905333244884Çalışma Saatleri: 09:00-19:00
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Kai, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Kai
Villa Kai
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT63.000 TL€ 1.804£ 1.549$ 1.957

Villa Kai, Kalkan'ın Ulugöl mevkisinde yer alan 3 yatak odalı 6 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız Kalkan'ın eşsiz manzarasına sahiptir. Villa Kai, oldukça modern ve lüks dizaynı ile dikkat çekmektedir. Sizlerde muhteşem bir tatil geçirme fırsatını Villa Kai ile yakalayabilirsiniz. Geniş ailelerin ve kalabalık grupların tercih edebileceği villamız sizlere büyüleyici bir tatil imkanını sunmaktadır.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
Deniz ManzaralıJakuzili VillaVilla Zoe, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 6 Kişilik Kiralık Villa
Villa Zoe
Villa Zoe
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT63.000 TL€ 1.804£ 1.549$ 1.957

Villa Zoe, Kalkan'ın Ulugöl bölgesinde konumlanmaktadır. Villamız 3 yatak odası ile 6 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern ve lüks dizayn edilmiştir. Villa Zoe, Kalkan'ın eşsiz deniz manzarası ile sizlere görsel bir şölen sunmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınız ile havuz terasında güzel dakikalar geçirebilir ve güneşin batışını izleyerek tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

6 Kişi
3 Yatak
3 Banyo
BalayıDış Havuz Isıtmalı VillaSuit Mira, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Suit Mira
Suit Mira
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT22.500 TL€ 644£ 553$ 699

Suit Mira, Kalkan, Ulugöl mevkisinde konumlanan muhafazakar suit villamızdır. 2 adet yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Suit Mira, balayı çiftleri ve çekirdek aileler için özenle tasarlanıp dizayn edilmektedir. Dış havuz ısıtması özelliği ile dikkatleri üzerine çeken villamız kış aylarında tercih edilen seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaBalayı VillasıVilla Sarp, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Sarp
Villa Sarp
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT26.250 TL€ 752£ 645$ 815

Villa Sarp, Kalkan, Ulugöl mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 adet suit yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. 1. yatak odasında yer alan jakuzisi ile balayı çiftlerimiz ve çekirdek ailelerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilmiştir.​ Kendine ait havuz terasında özel yüzme havuzu, şezlong, damla salıncak, yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Geniş Aileye UygunÇocuk HavuzluVilla Green Hill, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 8 Kişilik Kiralık Villa
Villa Green Hill
Villa Green Hill
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT31.500 TL€ 902£ 775$ 978

Villa Green Hill, Kalkan, Ulugöl mevkisinde yer alan 4 yatak odalı, 8 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Modern ve ferah dizayn edilmiş villamız geniş ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih edebileceği seçeneklerimizdendir. Villa Green Hill, aileniz ve arkadaşlarınız ile güzel bir tatil deneyimleme fırsatını sizlere sunmaktadır.

8 Kişi
4 Yatak
4 Banyo
Balayı VillasıJakuzili VillaVilla Vakana, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Vakana
Villa Vakana
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT28.000 TL€ 802£ 688$ 870

Villa Vakana, Kalkan, Ulugöl mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneğimizdir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip Villa Vakana, balayı çiftlerimiz ve çekirdek aileler için özenle tasarlanmıştır. Oldukça geniş havuz terasına sahip olan villamızın bahçesinde çocuk oyun alanı, masa tenisi, damla salıncak ve özel yüzme havuzu yer almaktadır.

4 Kişi
2 Yatak
1 Banyo
MuhafazakarÇocuk HavuzluVilla Tuğçem, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 2 Kişilik Kiralık Villa
Villa Tuğçem
Villa Tuğçem
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT13.500 TL€ 387£ 332$ 419

Villa Tuğçem, Kalkan'ın Ulugöl mevkisinde konumlanan tek yatak odası ile 2 kişi konaklama kapasitesine sahip kiralık villa seçeneklerimiz arasında bulunur. Özel yüzme havuzu bulunan villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamız sizlere güzel bir tatil olanağı sunmaktadır.

2 Kişi
1 Yatak
1 Banyo
Jakuzili VillaVilla Summery, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Summery
Villa Summery
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT8.950 TL€ 256£ 220$ 278

Villa Summery, Kalkan, Ulugöl mevkisinde konumlanan villa seçeneklerimizdendir. 2 yatak odası ile 4 kişilik konaklama kapasitelidir. Geniş aile ve balayı çiftlerimiz için özenle tasarlanıp dizayn edilen Villa Summery, doğa ile iç içe konumu ile birlikte sauna ve jakuzi özelliğine sahip villamızdır. Huzur dolu sessiz bir tatil için villamız doğru bir tercih olacaktır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
MuhafazakarJakuzili VillaVilla Likya Kaputaş, Kalkan, Ulugöl Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Likya Kaputaş
Villa Likya Kaputaş
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT14.000 TL€ 401£ 344$ 435

Villa Likya Kaputaş, Kalkan, Ulugöl mevkisinde konumlanan muhafazakar villa seçeneklerimizdendir. 2 adet suit yatak odası ile birlikte 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız çekirdek aile ve balayı çiftlerimiz için uygun villa seçenekleri arasında yer alır. Denize 2,8 kilometre mesafede konumlanan Villa Likya Kaputaş'ta siz misafirlerimizin konforu için her türlü ekipman sağlanmıştır.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
Jakuzili VillaMuhafazakarVilla Nefesim, Kalkan, İkizce Bölgesinde 4 Kişilik Kiralık Villa
Villa Nefesim
Villa Nefesim
Kalkan / Ulugöl
HAFTALIK FİYAT25.000 TL€ 716£ 615$ 777

Villa Nefesim, Kalkan'ın İkizce mevkisinde yer alan 2 yatak odası ile 4 kişi konaklama kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. Özel yüzme havuzu ve jakuzisi bulunan villamız oldukça modern dizayn edilmiştir. Villamızın havuz terası korunaklı olup dışarıdan görünmemektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin tercih edebileceği villamızda aileniz ve arkadaşlarınız ile tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

4 Kişi
2 Yatak
2 Banyo
10 villa içinden 0-12 villa görüntüleniyor.

  Ulugöl

  WhatsApp Destek
  WhatsApp Destek!
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Toplam Tutar :
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  MüsaitMüsait
  DoluDolu
  Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
  Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış