Akarca Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Hanımeli
Villa Hanımeli
Fethiye / Akarca
HAFTALIK FİYAT17.500 TL€ 521£ 446$ 564

Villa Hanımeli, Fethiye'nin Akarca bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 4 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız merkezi bir konumda yer aldığından dolayı plaja, markete ve restauranta kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlerde geniş aileniz ve kalabalık arkadaş grubunuz ile güzel bir tatil imkanını yakalayabilirsiniz.

8 Kişi
4 Yatak
3 Banyo
Geniş Aileye UygunMerkeze YakınVilla Candan 1, Fethiye, Akarca Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Candan 1
Villa Candan 1
Fethiye / Akarca
HAFTALIK FİYAT14.700 TL€ 438£ 375$ 474

Villa Candan 1, Fethiye'nin Akarca bölgesinde yer alan 5 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Özel yüzme havuzu bulunan villamız oldukça modern ve ferah dizayna sahiptir. Villa Candan 1, merkezi bir konumda yer aldığından dolayı markete, plaja ve restauranta kolaylıkla ulaşım sağlayabilmenize olanak sağlamaktadır. Villamızın havuz terasında aileniz ile birlikte barbekü keyfi yapabilir ve güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

8 Kişi
5 Yatak
5 Banyo
Geniş Aileye UygunMerkeze YakınVilla Candan 2, Fethiye, Akarca Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Candan 2
Villa Candan 2
Fethiye / Akarca
HAFTALIK FİYAT14.700 TL€ 438£ 375$ 474

Villa Candan 2, Fethiye, Akarca bölgesinde konumlanmakta olup 5 yatak odası ile 8 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu bulunan villamız geniş ailelerin tercih edebileceği villalar arasında olup oldukça modern dizayn edilmiştir. Villa Candan 2, merkezi bir lokasyonda yer aldığı için bir çok bölgeye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Villamızın havuz terasında geniş aileniz ve arkadaşlarınız ile barbekü yapabilir ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

8 Kişi
5 Yatak
3 Banyo
6 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

  Akarca

  WhatsApp Destek
  WhatsApp Destek!
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış